• Ivdzo11
    3.4k
    vidio sam haha, jbg nisam znao da treba gore u opisu linka promjeniti X u Twitter, sad sve jasno, Hvala
  • Juznjak
    3.3k
    Prijedlog, kritika, shvatite to kako god hoćete. Prvi put da nešto “pametujem” moderaturi, želim to napisat već neko vrijeme, nadam se da nitko ništa neće zamjerit. Nema smisla da netko pokupi trajni ban i onda se nakon nekog vremena vrati na Zonu. To je, čini se, postala klasika ovdje da se svako malo netko nakon trajnog bana vrati i najgore je od svega što ti ljudi ponosno kažu da je to njihov novi račun. Stvarno nije lako zaslužit trajni ban (čak ni bilo kakav, a da ne govorimo o trajnom) pa s obzirom na to nek stvarno bude trajan pa bi bio red i da se osobe koje se ulogiraju s novim računon u startu banira. Štoviše, ovdje ne govorimo o nekom tko je jedanput radio sranja po Zoni nego su to ljudi koji su već više puta maltretirali sve oko sebe pa tako već imaju i više od jednog baniranog profila.
  • Droljo
    6.4k

    I meni trajni ban gubi smisao ovako.
  • deda
    29.5k
    Kritike su utemeljene.
  • Riot
    1.8k
    to je i bila praksa donedavno. Ako se već prestalo s tim, nek se skine ban onom Vesna Zmijanac liku, on mi ovdje fali da neutralizira ovog bananu i tako te
  • blubach
    20
    Apsolutno se slažem s tobom, ali to nije baš najjednostavnija stvar za napravit. Naravno, uvijek je moguće napraviti perma ban po IP adresi, ali to je nažalost privremeno rješenje zbog promjenjivosti adrese, a i VPNa koji takve stvari zaobilazi.
    Druga stvar je da moraš biti 100% siguran da je to duplikat računa (neke je lakše otkrit, neke teže) pa je i to otežajuć faktor...
    Ono kaj sam pokupio od frenda, kaj i meni funkcionira dosta dobro (pogotovo za botove) nakon kaj se otkrije duplikat, je da ga se stavi na "Shadowban". Znači komotno može pisat komentare, pregledavat sve teme, "sudjelovat" u raspravama, ali nitko drugi ne vidi što piše :) Efektivno misli da je dio rasprave, ali mu treba dugo vremena da skuži da zapravo ne postoji heh.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Jedan prijedlog vezan za sljedećih nemalo tjedana najpopularniju temu. Znam da se prošle godine predlagalo da bude jedna tema za glasine, a druga za prave transfere, no to nije imalo puno smisla jer su svi transferi zapravo glasine do trenutka kad igrač potpiše, a onda već dobije svoju temu pa nije potrebna druga.

    Moj prijedlog je da postojeću temu preimenujemo u "TRANSFERI - rasprave", a napravimo novu temu "TRANSFERI - vijesti". Prva bi praktično ostala ista kao do sada, a u drugoj bi bilo dopušteno samo lijepiti linkove na članke ili tvitove koji spominju potencijalne transfere, a zabranjeno komentirati - kao u temi o sažecima utakmica.

    Zašto?

    Trenutno se zna dogoditi da tema o transferima napuni nekoliko stranica u sat vremena i naprosto ju je teško pratiti jer se vijesti u njoj izgube. Transferi su nam svima zanimljivi, ali nismo svi za detaljne rasprave koje često idu u krug i bilo bi dobro imati jedno mjesto na Zoni na koje možemo par puta dnevno doći i vidjeti mali presscliping vezan uz transfere - to bi bila tema "TRANSFERI - vijesti", pa ako želimo znati više ili raspravljati o transferima, predlagati, kritizirati i slično - za to bi bila tema "TRANSFERI - rasprave".
  • marcio amoroso
    33.8k

    Slobodno otvori temu. Slažem se sa prijedlogom. Samo napiši da je zabranjeno komentiranje.
  • Bosskovitz
    8.4k


    Super, otvorim. Ako možeš, predlažem da onda originalnoj temi promijeniš ime kak sam napisao, budem ja zalijepio obavijest u nju kad napravim ovu drugu.
  • NORTE
    9.8k
    u drugoj bi bilo dopušteno samo lijepiti linkove na članke ili tvitove koji spominju potencijalne transfereBosskovitz
    Predlažem da umjesto isključivo linkova koji vode dalje sa zone bude i opcija kopiranja inormacije ili teksta uz navođenje izvora.

    Npr:
    Fabrizio: dinamo ready to sign Marco Pašalić! ...
    SN - dinamo pred otkupom Vidovića! ...
    Germanijak - Jakir vraća Bočkaja! ...
  • Draž
    1.2k
    Germanijak - Jakir vraća Bočkaja!NORTE

    Ničota doznaje!
  • Bosskovitz
    8.4k


    Otvorena, napisao sam da može i stavljanje tekstova ako netko baš ne želi linkati, ali da mora navesti izvor kako bismo znali od kud je. Ali kopiranje cijelog teksta, ako netko stavi "SN - dinamo pred otkupom vidovića", uz to mora ići tekst ili link na tekst jer inače opet moraš otići na sportske i tražiti taj tekst.
  • jedan u nizu
    6.8k
    uper, otvorim. Ako možeš, predlažem da onda originalnoj temi promijeniš ime kak sam napisao, budem ja zalijepio obavijest u nju kad napravim ovu drugu.Bosskovitz

    ja bih ti predlozio da u sami naslov teme stavis (Zabranjeno komentiranje), kao i na temi sa sazecima.
    Siguran sam da ce kroz koji dan netko tovoriti temu, uociti samo dio naslova (transferi) i iskomentirati neki link sto je netko zalijepio.
    A sigurno nece svi citati prvi post teme da shvate o cemu je rijec.

    Btw jako mi se svida ideja. Temu transfera izbjegavam koliko mogu, kada je par postova procitam, rijetko komentiram, ali kada vidim 10 stranica u pola dana uredno sve preskocim.

    Kao i scout sluzbu :sweat:
  • Bosskovitz
    8.4k


    Radije ću malo pripaziti i opominjati ljude, a moderatura nek briše, brzo ćemo naučiti. Nekako mi "zabranjeno komentiranje" bez konteksta djeluje kao tema u kojoj korisnici ne trebaju sudjelovati, a u ovome trebaju pa da ih to ne odbije.

    Ima to smisla? Možda je stvar mog dojma.

    Btw jako mi se svida ideja. Temu transfera izbjegavam koliko mogujedan u nizu

    Hvala ti, isto je ovdje, zato sam i predložio. Ima ljudi koji su baš fanatici za transfere i to poštujem, ja nisam, ali volim pročitati neku vijest ili glasinu.
  • Nino Bule
    12k
    I dajte ove nove racune koje odma slete u temu transfera i histeriziraju banirajte, mislim da svi znamo kome se radi i ocito momak nije normalan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.