• marcio amoroso
    31.9k
    Dinamo u 23. kolu dočekuje Varaždin.

Kolega @Krizy poslije editira uvod u temu.

U 23. kolu Dinamo dočekuje Varaždin koji se nalazi na osmom mjestu s 25 bodova. Dinamo je treći s 41 bodom i utakmicom manje od Rijeke i Hajduka.

Dosad smo s Varaždinom odigrali 13 utakmica u HNL-u te ostvarili 9 pobjeda, 3 neriješene i poraz. Gol razlika je 29-9.
    Kući smo Varaždin pobijedili u 5 utakmica i jednom remizirali, uz gol razliku 14-3.

Zadnju utakmicu protiv Rudeša, Varaždin je igrao u sastavu:

Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Postonjski, Marina, Belcar - Mitrovski, Šego, Poldrugač

Niti jedna momčad nema kartoniranih igrača.
    Ristovski, Živković, Perić, Vidović, Kaneko i Petković će propustiti Rijeku ukoliko dobiju žuti protiv Varaždina.
    1. Kakav rezultat očekujete? (169 votes)
    5k
    nevistic, gabrijel, max, perkovic(ktc), ogivara, misic, sucic, baturina, spikic, kaneko, petkovic.
  • wolfgang14
    1.1k
    neko je bio napisao da se jakir dogovorio sa golmanima da ce zagi branit HNL a nevistic kup i europu, iskreno se nadam da to nije istina
  • Klenx
    4.1k
    Nevistić - RPG, Max, Perković, Ogiwara - Sučić, Bulat - Špikić, Vidović, Hoxha - Kulenović

Bit će dosta za 2:0, Varaždin je loš
  • deda
    27.5k
    S obzirom na poraz od Lokse 0:3 poraz 0:2 bi bio evidentan napredak. :cool:
  • hardek
    1.4k
    Moramo odmoriti Mišića. Sučić 6 a Tibor i Baturina dvije 8-ice. Izaći ofenzivno i riješiti tekmu u prvom poluvremenu. Jakir je dobio puno od igrača koji su zakovani za klupu cijelu sezonu i treba im nastaviti vjerovati.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Zašto svi pišete sastave bez Kapetana?
  • Kepec
    4.4k
    možda su zaboravili da je za hnl prijavljen.
  • Marley
    777
    Nadam se da ce profi doci iz guzice u glavu pa cemo ipak gledati Nevistica na golu, jer ovo kako ih je "podijelio" je debilana, pa gdje to ima...
    Isto tako se nadam da vidimo i Brodica napokon, a i Kulenovic da dobije konkretniju minutazu. Realno, ovo sto Kule ulazi po zadnjih 5, 10 min, sta tu moze pokazati. Zelja, zalaganje i srcanost su ociti, drag mi je zbog toga. Pa me bas zanima moze li time donekle nadomjestiti ono sto mu fali. Ali za to mora dobit igrat vise nego ovo.
    A ako bas ne ide, uvijek moze Petko uci zadnjih pola sata.
  • Dudu24
    95
    Očekujem pun sjever i navijanje kao protiv Gorice. Osjeća se u zraku da se lomi prvenstvo i da se purgeri bude.
    Pariz nema kaj ti imaš!
  • Mihaljević
    7.9k
    Mora starat, njegov bivši klub, ako ih ne riješe u prvom poluvremenu onda nek ulazi Bruno.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Svi koji mogu a nece doc na utakmicu su klauni kao Robert Jadni
  • plavac173
    2.6k
    Ne znamo jel nakon utakmice u Sevilli bio suočen s pitanjem s početka teksta, ali odgovor je više nego jasan; protiv Varaždina u nedjelju neće se nikoga odmarati za Betis!

Text sa Germanijaka.
    1.1k
    a koga god stavi u prvih 11, pola navijača neće bit zadovoljni tako da ono :lol: kako god okrene, ne može svima ugodit
  • Nino Bule
    11.3k
    Po meni treba ogi na beka perkovic na stopera, a protiv betisa opet vratit istu cetvorku nazad, jos bi samo bulata odmorio protiv varazdina jer se jucer suludo potrošio a sucic zasluzuje minute. Poznavajuc jakira vjerovatno i špika ulazi umjesto kaneka