• Neki tip
    19.6k
    Nisam mislio ovdje dijeliti, ali kad ste već na temi.

    Podijelio sam nedavno onu priču o dečku "fragilnog samopouzdanja" pa da podijelim onda i jednu pozitivnu.. barem u mojim očima.

    Stoje jučer u tramvaju pored mene neke klinke (ne znam, srednja škola valjda, brucošice maks) i brbljaju o dečkima.

    Veli jedna - Znaš kak se on prema meni ponaša!? Ja ti njemu velim da nek mi pošalje neki video potpore, onak, da preživim dan, a znaš kaj ti on meni odgovori?

    Neću, s dečkima sam.

    Idiot, tak sam mu i napisala.

    ....

    Malom dajem podršku na neviđeno. :clap: :lol:
  • vjeko1701
    6.4k
    Izumirajuća vrsta xD
  • Dino
    2.4k
    neko prosjecno misljenje je da bi trebali sve mi muski, pa cak i to da se trudimo oko cure koja nam se ne svidja, a mi se svidjamo njoj :rofl:Infinity

    Istina ne moze bit bolje definirana :rofl: :rofl:
  • Majki2111
    2.9k
    Znaš kaj? OK, ja nemam puno iskustva u tome, al imam jedno i trebam stat iza tog jendog. Uvidio sam koliko može biti lagano bez ikakvih igrica, kad se oboje želite. Kad u obije osobe direktne. I otvorene. I iskrene. Sve je puno lakše.

    I isto npr. Prvi poljubac, nije mi jasno zašfo curke forsiraju da bude spontan. Kod mene je bilo da je dan prije izjavila da bi me htjela za početak poljubit. I kad je došao taj trenutak me je pitala jel želim da me poljubi jer nije bila sigurna. Ja sam rekao “Da”. Bilo je prelijepo i trajao je 20 minuta. Ne bih ništa mijenjao. Znači bio sam u stereotipičnoj ženskoj poziciji gdje je ona tražila klupicu i pitala me jel želim. Ja sam samo trebao reći “Da”. Stvarno s pitanjem i isplanrano može bit lijepo.
  • Tom vg
    1k
    Majki, kolko ti imaš godina?
  • Majki2111
    2.9k
    24 i pol zakaj?
  • flexXy
    2.1k
    Bilo je prelijepo i trajao je 20 minutaMajki2111

    Napisao si post samo da se pohvalis da mozes zvaliti 20min u komadu. :smile:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Bilo je prelijepo i trajao je 20 minutaMajki2111

    Stari moj 20min, znas koliko triba imat kondicije za to! Tj. ocito je imas svaka cast
  • Majki2111
    2.9k
    E ak si ti it sveg izvuko to, šteta, al da boke nisam zamjšlji nikad da će mi prvi poljubac tak dugo trajat :snicker:
  • Majki2111
    2.9k
    Kad je pasalao kaj da radim, bilo je lijepo. Gušto sam.
  • Tom vg
    1k
    čisto znatiželja..
  • Oluja
    3.8k
    bio sam uvjeren da samo djeca do 8 godina naglasavaju ovo - i pol
  • Majki2111
    2.9k
    Čudo, baš sad gledam predavanje i spomene fastskin kostme za plivanje. Modificirana im je površina po uzoru na morske pse. Površina kostima je naborana borama vreda veličine nekoliko milimetara koje smanjuju vrtloge pri plivanju, a time i trenje. Veli profa da su tolko bili dominantni plivači da su ti kostimi bili izbačeni iz svih natjecanja jer su bili previše ne fer. Ful me zanima kak bi to funkcioniralo u nogometu. Koliki je otpor zraka pri ovim šprintevima kaj igrači rade. Al svaki iznos trenja manje je plus. Manji umor mišića brže, ubraznje, sve bolje.

    speedo-fastskin-lzr-racer-x-open-back-kneeskin.jpg
  • Nolifer
    7.1k
    Jesu li i tebi majki stavili drogu u fritule?
  • LovroZG
    1.3k
    Ak te zanima smanjenje otpora zraka, onda se trebaš okrenut biciklizmu, a ne plivanju. U biciklizmu je borba s otporom zraka jednako važna ko i borba protiv trenja u plivanju.

    Za nogomet bi dresovi koji smanjuju otpor zraka bili stvarno “marginal gain”, al ko zna.

    Btw, u tim plivaćim kostimima je u jednom kratkom razdoblju od valjda godinu dana porušeno više svjetskih rekorda nego godinama prije toga. To “ubrzanje” plivača je bilo nadrealno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.