• NitkoBitan
    13.6k
    Nez koji bi još kvart stavio pod plavu utvrdu, Trnje?DrawTube

    Pescaa :cool:

    Nemrem vjerovat da se nisi tog sjetio. Ravnice, Pescenica, Maksimir, Kvatric... sve u blizini stadiona je plavo da plavije nemre bit.
  • DrawTube
    3.6k
    Joj pa naravno, kaže Djerko- Stenjevec Pescenica pogodak iz prvog hica

    Nez ovaj kvatric ne smatram kvartom kao kvartom kao što su dubrava il Trnje il Centar, to mi je neka tampon zona. Maksimir dobro al to mi prva asocijacija budu stanovi za 6000€ do parka za elitu
  • GaijiZG
    879
    Pošto je neko s Jankomira okupirao glavnu temu da tu pošaljem:

    https://youtu.be/5lmHf_QFJWg?si=caDZtvBeP2_h5JRI

    Plavi se Čitluk, a bili neka broje članstva.
  • Brotnjo
    496
    https://sportdc.net/league/4980-druga-liga-fbih---sjever zna li netko malo više o ovome Dinamu iz Orašja :grin:
  • Patak
    2.6k
    Za Čitluk znamo, a kakva je situacija u Blatnici? Jel tamo teče plava krv?
  • Brotnjo
    496
    Zavisi na koju misliš haha
  • Patak
    2.6k
    Donja Blatnica, otamo mi dio obitelji...
  • Brotnjo
    496
    znači grmalj si :) Blatnica je selo pokraj Čitluka ( cca 1000 ljudi ) tako da ne znam šta bi ti rekao. Možda kolega @Georg Koch zna malo više, to je njegovo područje.
    Valjda si dolazio u Blatnicu ? Ako nisi, onda obavezno moraš doći na Blatničke note dobrote (humanitarni koncert)
  • Draž
    1.2k
    znači grmalj siBrotnjo

    Grmalj iz Grmadije :-)
  • Majki2111
    2.8k
    Dosta vremena trošim trenutno u javnom prijevozu pa mi se kojekakve gluposti stvore u glavi. Tak evo jedna danas.

    Neke stvari koje bi preporučio svakom čovjeku u ovoj fazi života gdje sam radnoiskustveno i financijski siromašan čovjek te bez iskustva vođenja kućanstva.

    1. Rad na pokretnoj traci u proizvodnji. Zašto: Plaća nije minimalac, ali posao je niske odgovornosti i bezbrižan. Greška se može ispraviti u 10 minuta i pići dalje.

    2. Pohađanje i još bolje završavanje redovnog sveučilišnog studija. Zašto? Rad na karakteru, upoznavanje kvalitetnih ljudi i skupljanje znanja koje ti niko ne može oduzeti te porast elokventnosti. Ta znanja mogu, a i NE MORAJU koristiti kada se uđe na tržište rada. Dakle preporučio bih studiranje redovnog sveučilišnog studija bez obzora na situaciju na tržištu rada.

    3. Informiranje o estetici i vizažizmu. Estetika je znanaost jer sveučilišta rade istraživanja na tu temu, a vizažizam je zanat ili vještina koje se nadopunjava na to. Svakondevno smo okruženi njome. Nije ženskasto ni muževno. To znanje i vještina se može unovčiti, ali i iskoristiti u svakodnevnom životu kako toj osobi paše.
  • duksy
    115
    Stenjevec do Tokija.
  • Droljo
    6.5k

    Tak sam si i ja nekak mislio...
  • Majki2111
    2.8k
    Sarkazam? :chin:
  • Droljo
    6.5k

    Nikad ne znaš... :razz:
  • Majki2111
    2.8k
    Vjerojatno da...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.