• Mali Zeus
    10.6k
    ↪Mali Zeus A kad ja svojoj velim za superkup... ne zna kaj se događa :rofl:seljak86

    Ja počeo objašnjavati kaj je superkup, na pola me prekinula da niš ne kuži i ne zanima ju nimalo.
  • Oluja
    3.8k
    nije ga jos razradila ali cini mi se da bi islo u smjeru ukidanja jednog natjecanja ili izbacivanja onih koji ionako nemaju nikakvih izgleda za osvajanje bilo cega
  • Neki tip
    19.6k
    nije ga jos razradila ali cini mi se da bi islo u smjeru ukidanja jednog natjecanja ili izbacivanja onih koji ionako nemaju nikakvih izgleda za osvajanje bilo cegaOluja

    Revolucionarna Liga 4, Dinamo, Hajduk, Rijeka i Osijek. Svatko sa svakim 12 puta, 6 doma, 6 u gostima. To je dakle 36 kola.

    Zadnji na ljestivici od 4 kluba igra s 1. na ljestvici 6 klubova 2. lige (Loksa, Gorica, Belupo..) na 2 dobivene kako bi se iznjedrio 4. predstavnik u Europi. Da ne kažu da im ne damo šansu.
  • deda
    29.7k
    A tak ti se skoro igraju američki sportovi. Klubovi iz iste konferencije igraju po 6-7 puta godišnje međusobno. Nekad čak dan za danom.
  • Mališan
    1.8k
    Ja počeo objašnjavati kaj je superkup, na pola me prekinula da niš ne kuži i ne zanima ju nimalo.Mali Zeus

    Hahahahhahaha moja je skužila kaj je superkup i prije par dana kad je hajduk osvojio kup, sva ponosna kaj zna kaj je superkup je odmah pitala di će se i kad igrat. Superkup kao termin i natjecanje je iz nekog razloga jako usrećuje i nasmijava istovremeno. :rofl:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Hahahahhahaha moja je skužila kaj je superkup i prije par dana kad je hajduk osvojio kup, sva ponosna kaj zna kaj je superkup je odmah pitala di će se i kad igrat. Superkup kao termin i natjecanje je iz nekog razloga jako usrećuje i nasmijava istovremeno. :rofl:Mališan

    Ima dobro ime, em je kup em je super, superkup! :grin:
  • SAS1987
    14k
    izbacivanja onih koji ionako nemaju nikakvih izgleda za osvajanje bilo cegaOluja

    Liga 1 :rofl:
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪SAS1987 nije ga jos razradila ali cini mi se da bi islo u smjeru ukidanja jednog natjecanja ili izbacivanja onih koji ionako nemaju nikakvih izgleda za osvajanje bilo cegaOluja

    Ona i Perez bi se složili čini mi se. Samo elita, Superliga, ništa ovi mali. :grin:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Smatram da je onaj prvi utisak, koji je realno jako vazan u pronalasku cure, cista sreca. Dogodi se da se nadete ta osoba i ti bas u nekom okruzenju koje vam odgovara, svidite se jedno drugom i krenete dalje gradit odnos. To dalje onda vise ne ovisi o sreci, vec vise o tom kakve ste osobe i odgovarate li si. Al da, ovaj prvi klik je po mom misljenju iskljucivo sreca bez koje ne bi onda kasnije ni bilo neceg veceg.
    Promili i ppm.
    Dino

    Ima istina daleko od tog, al moja iskustva govore da vise se pita nas dečke. Tj ako nisi uporan teško ces isprovocirat tu sreću. Npr dečko i cura random negdi se vide il budu na nekoj zabavi, i jedno drugom se svide na prvu kako bi se reklo. Za nešto vise od tog dečko triba prvi korak inače, prođe potencijalna prilika. Curi se može nez koliko svidit dečko al njoj je svejedno. Dok npr mi muški ćemo napravit sve da “rjesimo” tu curu. To je neko moje mišljenje ponajviše iskustvo. Ne mogu se siti niti jedne cure da ja nisam prvi sve napravija, da se posljedično sve iza tog desilo. Nez valjda smo mi muški lovci a one lovine :grin:
  • Dino
    2.4k

    Osjetljivo je to podrucje ja bih reko i dosta ovisi o iskustvu. Meni se npr desilo vise puta da ja nisam napravio nikakav korak a dobio sam poziv za kavu van itd. Al generalno mislim da je ipak nekakvo ocekivanje s muske strane da naprave prvi korak. Drustveno je postavljeno to da su one lovina mi lovci iako bih volio da se to promijeni jer je realno retardirano hahaha
  • The Undertaker
    4.6k
    Još ste mladi i naivni. Vi ste uglavnom lovine samo što to skužite prekasno.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Kratkorocno smo lovci, dugorocno lovine
  • Infinity
    15.5k
    Meni je to retardirano kako Dino kaze. Ako se meni svidja djevojka onda ja radim sve da se ja njoj svidim. Ako se ja svidjam djevojci onda je neko pravilo da ona ne poduzima nista. Zao mi zena u tom slucaju, al zao mi i nas muskih, jer sam imao takvu situaciju. Ispao sam pi*ka koja ne smije poduzeti prvi korak, a cura mi se ne svidja, svidjam se ja njoj. Zasto ona nije igrala oko mene? :rofl:

    Naravno da ima i situacija gdje cure poduzmu nesto kada im se netko svidja, dozivio sam i to, al neko prosjecno misljenje je da bi trebali sve mi muski, pa cak i to da se trudimo oko cure koja nam se ne svidja, a mi se svidjamo njoj :rofl:
  • The Undertaker
    4.6k
    Baš to. Jednom sam ostao kod cure u domu na Savi, u tadašnjim novim paviljonima koji su imali zajednički wc. Imao sam prilike čuti skupinu studentica u susjednoj sobi kako komentiraju muške. Do dana današnjeg se nissm oporavio od šoka. Ovo što muški komentiraju ženske je čista kamilica prema tome.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Imao sam prilike čuti skupinu studentica u susjednoj sobi kako komentiraju muškeThe Undertaker

    Pricaj :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.