• Jos-Optimus
    793
    Pa momak već ima još jedan aktivan profil...nema tu pomoći
  • Mrvica
    3.6k
    Nije mi jasno kako se neokome da pravit toliko profila. Nemoguće da je brdo ljudi glupo a jedan pametan i samo je on u pravu.
  • javolimtebejako
    805
    meni nije jasno, dakle otkrio si taj forum zona dinamo, došao tu, krenuo se prepirat, svi su debili, moderatori šupci, svi su ko u sekti, ne poštuje se drugo mišljenje..pa daj odi onda ća i nađi drugo mjesto gdje ćeš raspravljat o transferima, šta sad moraš bit baš ovdje ako ti je tolko grozno
  • Krizy
    38.4k
    A spominjalo par novijih forumaša da sam prestrogo banirao Bananu i Meritokrata :scream:
  • Jos-Optimus
    793
    Svakako su opet tu, Chempers i Sp3kt4r
  • deda
    29.4k
    Dečki polako nemojte mi svakog optuživat. Riješit ćemo stvar.
  • Ero
    942
    Postoji li mogućnost da se registracije zatvore na neko vrijeme?
  • Nino Bule
    12k
    Ma nema potrebe, doslovno se o jednom klaunu radi i uvijek se registrira i prvi post u teme transfere, nemos ga fulat
  • Droljo
    6.2k
    Možda je spominjano, neam pojma, al pital bum sejedno. Jel se može napraviti (kao na nekim drugim forumima) da kad se registriraš prvi post moraš napraviti u (recimo) 'predstavljanje novih forumaša' pa tek onda dalje možeš pisati. Tako bi legendu bilo lakše skužiti i otežali bi mu malo. Možda da se za nove acc ugase sve teme osim te jedne pa kad se predstavi mod ili netko mu odobri ostalo. Ima uvijek netko od vas ovod pa se nebi čekalo. Ili postoji mehanizam koji bi to sam odradio...
  • vjeko1701
    6k
    To je metoda koju smo koristili na jednom drugom forumu i ona je ok za automatizirane botove. Ljudi koji baš žele spamat samo tamo oderu post i nikom ništa. K tome većinom to rade u sate najmanje aktivnosti modova tako da mogu naspamati postove dok nema nikog.
  • Droljo
    6.2k
    Ljudi koji baš žele spamat samo tamo oderu post i nikom ništa.vjeko1701

    Al tu bar skužiš da je on ili mu probudiš kreativnost pa počne izmišljati razne scenarije i mozak mu proradi pa se dozove pameti... Nikad ne znaš
  • blubach
    18
    pa dobro, ali može bit i opcija da napiše post u predstavljanju i da dalje ne može nigdje ništa pisat dok ga administrator ne potvrdi...
  • vjeko1701
    6k
    Može, ali onda radi jedne problematične osobe otežavaš ulaz svima ostalima i povećavaš obaveze admina.

    Mislim, ako postane kritično da, mogu modovi zone uvesti admin odobrenje svakog novog profila ali meni iskreno se to trenutno čini kao pretjerana reakcija.

    Čovjek se malo ispuhao, iz zaštite anonimnosti malo priprijetio. Kad se smiri, ako je pametan, sam će se povući.
  • Droljo
    6.2k
    Čovjek se malo ispuhaovjeko1701

    Čovjek?
  • Zagi
    5.8k
    bana si banao iz osobnih pobuda.
    On je eksplodirao u jednom trenutku ali tek nakon što se 6-7 različitih profila udruzilo i maltretralo ga kao u nekom pješčaniku. Onda si ga ti isprovocirao da ti da povod za ban.
    Ostalo je povijest. Dupli profili itd.

    Bio je kvalitetan sudionik rasprava. Volio ti Ivanovica ili ne.
    Malo je mlađi ali je s njim moglo/trebalo drugačije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.