• Sljeme
    1.8k
    U cijeloj toj isforsiranoj priči žao mi je jedino kaj ti novinari nisu dobili pendrekom po leđima.
  • Krizy
    35.7k
    Zoran Šprajc govno

    Bio je neki gost iz policije u emisiji (ne znam tko je točno jer nisam odmah upalio) i kad kaže nešto konkretno, Šprajc mu kaže da su to teorije zavjere a one snimke koje su rezane kako im paše i gdje nema nikakog konkretnog dokaza nisu teorije zavjere.

    Također, ako vide da 10 migranata prije njih udara zašto nastavljaju svi ići baš na tu palicu pored onolike šume?

    Ima jako puno nelogičnosti.

    "Oni nisu izbjeglice i to prestaju biti do prve sigurne zemlje, a to je jos u Aziji, najkasnije do Turske. To su ekonomski migranti, Hrvat koji pokusa bez radne dozvole ući na teritoriji Australije bi prošao na isti način, da se opire upotrijebila bi se sila."

    Da Hrvat proba na onakav način ući u njihove zemlje, u najboljem slučaju bi završio u zatvoru...

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mirjana-hrga-brani-policajce-koji-su-tukli-migrante-tko-misli-da-je-to-bilo-neprimjereno-neka-ih-udomi-15108963
  • Mali Zeus
    9.5k
    Ako je snimka izrezana, namještena, izrežirana, zašto su policajci udaljeni iz službe i pokreće se disciplinski postupak?
    Nije valjda samo zbog medijskog pritiska?
    Naravno da policija mora štititi granice i da se ne treba pustiti sve i svakoga, ali s dr strane sila se primjenjuje u slučaju pružanja otpora i to rade policajci u službni, a ne van službe s fantomkama.

    A sirota Hrga, pokušava ostati relevantna.
    Uvijek će imati Mokrišta.
  • Krizy
    35.7k
    Jer smo potrčci EU.
  • og1986
    2.9k
    Nije valjda samo zbog medijskog pritiska?Mali Zeus

    Neznam na kojem planetu živiš. Ali većina političkih odluka je zbog medijskog pritiska, ne samo kod nas nego svugdje u svijetu.
    Tuku ljude na granici zadnjih 5 godina i dosta ljudi to zna i baš sada kada je medijska hajka je netko kažnjen.
    Čudno, a ?
    Kaznili policajce koji su na snimci, nitko sa vrha nije koji je davao zapovijedi nije kažnjen. Istraga završena i nastaviti će po starom.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Onda tak treba reći. Tuku već pet godina i naravno da su nastradali policajci a ne nalogodavci.
    Nije stvar rezanja snimke ili novinara.
  • og1986
    2.9k


    Ali ne vidiš problem da ako novinari ovdje rezu snimke i pokušavaju kontrolirati vijest onako kako njima paše i da ih pritom nitko ne drži odgovornima.

    Isto tako mogu rezati snimke kod bilo čega, možda kod vijesti koja je 10x bitnija, a nitko ih ne drži odgovornima da moraju govoriti istinu.

    Ljudi su nevini dok se ne dokaže krivica i mora se prikazati cijela priča, a ne samo dio.

    Što ako sam ja u prošlom postu lagao da ih tuku 5 godina ? Nemam dokaza, pretpostavljam. Mislim da je istina, ali mi to ne daje za pravo da ako nađem neku snimku da ju montiram onako kako meni paše.
  • og1986
    2.9k
    U biti sada pročitao da na granici Litve i Poljske sa Bjelorusijom je isto migrantska kriza jer Lukašenko uvozi muslimane i onda ih šalje u Europu.
    Poljaci i Litavci ih "prisilno" vraćaju te su optuženi za nasilje. Nekoliko je migranata umrlo zbog hladnoće a bacaju se dimne bombe i čuje se pucnjava.

    Evo za par tjedana nitko se neće ni sjećati što je to bilo na granici Hrvatske.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Meni je samo zanimljivo s kojom brzinom su udaljeni iz službe. Policija nije ni pokušala s teorijom da su snimke rezane.

    Čini mi se da je to praksa i da smo sad dobili pec pec i zato se odmah išlo na udaljenje iz službe i disciplinski.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Naravno da je praksa, vjerojatno su ih negdje uhvatili i ovo je bilo vraćanje na teritorij bih. Što drugo da rade s njima? Nekima to sigurno nije bio prvi pokušaj.

    Situacija nije jednostavna, a ovi SJW debili pojačani novinarima koji bi rođenu mater prodali za malo pažnje je samo dodatno pogoršavaju.
  • Infinity
    15.2k
    Dobro da vi tu danima mozete voditi civiliziranu raspravu o migrantima. Ja bih sam sebe morao banovati ako krenem pisati nesto vise, al pokusat cu se na vrijeme zaustaviti.

    To je bagra nevidjena. Stoji mi pred trznim centrom u cipelama od 250€ i trazi od mene marku. Znam par ljudi koji su vani i kojima su provalili u kuce i tu bili danima. Pretpostavljam da debili nikad nisu vidjeli kamin ili pec na drva, jer su jednom covjeku nalozili vatru na pola dnevne. Naravno da nisu donijeli drva, valjda im je bilo previse provaljivati i u garazu, nego su mu digli parket i na parket se grijali. Tu po nekim okolnim selima ljudi znaju imat straze, jer su se i lopovi osokolili s obzirom da se sad sve lagano svali na migrante, pa kad netko nepoznat prolazi kroz neko selo moze pokupiti i batine od ovih koji cekaju lopove i migrante.

    Imam napusteni motel u blizini. U njemu takodjer loze vatru na podu. Kolega iz policije kaze da imaju hrane i to ne bilo kakve, nego sve skupe i kvalitetne namirnice. Mobitele pune u selu do motela. O tom selu ne trebam trositi rijeci, moze se samo zakljuciti.

    Mene da se pita, granicu bi mi cuvala dobro naoruzana vojska, al znamo svi zasto se nista ne poduzima i kojem clanu predsjednistva je u interesu da migranti napuste Srbiju. Tu ih je na desetine tisuca u BiH. Prljavi su, bezobrazni, necivilizirani... Prijatelju su na vise kamiona rezali cerade s gornje strane i ulazili u prikolice. Stvaraju ogromne stete, a policija ne poduzima nista. Vise ce se pozabaviti s nekim tko ukrade kutiju cigara nego s njima koji prave stete u tisucama maraka.

    Na pocetku mi ih je bilo zao, jer sam stvarno znao vidjeti cijele obitelji, muz, zena, djeca... Ovo sad sto prolazi je rulja koja bez problema moze na neku baustelu. Rekao bih da su sposobni za rat, al ocito nisu, previse je to komplicirano za njih. Prodavala nam se prica kako dolaze skolovani, doktori, inzinjeri i slicni, a cini mi se da su nam poslali ove bez dana skole i ikakvog odgoja. Ne daj Boze, mozda sutra i sam budem prognan, budem migrant i beskucnik u tudjoj drzavi, al znam da se ne mozes ovako ponasati. U svakom slucaju bi ponio papire sa sobom. Ove ne mozes ni evidentirati.
  • marcio amoroso
    32.1k
    To što oni žele kršćanima ili ateistima ja želim njima i za mene tu priča završava.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ljudi božji, sve je to planski i logistički osmišljenom, čak i financirano, samo naivčine to ne žele prihvatiti.
  • marcio amoroso
    32.1k

    To kako je financirano i izmišljeno ne znam, ali znam da ova ekipa koja se kreće u Bosni i koja dolazi u Njemačku nema ništa sa normalnim ljudima. To je jednostavno stoka. U Njemačkoj se sve krije i zataškava, ali otkad je ta ekipa počela dolaziti samo silovanja su narasla za 400 posto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.