• deda
    29.2k
    Ajde, pa nije teško zbrojit dva i dva kad nekog nema par dana u ovo doba godine. :wink: Isto kao i ljeti.
    Ja baš nisam neki tip od skijanja, iako više volim zimu nego ljeto. Sjevernjak teški
  • reziser
    6.5k


    mozda obilazio svijet za novim transferima :joke:
    a falili ste mi, kaj je je
    i zakljucil da sam ja tu najstariji :gasp:
  • Mr Anderson
    5.9k
    Sjevernjaci su časni ljudi. Deda, jel pratiš Game of thrones?
  • deda
    29.2k
    Jesam prve 3 sezone, ali kad se to pretvori u trakavicu onda oladim.
  • reziser
    6.5k

    dobro si i zdrzal 3 sezone
  • deda
    29.2k
    Ovo poslije uopće nisam gledao.
  • reziser
    6.5k
    deda, kak si ti? ima se posla? vremena za pivicu?
  • xavier
    11.4k
    Bili su bolji dok su se barem donekle držali knjiga (iako su neke stvari od samog početka različite). No zapravo nisu krivi oni nego Martin jer se to pisanje stvarno jako otegnulo. Prva knjiga je izašla još 1996. i u planu je bila trilogija no priča se u međuvremenu toliko proširila da se svaka nova knjiga koja trebala izaći, pretvarala u dvije da bi se onda one opet "množile".

    Ova zadnja pauza je u svakom slučaju puno, puno prevelika. Zadnja knjiga izašla je još 2011., u isto vrijeme kad je kretala prva sezone serije...problem je što je serija radnjom pretekla knjige ili nije problem ako nekog ne zanimaju knjige.
  • reziser
    6.5k
    o xavi...pozdrav :)
  • Eduardo
    18.1k
    Prati možda netko seriju Distrito Salvaje da kaže isplati li s počinjati? Također primam i prepruke za gledanje, bilo koji žanr.
  • markoli
    1.7k
    Gleda tko True Detective? Treća sezona zasada odlična...
  • 000
    942
    Gleda tko True Detective?markoli

    Samo sam prvu sezonu odgledao. Drugu pokusao, ali moram joj dati jos jednu sansu kad uhvatim vremena, a za trecu vele da je na tragu prve.
    Pregledao komplet Narcose u zadnjih par godina, odlicni su.

    Prati možda netko seriju Distrito SalvajeEduardo
    Nisam cuo, ali po opisu djeluje kao nesto sto bi mi se moglo svidjeti.
    Probaj Sharp Objects, La casa de papel, True Detective... Bosch mi je bio legao, a nije nesto razvikan, ono old school krimic.. Ma ima tih serija more, draze su mi nego filmovi, ali dzaba kad se nema vremena, pa epizodu razvucem na tri dana. E da, Ozark je isto dobar, mada nije ni do koljena Breaking Bad-u.
  • xavier
    11.4k
    @BluePhone67 što nisi ovo poslao prije 2 dana da vidimo kako se okreće s 4999 na 5000 :sweat:
  • BluePhone67
    3.4k
    Ehh, da sam dobio ranije onda bi docekali tu kao Novu godinu na odbrojavanje, a ovako neka bude tu da mozemo pogledat tu i tamo. Budem jos stavio dolje u naziv Hajducka ura pa u trazilici uvijek mozemo brzo naci ako nas zanima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.