• Doktor Kunić
    2.9k

    Prijedlog da se nadoda onaj najbitniji dio članka(tekst) da se ne mora ulaziti na portal jer zašto bi davali klikove novinarskom šljamu?
  • Bosskovitz
    8.3k


    Kao što sam napisao u uvodnom postu, može se zalijepiti samo link, a može se i zalijepiti cijeli tekst s navođenjem autora/izvora, što god od tog dvoje ili oboje. Kako kome odgovara.

    Jedino što ne može je zalijepiti samo dio teksta ili tekst bez izvora.

    EDIT: i ovo kako je @Nogo napravio: ako je samo dio nekog teksta vezan uz Dinamo, zalijepiti taj dio teksta i linkati cijeli. Nekome je dosta samo to kaj piše, netko želi pročitati cijeli kontekst i to je okej.
  • DOKDinamo
    1

    O čemu pišeš? Mene su trajno banirali radi riječi DunningKrugerovac. Psovali mi majku ovdje i prijetili bacanjem s tribina, nazivali me glupanom, bez ikakve kazne od strane moderatora.
    Ne daju ljudima pisati svoje mišljenje, ponašate se kao sekta! Nešto štonse ne slaže s mišljenjem 10 možda 20 likova, odmah izbacujete ljude. Da li ste normalni? Što izvodite? Pustite ljude da normalno pišu, držute se pravila foruma i problem riješen.
  • NORTE
    9.8k
    dajte ove nove racune koje odma slete u temu transfera i histeriziraju banirajte, mislim da svi znamo kome se radNino Bule
    Šta nije bolje da piše s istog i onda će ga neki preskakati, a drugi raspravljati s njim.
    Ne pratim te svađe, al valjda zaslužuje pravo na pisanje? (možda i ne, ne znam).
  • DOKDinamo
    1
    O tome se radi, ne puštaku ljude da normalno pišu. Sad bi pokazao koliko sam poruka dobio od forumaša koji su tu dugo da sam na tapeti jer imam drugačije mišljenje od većine, kad se nije pronašao niti jedan razlog da me se izbaci onda se iskopalo kao dupli nick i to nakon 10+ dana pisanja svaki dan.

    Meni ovo ne smeta, pojavljivati ću se i dalje, budu li me ovako nepravedno i dalje izbacivali više nitko neće pisati, to vam garantiram životom. Jer ako ja svojim znanjem ne srušim kompletnu stranicu, platiti ću nekome tko ima više znanja.

    Ako ćeš me se riješiti, biti će to s razlogom, a ne nepravdom i egotripanjem.
  • DOKDinamo
    1
    I da zaboravio sam.
    Želite li prijaviti policiji, samo naprijed, vidjeti ćemo koliko će se baviti nekim tko je na drugom kraju svijeta radi internet foruma. Samo se inatite i nastavite s izbacivanjem.
    Ja se slažem da se izbaci ako se krši pravilo foruma, ma ja prvi ne bi sudjelovao ovdje, ali ovo...e pa nećete!
    Nađite mi jedno pravilo koje sam kršio pod imenom meritokrat. Jedno!
    Laku noć, do sutra!
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja stvarno nisam nikad u životu zazivo ban ljudi, ali ako se ovom čovjeku pusti da piše i dalje možete komotno maknut sva pravila i ugasit forum...
  • DOKDinamo
    1
    Koji je tvoj problem sa mnom?
    I da taj će čovjek pisati i dalje, u skladu s pravilima foruma i u skladu bontona i normalnog ljudskog ponašanja, a ti i tebi slični sigurno nećete odlučivati tko će pisati, a tko ne sve dok nemate ulogu moderatora.

    Super daješ ideju, samo nastavi. Umjesto da pozoveš ljude da riješe problem na normalan način, ti pogoršavaš, zato i imate državu u totalnom rasulu.
    Ne broni otići ću ja sam kad ja to hoću, ne radi mene neke sile, nisam bolji ni lošiji od nikoga drugoga, nikada me nitko nije izbacio na dvadesetak foruma, i onda dođem ovdje i doživim ovo.
    I ne noje prijetnja nikakva, nego čovjek ne može doći do prilike da objasni, pa sve da se i pogriješilo nitko ne zaslužuje drugu priliku? Što svi ste sveci ovdje?
    Ja odavde ne idem sve dok se ovo ne riješi na normalan ljudski i civilizirani način.
    A vi moderatori odlučite sami.
    Iskreno, i ja sam nakon svega izgubilo volju pisati ovdje, muka mi je od svega, ali koliko god mi bilo slabo od svega, odavde ću otići kao čovjek, kao osoba, a ne nepravedno baniran, izopćen i degradiran.

    Čovjek mora pokazivati zube, prijetiti i divljati da ga se posluša što ima za reći i da mu se da prilika.
    Pobogu kakvi ste vi to ljudi molim vas?!
    Da li je to ljudski od vas što sam ja sad pukao i morao sve ovo ovdje istresti, radi čega? Zašto? Gdje vam je ljudskost, plemenitost, gdje vam je moral?
  • Crusades1986
    10.2k
    Daj idi izjebi nešto i liječi svoje frustracije negdje drugdje, ne trovaj ovdje i ne gadi svojim pamfletima i borbama sve nas ostale.

    Koliko si bolestan da radiš toliko mailova i profila ovdje?
  • DOKDinamo
    1

    I sad ti meni reci da si ti osoba na mjestu.
    Ne zaslužuješ ds ti se uopće odgovori.
    Molim te, prije svega, nauči se ponašanju i ophođenju s ljudima, dok to ne naučiš ja te molim da mi se ne obraćaš.
  • Droljo
    6.2k

    Taman smo se raspištoljili na temi i sad bi nas djelili. Radite razdor među ljudstvom. :snicker:
    Ja tebe pamtim cijelo vrijeme kao agonta provokatora, tvoj cilj je napraviti predstavu...
    (ovo može i u nepopularna mišljenja jer sam citirao zlo) :grin:
  • jedan u nizu
    6.8k
    Daj idi izjebi nešto i liječi svoje frustracije negdje drugdjeCrusades1986

    nemoj poticati maloljetnike na seksualne radnje.
    Korisnik je ocito maloljetan, sa razinom pisanja i prijetnjama.

    Sad bi pokazao koliko sam poruka dobio od forumaša koji su tu dugo da sam na tapeti jer imam drugačije mišljenje od većine,DOKDinamo

    ajde pokazi onda
  • black Olives matter
    61
    ajde pokazi ondajedan u nizu

    Ne može pronać na kojem profilu od silnih koje ima
  • Paggini
    10.2k
    Meni ovo ne smeta, pojavljivati ću se i dalje, budu li me ovako nepravedno i dalje izbacivali više nitko neće pisati, to vam garantiram životom. Jer ako ja svojim znanjem ne srušim kompletnu stranicu, platiti ću nekome tko ima više znanja.DOKDinamo

    Jebote, ove glasine i tračevi u vezi transfera su ozbiljna priča...
  • deda
    29.4k
    Momak daj se odi liječi pod hitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.