• badjibadara
    1.7k
    Vidovicev sut koji da nije zavrsio u bloku bio bi golplavac173

    Treba zabraniti protivnicima da nam izlaze u blok.
  • plavac173
    2.6k
    Pa ako brojimo prilike i velike sanse, brojimo ih sve, to sta lopta nije otisla 2cm od njegove noge jbg
  • Mali Zeus
    9.7k
    Dinamo 2, Varaždin 3marcio amoroso

    Ja ne mislim da je varaždin imao puno više jer nije, al da smo mi imali jako malo to je istina.
  • Mlađi referent
    10.7k
    kafiću si i vidiš zgodnu žensku, ideš joj prić, no u tom trenutku iz ničega se stvori drugi frajer i uzme ti žensku.
    Poslije frendovima pričaš kak si imao veliku šansu kod ženske?
    Kepec

    Je li ovo velika šansa?

  • Kepec
    4.8k
    je, nema golmana.
  • SjevernaStrana
    761
    ne bih htio da mi puyol uzme zensku
  • Mlađi referent
    10.7k


    Znači ipak je bitan kontekst, a ne isključivo je li lopta završila u bloku ili ne.
    Inače, ja ovo Vidovićevo ne bi okarakterizirao kao veliku šansu, jedino ne volim lošu argumentaciju.

    Misliš da se Foden ne sjeti ovoga s vremena na vrijeme?

  • marcio amoroso
    32.4k

    Dosta vas miješa prilike i velike prilike (zicere).
  • Juznjak
    3k
    ja ovo Vidovićevo ne bi okarakterizirao kao veliku šansuMlađi referent

    Ni ja. Ali na primjer, da se tu našao Oršić, onda bih okarakterizirao to kao veliku šansu :rofl:
    Ja sam s tribine odmah vidio da nema ništa od te situacije, činilo se kao da je opucao reda radi i da nije ni on vjerovao da će uspjeti pogoditi pored bloka.
  • Zagi
    5.1k
    Cijela tekma:
  • scooniepenn
    1.9k

    Ako ćemo gledati baš zicere koji je to njihov baš zicer. Ona šansa kad je Nevista iščupao je sa strane, nije po sredini gola pa bi po tome izrazito bio samo pogrešno dosuđen penal. Je li nama uračunat promašaj Petka na prvoj stativi s 3 metra ili to nije zicer?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ako ćemo gledati baš zicere koji je to njihov baš zicer. Ona šansa kad je Nevista iščupao je sa strane, nije po sredini gola pa bi po tome izrazito bio samo pogrešno dosuđen penal. Je li nama uračunat promašaj Petka na prvoj stativi s 3 metra ili to nije zicer?scooniepenn

    Nema veze je li isčupao sa strane, to je def bila velika šansa, dok kad igrač promaši loptu ne možeš tako nazvati.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ali na primjer, da se tu našao Oršić, onda bih okarakterizirao to kao veliku šansu :rofl:Juznjak

    Naravno, jako bitan detalj. Mislim, to je nemoguće statistički prikazati, ali svi protivnici bi rađe odabrali Vidovića na lopti u toj situaciji, nego Oršića. I Oršića, rađe nego Neymara. Njemu bi se jebalo mater da je ovako loše opucao u toj situaciji, za Vidovića je to samo blok.

    Takve stvari su nekakva siva zona, statistički to možda neće ući, ali ako si gledao, znaš koliko si bio blizu primljenom / zabijenom pogotku i da te sekunda ili centimetar dijelio.
  • plavac173
    2.6k
    Petko nije promasio loptu vec ju je sutnuo kako se jedino i moze u toj situaciji i u stativi zavrsila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.