• Navijač Dinama
    7.3k
    neka si, sasvim mi svjedno, jer mi namjera nije ni bila pričat o ratu.
  • Neki tip
    19k
    Navijač Dinama@Majki2111 Pobrisao sam vam upise, imate inbox za privatne razgovoreBosna86

    Svašta. Ovo sigurno nije bio prvi put, a nadam se da pristupom moderatora neće biti ni zadnji, da su dvojica razmijenila 2 i pol poruke, tagali se zbog pretpostavke da će baš tom forumašu nešto biti zanimljivo ili provokativno.

    S obzirom na naslov teme i sadržaj njihovih upisa, a pogotovo s obzirom na obrazloženje brisanja, ovo mi je otprilike ko kad bi dvojica za šankom počela brljavit nešto svoje naglas, a vlasnik ili barmen im oduzeli cugu i rekli da na sljedeću rundu mogu računati tek kad sjednu s ostalima. I pričaju o nogometu.

    Naravno, imaju pravo na to, birc je njihov, ali meni je to malo čudan pristup.
  • Bosna86
    11.5k
    Ništa živo se ne briše, ali ovo bas nije imalo nikakvog smisla....

    Ako već povlačiš temu birca, ako zelis kafancugu onda nećeš prekidati, ako zelis otmjeni lokal, birati ćeš i klijentelu i nećeš svašta dopuštati...
    Zona je i vise nego liberalna, često zbog takvog stava pati kvaliteta foruma na ustrb kvantitete
  • Neki tip
    19k
    sve 5, ali ta paralela bi vrijedila kad bi Zona u cjelini ovime postala kafančuga.

    Zona je cijeli kompleks "ugostiteljskih objekata", sa sjajnom ponudom, od kojih je "šank i pivica", samo jedan maleni dio gdje se ekipa zna raskalašit i pričat pizdarije.

    Kako @Navijač Dinama i @Majki2111, tako i puno drugih, mene uključujuć.

    Logično bi mi bilo čuvati neku razinu (tema, "restorana") koje/i su u fokusu, odnosno koje/i su smisao Zone, ali kud baš na šanku da tražimo kvalitetu. :confused:

    No dobro, tu ste da usmjeravate rasprave. Ovo moje je bilo samo dobacivanje stalnog gosta sa svog stola "daj pusti dečke i pitaj ih šta će popit..". :)
  • Majki2111
    2.6k
    mene uključujućNeki tip sa Zapada

    Dugo nije neka anketa osvanula :joke: :grin:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Vratio se nakon 10 dana corone. Prvi dan simptoma bila temp, drugi dan ujutro lagana i to je to. Imao sam i 2 dana gadnu bol u leđima, ali izgleda da sam pregrmio ovo bez ikakvih problema, da pokucam o drvo. Par dana nisam imao osjet mirisa, malo se vratio, ali tako da moram nešto približiti ful nosu da bi osjetio miris.
    I nadam se da mi nije ostavilo neke dugoročne posljedice. Hvala Bogu klincima ništa, nikakvi simptomi, žena je isto brijem pokupila, nema okusa i mirisa.
  • deda
    27.5k
    Nek si ti nama živ i zdrav. :strong:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Čuvaj se prijatelju :pray:
  • xavier
    11.1k
    Vratio se nakon 10 dana coroneMali Zeus

    Kamo si se vratio? Pa bio si cijelo vrijeme tu :smile:

    Moram te malo, nek si ti nama ozdravio :ok:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kamo si se vratio? Pa bio si cijelo vrijeme tu :smile:

    Moram te malo, nek si ti nama ozdravio :ok:
    xavier

    S duhom sam bio sa svima vama. :grin: :blush: :cheer:
    Ljubav za sve. :hearts:
  • Mali Zeus
    9.3k
    https://www.vecernji.hr/vijesti/kamenicki-osuden-na-cetiri-i-pol-godine-zatvora-1446719

    Mora da je iz drušveno prihvatljive obitelji pa je zato ovakva presuda.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Stari mu je nedavno napravio ogroman hotel u Novalji, naravno da je odabrano društvo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Onda sve jasno.

    Odrezali mu taman toliko da ne mora u zatvor.
    Primjenili Zakon o maloljetnicima i opće propise, dakle 2 zakona, što znači da presuda vjerojatno pada što pak znači još par godina postupka, a za par godina će biti i nove olakotne okolnosti. U mjeru od 5 godina zabrane upravljanja svim vozilima mu se uračunava mjera iz 2018. dakle neće ni to biti 5 godina, a moglo je biti u presudi 10 godina.
    Sve u svemu divota od presude.
  • InatiseSlavonijo
    458
    Kad smo kod presuda, umro je Tomislav Merčep. Čovjek koji je zadužio zapadnu Slavoniju, da ga nije bilo mi bismo danas drugačije pričali u ovom kraju. Umro kao ratni zločinac, bolestan, zaboravljen...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.