• flexXy
    1.8k

    Ima, ali jako male. Biden bi morao uzet Georgiju, a Trump Nevadu,Pennsylvaniu,Arizonu i NC. Ali remi je prakticki Trumpova pobjeda zbog republikanaca koji drze vecinu saveznih drzava.
  • Infinity
    15.1k
    Znaci ako bude X onda dobija onaj tko ima veci broj drzava? Zanimljivo.
  • flexXy
    1.8k

    Malo je kompliciranije od toga.

    If no one gets a majority of the electoral votes, the House of Representatives is tasked with picking the president from among the three top vote-getters. The delegation from each state gets a single vote and a majority of those votes, 26, is necessary to win.

    The Senate is required to pick the vice president from the two candidates who got the most electoral votes. Each senator gets a vote.

    If the House can’t break the tie before the end of the presidential term, then the person elected vice president will act as president until the House can break their deadlock.
  • Kwedi
    3.8k
    Pomozi.ba

    Vidjevši tužnu priču porodice Memišević, naš reprezentativac i NBA igrač, Jusuf Nurkić, ni manje ni više, kupio im je kuću!
    Majka Jasmina prije deset godina stala je na minu i ostala bez noge, a svakodnevno se brine za svog jedanaestogodišnjeg sina Adina koji je srčani bolesnik. Otac Edvin radi na dnevnice kako bi obezbjedio sredstva barem za hranu. Porodica je živjela u trošnoj kući, bez vode, kupatila i većine namještaja. Spavali su na podu.
    Nakon što je saznao za porodicu, Jusuf Nurkić nas kontaktira sa željom da im kupi kuću. Sve se odigralo veoma brzo i porodica je već početkom ove sedmice dobila ključeve svog novog doma.
    Inače, Jusuf je prijatelj naše organizacije, a osoba je koja pomaže više tajno nego javno, ali s vremena na vrijeme uspijemo ga nagovoriti da neko njegovo dobro djelo i objavimo, prije svega kako bi se i drugi ponukali da čine dobro, svako u zavisnosti od svojih mogućnosti.
  • ZGBhoy
    1.7k
    svaka mu čast
  • Majki2111
    2.6k
    Obožavam i klape. Možda bude dobra pjesma. Vidit ćemo. Al sumnjam da će bit u rangu Uberi ljubicu, senora i takvih. Fali pjesama u tom stilu danas.
  • Krizy
    35k
    Kakav si s pjevanjem? Mogli ste ti i mama neki duet obraditi :blush:
  • Majki2111
    2.6k
    :lol: Ma joj, ne baš bajno
  • Dino
    2.2k

    Jel bi se mogo ja pridruzit? I u osnovnoj i u srednjoj su me izbacili sa zbora, al vjerojatno nisu prepoznali talent
  • Majki2111
    2.6k
    Kakve su ti muzičke želje? :grin:
  • Dino
    2.2k

    Sam da se svira, zanr nebitan :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Pošteno. Znači klasika, koračnice i himne dolaze u obzir :blush:
  • Bosna86
    11.5k
    Jedna mala najava... Planiramo male edukacijske kvizove na zoni sa različitom tematikom koji bi se održavali tokom tjedna npr u 9 sati... Npr jedna tema Dinamo( Gradjanski) prije WW2, druga Dinamo pedesetih i slično... Ti kvizovi bi se održavali na stranici koja se zove kahoot, može svatko pristupiti samo mu treba kod koji će biti objavljen ovdje... Stranica funkcionira na principu zaokruživanja, bodovi se dobijaju za točan odgovor i za brzinu (ako odgovoriš prvi dobiješ najviše bodova)... 15-20 pitanja, sve u svemu jako kratko....

    Ako ima netko prijedlog nek slobodno napise, takodje ako ima netko da je zainteresiran za neku temu i da bi sastavio pitanja nek mi se javi, a ja ću vrlo rado odraditi tehnički dio
  • Bosna86
    11.5k
    @Navijač Dinama@Majki2111 Pobrisao sam vam upise, imate inbox za privatne razgovore
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.