• Imamo Dinamo
    3.4k

    Stari dobio si vec 1 ban jer si previse srao, vratis se i nastavis u istom ritmu. Kaj ti je toliko dosadno da nemas kaj pametnije radit nego pisat eseje o tome kak je netko napisao krivu rijec tu?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Meni se čini da bi ban hammer mogao raditi prekovremeno uskoro, kaj se sve piše.

    Nikakva kritika, samo opservacija.
  • blubach
    20
    Htio bih ovdje prvo pohvalit forum Zone, bio sam na dosta foruma i lijepo je ovdje sve kategorizirano, search engine je odličan i fantastično mi je što kada uđem na neku temu me baci na moju posljednju pročitanu poruku, ogroman plus!
    A drugo, jedno pitanje, postoji li (ili se možda namjerava napraviti) Zona discord?
    Meni osobno su forumi fora, ali na discordu mi je štih live dopisivati se s ljudima, diskutirati, sve mi je nekako fluidnije i brže pa eto :)
  • Droljo
    6.4k
    discordblubach

    Kae to?
  • NORTE
    9.8k
    fantastično mi je što kada uđem na neku temu me baci na moju posljednju pročitanu poruku, ogroman plusblubach
    Ovu funkciju sam tek sad skužio. :yikes: :sweat:
    Većinom idem na latest.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nešto kao skype, samo modernije, osobe koje igra videoigre preko kompaća koriste mahom discord sa obzirom da je team speak otišo u k..
  • Droljo
    6.4k

    Mi deremo team speak i dalje... Za ovo tvoje prvi put čujem
  • blubach
    20
    Dobro je @Navijač Dinama usporedio, može se reći kao skype, ali i sa dosta više funkcionalnosti. Također se mogu grupirati razgovori po temama, mogu se dodjeljivati role pa na temelju toga imati više/manje prava za korištenje nekih stvari (npr da samo određene osobe mogu komentirati na nekim kanalima). Moguće je napraviti i glasovne kanale pa svatko tko je unutra može i uživo razgovarati, mogu se koristiti botovi za primjerice kreiranje kvizova, može ga se napunit informacijama pa da na određene dane baca zanimljive podatke iz prošlosti itd.
    Ono što je meni plus kod toga je što odlično izgleda na mobitelu, mogu se sakrit kanali i osobe koje korisniku nisu zanimljivi i označeno je odmah kad netko nešto napiše u ostale kanale...
    Ima još dosta toga, al ovo je najbitnije :)
  • Paggini
    10.4k
    Brate jedva forum pratim, a kamoli jos da se sirimo na Discord...
  • Majki2111
    2.8k
    E pa to. Baš bi me zanimalo koliko je zona kvantitativno narasla od 2019. Ja sam negdje među prvih 50 forumaša. Sjećam se vremena kad kroz dan dva se nije prva stranica boldala crno. A sad nisi par sati n a forumu svije ili tri mi se crne.

    Neki grafikon ovisnosti postova ili broja korisnika o godinama bi bio jako zanimljiv. Jel ima moderatura uvid u statistiku stranice?
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zamislite samo svade pojedinih forumasa po Discord sobama :rofl: :rofl:
  • Ivdzo11
    3.4k

    (Je li do mene, kad objavim tweet na prvu ga ne vidim da je objavljen?)
  • Infinity
    15.4k
    Twitter vise nije Twitter, nego X. U svom linku sadrzi X i taj X je potrebno obrisati i napisati Twitter.

    Neispravno:
    https://x.com/NicoSchira/status/1796488747787407509?t=NiXf6gLXEnGiYnTD7sQshw&s=19

    Ispravno:
    https://twitter.com/NicoSchira/status/1796488747787407509?t=NiXf6gLXEnGiYnTD7sQshw&s=19

    Kad kopiras link uvijek ce biti X, te je potrebna korekcija.
  • Ivdzo11
    3.4k
    oke hvala na ispravci, vidim da mi se nece objaviti svaki put...
  • Infinity
    15.4k
    Editirao sam ti ja post o Boatengu, pa se sad vidi, da ne mislis da se samo sredi :rofl: Samo taj X u Twitter i rijeseno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.