• Neki tip
    19.6k
    Ja se dobro osjećam jer sam među svojima na tribini. Da idem sam nebi me privukao ni krov ni grijana sjedala ni tribine do terena.GZomanid

    Ti nisi prosjek. Tvoj post možda, ali samo možda vrijedi za Sjever, no za ostale tribine sigurno ne.. Ni ja, koji idem na preko 80% Dinamovih domaćih utakmica, nisam posve imun na vremensku prognozu, a bespredmetno je govoriti o široj masi u tom kontekstu.. Nemreš svoj slučaj i primjer staviti kao nesto što bi eto trebalo vrijediti za sve. Možda bi bilo lijepo, ali je potpuno iluzorno.
    Plus, ak ćemo već o primjerima, ja sam suprotan. Na tribinu idem UNATOČ tome sto najcesce idem solo ili sa 7godisnjim sinom, jer da cekam frendove, dosao bih samo na derbije i europske. Dolazim zbog Dinama, a ne "ekipe".
  • SAS1987
    13.9k
    Ja se dobro osjećam jer sam među svojima na tribini. Da idem sam nebi me privukao ni krov ni grijana sjedala ni tribine do terena.GZomanid

    To i kažem ja. Dolazis jer se dobro osjećas na tribini :smile:
  • xavier
    11.4k
    Zato i kažem da je to prednost sjevera. Uvijek imaš s kim biti na tribini. Na drugim tribinama, ako ne ide najuži krug ljudi s kojima si uzeo godišnje, onda su mjesta oko tebe prazna i siguran sam da je i to jedan od razloga ne odlaska. Postoje izuzeci, ali ljudima se često baš i ne da biti tamo sam.
  • deda
    29.2k
    Treba reći ljudima da se stisnu :wink:
  • Bosna86
    11.6k
    Ne znam je li netko spominjao nedostatak nogometne kulture, evo jedan primjer... Arijan Ademi je 10 g u klubu, doslovno je kosti ostavio za klub a za veliku vecinu lik je obicni siptar... Daleko od toga da je Maldini ili Totti, ali takvi mali primjeri pokazuju puno toga
  • deda
    29.2k
    Arijan Ademi je legenda kluba.
  • Bosna86
    11.6k
    za mali krug ljudi, napravi anketu prije citya, od 30 k ljudi, mozda 5 ce to reci
  • deda
    29.2k
    Uvijek se to tako gleda na suvremenike, kad prođe vrijeme onda dobije na značaju. Misliš da su prije 40 godina Zajeca, Miljkovića, Vabeca, Kranjčara smatrali legendama. Jesu PM.
  • BluePhone67
    3.4k
    Pa gle, ja sam 79 godiste znas i sam i od kada znam za sebe i Dinamo cuo sam isključivo o generaciji 82, a o 67 slabo, o drugim generacijama nikako. Danas je isti tretman, samo malo promijenjen 67 je isplivala, a 82 je na margini ovisi koje podoban upravi. Ali tu mozemo izvuci maksimum, da nas klub je doslovno diskrimirao sve izmedju genaracije a neki su osvajali kupove sto nije mala stvar. A o novim generacijama o tome necu pisat, jer se tu vec uvuklo negativna konotacija kluba, rezimskog, suci itd. pa je skroz druga prica u kontekst
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako ćemo gledati po broju utakmica i osvojenih trofeja, od igrača koji trenutno igraju najveća "legenda" je Sammir.
  • Mališan
    1.8k
    Sammir nije niti legenda meni, kamoli najveća legenda od igrača koji su aktivni. Sve ovisi o dojmu.
  • Infinity
    15.4k
    Kod nas je danas glavni problem sto jako malo cijenimo ono sto su igraci napravili u dresu Dinama. Gleda ih se kroz uspjeh vani. Da je Lovrenu karijera bila samo malo bolja, tj. da danas igra u Liverpoolu dizalo bi ga se kao Modrica i Mandzukica i kao i ostale koji su odigrali jednu, dvije, eventualno tri sezone u Dinamu. O Ademiju je glupo pricati, to je igrac o kojem se mora pricati za 20-30-50 godina. Ako u ovom tisucljecu on nije zasluzio titulu legende onda ne znam tko je. Odigrao je toliki broj utakmica, ginuo protiv nekih zaseoka, nikad nije birao utakmice, uvijek je dizao ekipu, bio vodja na terenu, a o igranju pod inekcijama se moze knjiga napisati. Taj covjek doslovno gine za Dinamo. Jednog dana ostat ce u kolicima zbog toga, neki doktor ce reci da je to zbog desetina utakmica pod inekcijom i tad ce se neki sjetiti da je on legenda.
  • Bosna86
    11.6k
    Bas to sam zelio reci, apsolutno se izgubila identifikacija sa igracima i klubom... Za mene je to najveci grijeh Mamica i ekipe, veci od svih pokradenih para... Pare ce doci i proci, ali taj gubitak identiteta je nesto od cega cemo se puno duze oporavljati nego od pokradenih para
  • Jug
    8
    Ademi legenda?
    yYKV6PC.png
    Tko god je u stanju ovakvo nešto izjavit (s naglaskom na drugom paragrafu), za mene će uvijek bit nitko i ništa.
    Taman da igra 110 godina za klub i premine na terenu.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko god se svima dizala kosa na glavi od ove izjave, ovo vise postujem nego ono Modricevo zaboravljanje... Bar je rekao sta misli... A sto se tice Ademijeve ostavstine, tesko je prebrisati skoro 20 g Mamica... Ako cemo ici ispravljati krive Drine, vrlo malo ce ostati od Dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.