• Tom Hanks
    2.8k
    Evo prateći dedu da ovdje prebacim iz šanka pitanje zašto su izbrisani i od koga upisi od mene i Riota u navijačkoj temi
  • deda
    29.6k
    Dečki tko je zbrisao nek objasni Tomu.
  • Eduardo
    18.1k
    navijačka tema je u domeni BBB moderature. Oni najbolje znaju zašto se pojedini upisi u BBB PDF-u brišu i u tome imaju potpunu slobodu od prvog dana. @superSantos i @Tradicija bunta su moderatori tog dijela foruma i na njima je kako ga vode. Inače, moderatori nisu dužni javno objašnjavati svoje postupke, u ovom slučaju brisanje postova tako da je pitanje njihove dobre volje hoće li se očitovati o ovome ili ne.
  • superSantos
    2.7k
    ja sam ih izbrisao jer pišete gluposti, odluke grupe se neće preispitivat na javnom forumu jer:
    1. ja ne znam tko ste vi
    2. to ispada užasno neozbiljno prema vani (jer ovo je jel javni forum koji prate svi)

    Kad zaslužite da se vaša riječ uvaži riješit ćemo to uživo, kao i sve drugo što se riješi. tu sigurno ne
  • Fićo1986
    1k
    Imam potrebu nakon 2 godine kaj čitam zonu napisat bar nešto kaj se tiče foruma,iako neznam nikoga od vas na forumu osobno,iako ne pišem toliko često,al zato čitam svaki dan obavezno sve teme,imam osjecaj kao da i poznam nekolicinu forumaša, samo bih vas htio pohvaliti kako i sam naziv ove teme govori,i rec da hvala vam kaj zivite dinamo kao i ja,nebrojano puta sam se naživcirao na neke komentare isto kao i vi,al držite se i branite zonu i dinamo,jer tvrdim sa je forum uvelike pomogao ovome kaj nas čeka u nedelju,a to je totalna dinamovština!
    Hvala svim moderatorima i članovima foruma kaj su me i nasmijali puno puta i naucili puno toga o voljenom klubu!
    Nema slađega čitati dan poslije tekme na kojoj sam bio temu utakmice i doc do djela kada smo dali gol!
    Volim te Dinamo!
  • Eduardo
    18.1k
    Jel se razmišljalo da se Zona na neki način "zatvori" vanjskom svijetu? Naravno ako je to uopće u ovlasti administracijeseljak86

    U ovlast administracije je naravno. U čijoj bi bilo? Zona je neovisni forum takav će i ostati. Stranicu nećemo 'skrivati', sigurno ne u potpunosti. U ovom slučaju radi se konkretno o BBB sekciji - ona nije u potpunosti skrivena, ali je vidljiva samo registriranim korisnicima. Ima tu još načina da se taj dio dodatno osigura neželjene pažnje pa da recimo bude vidljiv samo ljudima koji imaju člansku iskaznicu Boysa, ali to je nešto kompliciranije za složiti na ovoj platformi, ali nije neizvedivo.
  • Meritokrat
    57
    Odličan je forum, pregledan, pohvale i moderatorima ne padaju pod utjecaj forumaš koji su više godina ovdje.


    Ja sam novi ovdje da se razumijemo odmah, samo ovako na prvi dojam iznosim svoje dojmove o svemu.


    Minus foruma je to što nema baš neke razlike u odnosu na druge forume po pitanju članova i pisanja. Nema šanse da izneseš svoje mišljenje da te grupica stare garde ne krene ismijavati i vrijeđati na razne načine, ignoriranje istih uopće nema smisla.
    Znači ako imaš pišeš drugačije od spomenutih, krene ismijavanje na rubu uvreda i pritisak na moderatore da se forumaša izbaci.


    Velike pohvale moderatorima što za sada ne nasjedaju na takve stvari, tj. može se pisati čak i ako imaš drugo mišljenje, ima forumaša koji znaju argumentirano odgovoriti i onda je to odlično, uz naravno volju da ignoriraš gore spomenute forumaše.
  • Kepec
    5.1k
    Prijatelju, ja nisam nešto predugo na forumu u odnosu na veliki ostatak ljudi, nemam nikakve veze s moderaturom, tu sam čisto da napišem koji komentar kada mi se nekaj piše i izbjegavam ikakvo glumljenje "šerifa" jer se ne petljam gdje mi mjesto nije.
    Ti si izuzetak. Na temi jučerašnje tekme napisao si gotovo 40 komentara koji se baziraju na nekakvoj negativi i uspio si mi skoro upropastiti doživljaj dok sam čitao tu temu danas ujutro.
    Osvojili smo prvenstvo i kup u ovakvoj sezoni i nakon pobjede na Rujevici tebi se komentari svode na odlazak Jakirovića, lošu igru i pesimizam. Jesi ti realan?! Da, Jakirović možda nije dugotrajno rješenje, krila su takva kakva jesu, Mišić, Baturina, Petković su imali crne rupe, Nevistić nije kao Livaković, ali je dečkima stalo i odigrali su najbolje kaj znaju i dali sve od sebe da sezonu vrate i uspjeli su. I kaj ih dočeka? Meritokrat s ovakvim stavom. Ovo nije iznošenje mišljenja, ovo je pišanje i ruganje po radu koji su oni ove (polu)sezone odradili, tako da se nemoj naći uvrijeđenim ako te netko nazove trollom.
    Mi ćemo u nedjelju divljati prvo na Maksimiru, a onda na trgu, a ti sjedni u Ritam Grada, naruči si kakao i utapaj tugu gledajući čudake kako slave.
  • Meritokrat
    57
    Moderator je očito ignorirao moj upit o kolegi, pa ću i ovdje staviti sliku i pitati kada će se kolega forumaš propisno sankcionirati za uvredu?

    Screenshot-20240526-192653-Chrome.jpg
  • Droljo
    6.4k

    Nema drukanja frende...
    Sničiz get stičiz :snicker:
  • Meritokrat
    57

    Zašto bi bilo drukanje?
    Da kolegi odgovorim kako zaslužuje na njegov upis, izletio bi ja istog trena i to trajno, to je već viđeno.
    Ako nekome kažeš da je Dunning Krugerovac letiš trajno, a ako nekome kažeš da je glupan nema nikakvih sankcija, to je očito iz viđenog.
    Ja samo želim potvrdu da je to tako na ovom forumu, pa da znam što i kako dalje.
    Možda ostali moderatori nisu vidjeli, nisu svi moderatori isti, treba sačekati ipak.
  • Droljo
    6.4k
    Ajde frende slavi i uživaj!
  • nemapredaje
    2.3k


    Ok nisi glup, al si naporan brate mili …
  • seljak86
    2.5k
    Ti si stvarno za psihijatriju slučaj.
  • Infinity
    15.5k
    S obzirom na bitnost, vijece jos uvijek traje, tesko je donijeti takvu odluku. Molimo za strpljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.