• Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Petko nije promasio loptu vec ju je sutnuo kako se jedino i moze u toj situaciji i u stativi zavrsilaplavac173

    Koja minuta?
  • Ivdzo11
    2.9k
    Sad gledam reprizu... Opet Misiceva dijagonala netočna i kontra Varazdina i penal.... Ocigledno ga jebu te dijagonale...
  • Krizy
    35.4k
    79. minuta: Neprihvatljiva, neopravdana i neutemeljena u Pravilima nogometne igre intervencija VAR suca inicira neispravno dosuđivanje kaznenog udarca. Incident u kojem igrač Dinama unutar vlastita kaznena prostora pogađa sam sebe u ruku vrlo jasnim razmatranjima pravila ne smatra se prekršajem kažnjive igre rukom. Interpretacija pravila suca utakmice tijekom pregleda OFR snimka također nije u skladu sa smjernicama PNI-e. KNS HNS-a podsjeća suce i VAR suce na striktnu primjenu smjernica izdanih na posljednjem seminaru.


    Jakirović je bio u pravu.
  • Zagi
    4.9k
    Incident u kojem igrač Dinama unutar vlastita kaznena prostora pogađa sam sebe u ruku vrlo jasnim razmatranjima pravila ne smatra se prekršajem kažnjive igre rukom.Krizy

    Ok ali nije Max pogodio sam sebe u ruku već igrača Varaždina u džon od kojeg se lopta odbila Maxu u ruku.
    Pa iako bi to po meni trebalo biti apsolutno isto u duhu pravila , jeli to uistinu tako po zakonu nogometne igre?

    Ako već tjeraš zakon mak na konac onda budi jebeno precizan u tumačenju, a ne ovak polovično.
  • Maki2
    432
    Kad igrac samog sebe nabije u ruku, nije bitno jel se lopta u meduvremenu odbila od protivnickog igraca. Makar je u mojim ocima pravilo suludo i potpuno mi je jednako nabio sam sebe ili te netko nabio, jer igraci ne idu za tim da igraju rukom vec se desi slucajno kao sto je u oba slucaja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ova naša komisija kaže da nij3 bio penal na rpg-u a ovaj mu stao na nogu prij3 neg je lupio loptu
  • scooniepenn
    1.7k


    Ja i dalje nisam sto posto siguran za taj potencijalni kazneni. Ima li negdje jako usporeno i uvećano da se baš taj trenutak prvog kontakta dobro vidi?
  • San Lorenzo
    11k

    Mislim da je Strahonja jednom prilikom demistificirao to 'prvi na lopti' pravilo, pa je rekao da igrač koji je prvi na lopti je svejedno odgovoran za ostatak akcije i svoju kretnju...ovdje je bilo i gaženja i ulijetanja u koljena.
  • scooniepenn
    1.7k
    Hvala kolega, zato i pitam jer mi je to bilo u glavi. Volio bih vidjeti samo tu sekvencu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.