• Bosna86
    11.6k
    Zasto navijas za Dinamo, svaka pobjeda je dodatni euro za Mamica?
  • BluePhone67
    3.5k
    Radje Hipo daj neku pametnu ideju vezanu za nagradnu igru, dok sada trazimo misljenja svih vas, a ne kada sve dogovorimo onda ces se ti javit u 15 kolu kako bi trebali ovako.. A ovo tko broji ili ne broji, cemo drugi put o toj temi.
  • Hipo
    406
    Bosna, mamic je u bijegu a ja sam dinamovac 24/7.
    Navijam za grupu i slom ove uprave. Navijam za klub u derbijima i kad ih imam na tiketu.

    Dapace navijam da se NE uđe u ligu prvaka...sad kad je zoki tu svaki kiks je dobrodosao.
    Superkup-neka i to uzme biscan, hvala zokiju.

    prezirem i ovo u sto se nogomet pretvorio. Kad vidim rasprave o transferima gnka samo odem dalje.

    Blue :sweat: izbacite d2 iz igre i bit ce zanimljivije, bolje i jednostavnije.
    Nisam previse proucavao to, tko zna hocu li i igrat.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Navijaš u derbijima a u Europi ne navijaš? Navijaš da izgubimo od rijeke i YB a da dobijemo Hajduka?
    Bez uvrede ali logika ti je jebena.
  • Hipo
    406
    Navijam da uđu u skupinu europa lige. i u svim derbijima.

    Ne bih volio da prezime i sa zokijem. Malo navijam malo ne, sta da ti kazem, sjebano je navijat kad imas ovakvu upravu i zokija u klubu.
    Ne zelim da udu u ligu prvaka.
    Ali to nije tema.
  • LovroZG
    1.3k
    Tebi bi bilo puno jednostavnije da ne pratiš ništa, kak ti nije košmar u glavi od ovoga? Prezireš ovo u šta se nogomet pretvorio i prezireš Mamiće, al bi htio da Dinamo igra Europu, al ne LP i htio bi da dobivaju derbije, al ne i derbi-utakmicu Superkupa.
  • zgšd
    161
    Ma ne znam... Ne mozes protiv dinama
    Ovaj bjelica je mozda najsposobniji trener zadnjih godina od onog vahida, zakaj sad navijat kontra?! Da se zoki rijesi trenera i da on ili tip a la izbornik cacic preuzmu klupu i eto, opet susa sljedecih 49 godina

    Naravno, svi smo protiv familije, al zato ne zelim dinamu nekaj lose, dapace, nek se ude u ligu prvaka itd, jer svjetlo se vidi na kraju tunela!
  • Infinity
    15.5k
    I nakon izbora ce biti onih kojima uprava nije po volji, jer sigurno nece svi glasati za iste kandidate. Jel to znaci da nas sutra ceka 20-30-40-49% onih koji navijaju protiv Dinama jer im uprava nije po volji? Mamicu i ekipi zelim sve najgore, ali Dinamu zelim sve najbolje.
  • Mr Anderson
    6k
    Hipo, jesi ti jednom na Sportnetu napisao kak si do 2010 navijao za Dinamo, pa onda do 2018 nisi, pa prošlu sezonu jesi, sad opet ne navijaš? Sve te godine je Mamić u Dinamu. Mislim da ti sam ne znaš što bi i kako bi.
  • Majki2111
    2.8k
    Slažem se sa ekipom.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Uvijek Dinamu želim sve najbolje.
  • deda
    29.5k
    Ja protiv Dinama ne mogu, ubite me, proglastite mamićevcem, plaćenikom ili što već. Ali protiv Dinama ne mogu.
  • Hipo
    406
    Anderson, jesam napisao sam to i stojim iza svega napisanog. I navijao u tom razdoblju u derbijima, navijao protiv u ligi prvaka 2016., Jbg nekome kosmar al meni je dobro.

    Nikog ja ne prozivam za navijanje pa ne znam ni cemu sve ovo, a odlutali ste s teme...
    spominjao sam zbrajanje milijuna od transfera malog mamicevca i sve ove transakcije na 690 stranica...

    sutra ce se zbrajat milijuni od olma, stadion ce ostat isti kao dosad, ko jebe nas navijace. bara ce trljat ruke, zoki na klupi, mumija u loži.
    Al neka je sjeo milijun od chelsea...to sto ce se za to kupit vasilj ili jaccuzi...kbkk.
  • Mr Anderson
    6k
    Ne znam tko zbraja transfere. Osobno ja, da je i sve pošteno i transparentno žao bi mi bilo da se bilo koji dobar igràč proda koliko god to bilo nužno.
  • Bosna86
    11.6k
    I dalje pitanje stoji koja je razlika izmedju para od transfera i para od kupa uefe za koji navijas da se plasiraju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.