• Neki tip
    18.9k
    ak voliš prljave, agresivne, osvetoljubive, vješte s noževima i sjekirama.. onda su prva liga.. :wink:

    Ali evo na procjenu:

    875p1zh6hna6q999.jpeg

    2n0fjdl2tsr4d6a9.jpeg
  • Mali Zeus
    9.2k
    Očekivano.
  • NitkoBitan
    11.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/uefa-sprema-odluku-o-bakljama/91966
    Izgleda da Uefa sprema "regulaciju" pirotehnike na stadionima. Uglavnom shvatili su da nema smisla kaznjavat klubove praznim tribinama i novcano (malo kasno) jer losijom atmosferom na stadionu pada i gledanost, dalje vam je sve jasno. Kako je ovo vrlo izgledno dokazuje i to da klubovi ciji su navijaci palili baklje u proslim rundama grupne faze nisu dobili nikakvu disciplinsku prijavu (mozete provjerit na Uefa disciplinary).
  • Mali Zeus
    9.2k
    Blažičko na aparatima.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Gledam sad prve rezultate popisa stanovništva i ispada da je super, cool, urbana, progresivna, kulturna i ubertolerantna rijeka izgubila uvjerljivo najviše stanovnika od prošlog popisa.

    Koliko se u medijima to naglašavalo za Slavoniju, ja sam mislio da će Osijek biti u minusu dvajst-trijst tisuća duša, kad ono ljevičarski El dorado rijeka... Kako to, kako to?

    Normalno, u medijima to nitko neće pretjerano isticati... Baš simpatično
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Mislim, pričamo o velikim gradovima...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jbt, kriva tema...mislio sam na "šank"... Ajd da makar malo vratimo na trag, Zagreb narastao za skoro 19 000 stanovnika, sada broji skoro pa 809 000 stanovnika.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Gledam sad prve rezultate popisa stanovništva i ispada da je super, cool, urbana, progresivna, kulturna i ubertolerantna rijeka izgubila uvjerljivo najviše stanovnika od prošlog popisa.

    Koliko se u medijima to naglašavalo za Slavoniju, ja sam mislio da će Osijek biti u minusu dvajst-trijst tisuća duša, kad ono ljevičarski El dorado rijeka... Kako to, kako to?

    Normalno, u medijima to nitko neće pretjerano isticati... Baš simpatično
    db-izbjeglica

    Rijeka teško propada i tamo se niš praktički ne događa već 20, 30 godina.
  • Infinity
    15.2k
    Jbt, kriva tema...mislio sam na "šank"db-izbjeglica

    Prebaceno
  • NitkoBitan
    11.6k
    Gledam sad prve rezultate popisa stanovništvadb-izbjeglica

    Procjene a ne rezultate
  • Majki2111
    2.6k
    Ko popisivač, imam dojam da daleko najveći broj ljudi u Donjoj Dubravi je rođen u mjesecu rujnu... Studeni je najmanje zastupljen.... Samo dojam. Ne znam sve podatke napamet.
  • Neki tip
    18.9k
    Šteta da ne znaš sve napamet pa da i ostala zapažanja pobliže razmotrimo, ali što se ovog jamačno utemeljenog dojma tiče - očito ljudi iz Donje Dubrave bračne i vanbračne dužnosti obavljaju u novogodišnjoj i hladnim, dugim, depresivnim siječanjskim noćima.

    U ožujku, čim promoli malo sunca, izlaze obavljati prve poljoprivredne radove (Dubrava je to) pa, još nenaviknuti na aktivnost nakon zimskog drijemeža, navečer umorni zaspu, neraspoloženi za druženja.

    To rezultira (naj)manjim brojem rođenih u studenom.
  • Papastrumf
    9.3k
    Nisi daleko od istine :grin:
    Najvise ljudi na svijetu i je rođeno u rujnu ponajvise zbog praznika.
  • masacusec
    3k
    Ma kad se digne, ne pita me koji je mjesec niti godišnje doba :lol: :rofl:
  • Neki tip
    18.9k
    Ma kad se digne, ne pita me koji je mjesec niti godišnje doba :lol: :rofl:masacusec

    Veliš, i siječanj, i travanj, pa kolovoz, listopad, 4x godišnje je minimum! :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.