• seljak86
    2.5k
    a gle... do sredine srpnja su mi ispitni rokovi tako da sam dobro zauzet do sljedeće sezone :smile:
  • Majki2111
    2.8k
    Baš gledam, pošto sam sad u toj nekoj fazi prema zadnjem popisu u ZG ima 769 944 stanovnika. Od toga 44 303 žena od 20-30 godina. Pošto ima tu dosta maldih korisnika interesantno se čini jenostavni matematički zaključak tu stavit. Znači 5,75% maksimum životnih partnera (ne gledajući anomalije odnosa s velikim razlikama u godina :sweat: ), ajmo dodat intuitivnu pretpostavku da svaka druga dečka ima znači dolazimo do 2,5%, onda nisu sve tvoj tip, onda situacija da je pogodna, nekad ti nije dobar dan za komunikaciju. Doslovno dolazimo do toga da su šanse za pronaći pravu ženu za partnericu u promilima. Surova statistika. :meh: :worry:
  • Dino
    2.4k

    Smatram da je onaj prvi utisak, koji je realno jako vazan u pronalasku cure, cista sreca. Dogodi se da se nadete ta osoba i ti bas u nekom okruzenju koje vam odgovara, svidite se jedno drugom i krenete dalje gradit odnos. To dalje onda vise ne ovisi o sreci, vec vise o tom kakve ste osobe i odgovarate li si. Al da, ovaj prvi klik je po mom misljenju iskljucivo sreca bez koje ne bi onda kasnije ni bilo neceg veceg.
    Promili i ppm.
  • Majki2111
    2.8k
    Da ima i u tome nešto, mogo bi se složit.
  • Dino
    2.4k

    Učeći :monkey:
  • Captain America
    15.3k
    Jučer si ovo upalio :joke: Inače jedino što gledam su Dinamo i Real i ponekad Chelsea (jedini klubovi koje volim) pa mi ipak pada nešto lakše ova pauza. Gledaju se serije, filmovi, kave, nastava na faksu je za 3 i pol tjedna gotova i svi ozbiljni ispiti su rješeni tako da carpe diem.
  • SAS1987
    14k
    Kako koristite vrijeme bez utakmica?serbus

    Droge, lake žene i alkohol.

    Ma Dinamo nikad ne stane. Ak nema utakmica ima price o transferima, sportskim direktorima itd. A i brzo će poceti prijateljske utakmice koje ce nazalost biti zatvorene za javnost.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Droge, lake žene i alkohol.SAS1987

    Moze to i bez droge i alkohola :grin:
  • Keyser Soze
    8.7k
    svi ozbiljni ispiti su rješeniCaptain America

    Volio bi da i ja ovo mogu napisat :monkey:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Pita mene žena kaj se sad događa kad je taj užas od nogometa gotov. Ja reko sad pauza mjesec dana, ali u kojoj se prati tko će gdje prijeći. Pita ona i koliko onda traje sezona onda kad to počne u srpnju, ja reko do kraja petog sljedeće godine. Šokira ju taj podatak svake godine. :D
  • Oluja
    3.8k
    Mojoj neki dan nije bilo jasno zasto se igraju kup i prvenstvo kad su to njoj ionako ista natjecanja i pobjednici su skoro uvijek isti. Predlozio sam da zajedno napisemo mail HNS-u s njezinim prijedlogom natjecanja.
  • SAS1987
    14k
    njezinim prijedlogom natjecanja.Oluja

    I kakav je? :grin:
  • deda
    29.7k
    Ukinut sve :rofl:
  • seljak86
    2.5k
    A kad ja svojoj velim za superkup... ne zna kaj se događa :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.