• Dudu9
    563
    Samo onda na forumu nisi anoniman jer daješ svoje podatke ako je članska uvjet
  • Tom vg
    1k
    Podrazumijeva se diskrecija vodstva foruma. Ne bi bio javan podatak..
  • Eduardo
    18.1k
    Ljudi, nema ništa od članskog modela foruma. Taj sistem zahtjeva neke druge mehanizme, provjere i verifikacije tako da ne morate trošiti energiju na tu raspravu.
  • xavier
    11.4k
    Jasno je da pokušate pronaći rješenje za jednog idiota, ali idete u pogrešnom smjeru. Povezivanje članske uz profil bi bilo logično rješenje da imamo navalu navijača drugih klubova koji spamaju forum, ali to ovdje očito nije slučaj.

    Kad bi se krenulo u tom smjeru, onda već direktno uključuješ klub u priču, a povlačiš i pitanje krajnje instance za odluku o baniranju jer to onda više de facto nije odluka samo Zone. Uostalom, s obzirom na njegov "način rada", majstor bi vjerojatno učlanio cijeli kvart da osigura dovoljno članskih ID-a za spamanje.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da je dovoljno da se bana tih par idiota koji dođu, ne mora se izmišljat topla voda...
  • jedan u nizu
    6.7k
    Eventualno ako bi se mogao postaviti nekakav alat koji ce odmah upozoriti moderatore na login sa vec banane IP adrese.
    Ne znam kolko je to izvedivo i da li se moze postaviti kao neki add-on ili tool na forumu.
  • SAS1987
    13.9k
    banane IP adrese.jedan u nizu

    IP u veliki vecini slucaja nije statican.
  • Bosna86
    11.6k
    Nevjerovatan je podatak da Zona ima vise od 800 tisuća ulazaka mjesečno… Postoji solidan broj medija koji dobijaju pare od države a nemaju ni približnu brojku…
  • Paggini
    10.1k
    Od toga 100 000 ulazaka otpada samo na meritokrata
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ja cu pohvaliti moderturu kompletnu na svemu a pogotovo strepljenja,nacinu na koji vodite ovaj najbolji forum na svijetu. Toliko ste vec iskusninda znate kad reagirati,pustite fore Malo ,tolerantno i gospodski . Svaka vam cast i hvala vam sto ste takvi momci. Kujtim casti prvom prilikom
  • Nino Bule
    12k
    Da i ja pohvalim, s obzirom na promet i broj ljudi radite izvrstan posao.
  • Marquis Manners
    17
    Prvo pohvale za forum.
    Imam pitanje, može li mi se netko od moderatora javiti u inbox, nije bitno tko, samo da ima volje i želje da mi odgovori na neka pitanja i zamolbe.
    Hvala
  • rioda
    3.3k
    Zašto na temi Shop & Web shop redovno ne vidim nove postove? Dakle, vidim da ima novih postova, a kad otvorim temu, nema ih. To mi se sad već treći put događa na toj temi, jednom mi je čak jedan forumaš dva put u razmaku od pola sata replicirao s istim odgovorom pa sam skužio da ni on očito ne vidi svoj novi post u toj temi
  • deda
    29.2k
    Da, to sam i ja primijetio. Ispitat ćemo jel neki bug.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.