• BluePhone67
    3.5k
    mogla bi Zona lagano izbacivati neke feljtone...Kwedi

    Nema tko pisat, :kiss:
  • Majki2111
    2.8k
    Kako ide sa popularnošću foruma? Imam osjećaj da je dost ljudi došlo unazad mjesec 2...
  • BluePhone67
    3.5k
    Ide, napreduje i samo neka tako i nastavi. Svaki dan netko novi kapne da se ulogirao, samo se jos ustrcavaju da i napisu koji komentar i daju i podijele svoje misljenje sirokim masama u buspucima ovog foruma.
  • Kwedi
    3.8k
    Čestitao bi svima koji stoje iza foruma, pola godine postojanja,a nije bilo nikakve zle krvi, baniranja, izbacivanja i rasprave se vode civilizirano(okej ima podjebavanja onih i prema onima sa suprotne strane(mislim da znam i ja sam nekad pretjerati) al u granicama zdravog ukusa) što je pokazatelj da se heterogena zajednica različitih interesa, razmišljanja, stavova i oprijedeljenja može virtualno jako lijepo družiti jer imaju jednu zajedničku nit, a to je Dinamo.

    Čestitke i sretno svim Zonašima.
  • BluePhone67
    3.5k
    Zona postoji vise od 6 mjeseci, cca oko 9 mjeseci ako se ne varam. Ali hvala na lijepim zeljama.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Hvala također. Svi doprinosimo koliko možemo. Podjebavanja i različitih mišljenja mora biti jer inače nam i ne treba forum. Meni osobno je ovaj forum odlična ideja i podržao sam je u startu. Neki momci tu baš puno rade i brinu se o fejsu, instagramu, YouTubeu i općenito širenju ljubavi prema našem klubu. Upravo to je i cilj, širiti ljubav prema ovom klubu koji je napaćen ali je i dalje samo naš. Sve dok vidim ovoliko vas nemam straha za Dinamo, uvijek će postojati.
  • BluePhone67
    3.5k
    lh6g3ravlj8x98ef.jpg

    Da smo prije konstruktivno kritizirali mozda bi prije izasla nova knjiga.
  • Kwedi
    3.8k
    Jebote, u Sloveniji promocija knjige. Zemljo otvori se
  • Bosna86
    11.6k
    @kwedi Do pravomocnosti presude u septembru ce stvarno biti jedan veliki cirkus, pocevsi od ove presice i knjige danas, sve apsolutni autogolovi
  • SAS1987
    14k
    a kakav će cirkus biti tek nakon pravnomočnosti presude. Obtužnica bi zakonsko trebala biti pravnomočna do 1.10.2019 (ja se nadam da će biti pravnomočna za koji mjesec dana) - zna tko što bi se teoretsko dogodilo da obtužnica ne postane pravnomočna do 1.10.2019? Jel to moguće?
  • deda
    29.5k
    Kad bi znao da ih se riješavamo za 2-3 mjeseca, u pm, neka im bude cijeli transfer Olma, Gojaka, More i ....
  • Bosna86
    11.6k
    Izbori su u RH nekad na jesen, tako da takav kiks ipak nije moguc
  • 000
    942


    Pa izbaci se dosta tih zanimljivih stvari na FB, ali znam da ne ciljas na to.
    Razgovarali smo dosta i o koracima naprijed, ali jednostavno shvatis da nema dovoljno vremena za to.
    Uglavnom svi ste pozvani, da ako imate dobru pricu, staru sliku na tavanu, nesto iz kolekcije... Samo poslikate, napisete... Pa da decki objave tu, na drustvenim mrezama... Procita to na kraju krajeva vise nego solidan broj ljudi.
  • Infinity
    15.5k
    S obzirom da je ovo jedna od najposjecenijih tema, zalijepit cu ovdje link, te pozivam sve forumase da pogledaju temu, procitaju post i izjasne se

    NAGRADNA IGRA - ZONA DINAMO PREDICTOR

    Hvala!
  • Hipo
    406
    Jedno pitanje za vecinu vas...

    Zasto se toliko bavite pustim milijunima i zbrajanjem love tih mamicevih igraca?

    Tu sam 5 puta procitao da gnku ide milja eura od transfera kovacica, sve i da ide cijeli iznos (a ne ide) pa jebote klub je pokraden za stotine milijuna...

    Svaki transfer, svaka transakcija u klubu je rađena da mamici napune dzepove.

    On iz medugorja klupskom karticom placa jacuzzie za potrebe svoje obrane od optuzbi da je pokrao klub.
    :lol:
    a vi se bavite miljom eura od malog mamicevca kojem je mamicev sin menadzer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.