• deda
    29.4k
    :rofl: :rofl:
  • deda
    29.4k
    I što vi mislite zašto ja podjebavam o istupanju iz lige. Vi stvarno mislite da se zajebavam. Dinamo je zarobljenik ovog bijednog grada, bijedne lige, i uprave. I dok je tako treba mu stadion od 8-10 tisuća ljudi. Ako želimo ostati zarobljenici ova tri uzurpatora onda nam je i Hitrec-Kacian sa još jednom tribinicom dosta.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ma kakvo istupanje iz lige. To je isto znanstvena fantastika. Ova liga 10 je ok. Sa malo boljom infrastrukturom i sa nekim Varteksom i Sibenikom umjesto Rudesa i Intera ili Lokosa bi ovo bila za naše uslove top liga.
  • deda
    29.4k
    Vidjet ćeš kad do istog zaključka dođe 6-7 elitnijih klubova koji će iskočiti od ostatka svojih liga u okolini. Preduvjet je naravno zatvaranje champions lige. Ako se to ne dogodi neće ni moje predviđanje.
  • xavier
    11.4k
    možeš istupiti i uopće ne igrati nikakvu ligu. To i HNL su jedine dvije opcije.

    Kamo bi ti otišao? :cool:
  • Infinity
    15.4k
    marcio amoroso
    85
    I najveća je tuga sto se takav stadion može napraviti za 40 miliona. To su u biti Olmo plus još jedan igrač tipa Gojak i mi bi ga mogli napraviti a nama je to znanstvena fantastika i nešto sto vjerovatno nećemo doživjeti.
    marcio amoroso

    Tocno toliko je kostala jedna Eden Arena, stadion cija unutrasnjost me odusevila, nesto sto bi Dinamu pozelio. Karaiskakis u malom. Stadion ima kapacitet 19.000 za nogomet, ugostio je Cesku vise puta, kao i mnoge velike glazbene bendove. Puno vise nego Maksimir u tom razdoblju, a eto veci je. Mnogi pate i za takvim dogadjajima, a Eden pokazuje da ce ti Metallica doci i na takav :mali' stadion, a neki i vise puta.
  • deda
    29.4k
    Ajde da konačno kažem svoj prijedlog. Regionalna liga koju će priznavati UEFA, tj. poredak priznavati za europska natjecanja kao i za nacionalna prvenstva. Preduvjet je također i sponzor. Sastav? Za početak 5 naših, 2 Slovenca i 3 Mađara. Uključivanje u ligu bi trebalo biti stvar konsenzusa svih klubova lige.
  • xavier
    11.4k
    Ja se nadam u bosanskohercegovacki premijersip :cool: . Ovdje svakako vlada misljenje da Dinamo u BiH ne bi mogao tako dominirati, bit ce zanimljivije od HNL-a.Infinity

    Jedino tamo i mogu jer ni Mađare, ni Austrijance, ni Čehe (o kojima svi maštaju) takva liga ne zanima. Imam dojam da su samo Hrvati opterećeni nekakvim prekrajanjem liga. Svi ovi drugi su napravili stadione, posložili lige i zadnje što im treba su Dinamo i BBB. Jedino kod nas prevladava mišljenje kako svi u regiji samo čekaju Dinamo i Hajduk.
  • xavier
    11.4k
    Ajde da konačno kažem svoj prijedlog. Regionalna liga koju će priznavati UEFA, tj. poredak priznavati za europska natjecanja kao i za nacionalna prvenstva. Preduvjet je također i sponzor. Sastav? Za početak 5 naših, 2 Slovenca i 3 Mađara. Uključivanje u ligu bi trebalo biti stvar konsenzusa svih klubova lige.deda

    Kako sam napisao gore, vjerujem da to za početak ni Mađare, ni Slovence ne zanima.
  • deda
    29.4k
    Jebiga, možda je deda lud ili vizionar, vi svi ostali očigledno niste ni jedno ni drugo. Bez uvrede.
  • xavier
    11.4k
    nema to veze s vizijom, ali po meni hrvatski klubovi moraju igrati hrvatsku ligu i to je to.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Hrvatska liga je loša samo zato jer postoji ogroman monopol za kojeg se nadam da se bliži kraju.
    Kad si imao face poput Herjavca, Spajića koji su svakome rekli u lice što ih ide, kad su se otvoreno svađali izbornik Blažević i trener Croatije Barić, kad su frcale iskre između svih klubova, ljudima je bilo zanimljivo gledati. Kad u Zadru ili Vinkovcima nije bilo samo tako računati na 3 boda.

    Kad bi se klubovima bolje upravljalo i kad ne bi svi htjeti završiti u Dinamu ili poslovati s Dinamom nego direktno prodavati igrače van, bilo bi bolje.

    Hrvatska ima hrpu talentirane djece, a zbog rejtinga hrvatskih igrača vani jako puno stranaca želi igrati HNL.

    Dakle, za jako Ligu nam treba dobro upravljanje klubovima i nepodilaženje Dinamu ni jednog kluba u Ligi ni Saveza u cjelini.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Deda, iz naših selendri su došli dečki koji su osvojili dvije medalje na svjetskim prvenstvima. Koji su faktor Slovenci, Mađari i Austrijanci da bi mi igrali njihove lige...? Koliko u Salzburgu igra Austrijanaca?
  • marcio amoroso
    33.8k
    Iskreno ne vjerujem da bi puno vise ljudi došlo na Vidi Fc da igra u našoj ligi nego na Slaven. Možda bi se dobili malo veći novci od sponzora i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.