• scooniepenn
    1.9k
    Nakon sto sam prespavao noc i pogledao sazetak utakmice evo da sazmem dojmove. Prvo sve pohvale na posjeti, necu uopce komentirati sluzbenu brojku jer se ne sjecam kad je zapad bio puniji na nekoj domacoj utakmici osim Hajduka, a i sjever je pun bio. Odlicno navijanje Boysa, mi na zapadu smo se trudili prikljuciti kad god je to bilo moguce. Oni sto je najbitnije iz jucerasnje utakmice su 3 boda i tu prica pocinje i zavrsava, 3 po 3. Igra nije bila sjajna protiv jednog ultradefanzivnog Varazdina, to treba reci, ali imali smo mi sasvim dovoljno sansi. Ono sto, takodjer, mislim treba istaknuti je da nasi napadaci, s naglaskom na Brunu premalo zabijaju. To je i jucer bilo vidljivo, od onog promasaja nakon ubacivanja Rileta s jedno 3 metra, do jos nekoliko situacija gdje je odlicno prosao Kaneko pa se nista nije napravilo. I nasi vezni debelo premalo zabijaju pa i kad se sve lijepo odigra nema pogotka koji bi to okrunio. Nadalje, nikad nisam volio stavljati sudjenje u jednadzbu, ali ovo sto se nama dogadja je vec simptomaticno. Nama se svira penal Bernauera koji je u suprotnosti s PNI, a istovremeno se ono uklizavanje Jelenica niti ne zove suca da sam pogleda. Na temelja cega tocno se procijenilo da ono nije start za 11 metara. No, da zavrsim u verdrijem tonu, sve nas je vise na tribinama i to me svakako ispunjava velikim zadovoljstvom, 3 boda su u dzepu, idemo se okrenuti prolasku Betisa. Nista drugo me ne zanima, hocu pragmaticnost iz Seville i 1/8 finala. Nakon toga, idemo stvari u HNL-u pred najmanje 15.000 ljudi vratiti u nedjelju na svoje mjesto. Volim te Dinamo!
  • scooniepenn
    1.9k

    A promasaj Petka s 3 metra nakon centarsuta Rileta na 1. stativi. Mislim da nije spomenut niti promasaj s jedno 7 metara Perkovica nakon povratne pred kraj utakmice. Bilo je toga jos.
  • Peškaman
    2.6k
    Bile su dvije situacije, obadvije ubačaj Rileta i obadva puta Petko na prvoj,prvu je netko skrenuo ,druga malo kraj gola.
    Riletova bomba,Kaneko 2-3 puta po strani.
    Imam osjećaj da protiv nas što god da puknu uđe a da Dinamo mora imati 10 prilika za jedan gol.
  • plavac173
    2.6k
    Evo odgovorili su ti tu iznad ali evo:

    Na sazetku:

    2:15, 2:32, 3:56, 4:10 po svemu sudeci nisu nam penal svirali, 5:15, 6:40. (pisao sam samo dobre prilike, nisam one suteve koji su otisli daleko iznad gola ili u prvi blok)
  • Georg Koch
    3.6k
    i Vidovic je imao sansu oko 30min cca, sut sa 10ak metara nakon guzve, naravno u blok.
    Imali smo mi jucer sansi, par cistih za miran dan.
    Al jbg, zasto bi mirno kad moze komplicirano :)
  • DiddyGuela
    947
    Kakva reakcija Sucica u 94. minuti, boze dragi. Ekipa nam definitivno duhom nije prisutna na terenu, dojam kroz igru je kao da odrađuju utakmice na +10.

    O treneru ovom prilikom necu reci nista, dovoljno je receno kroz ovaj forum... a vidim da ga vise ni portali ne stede. On je u Nedjelju bivsi.
  • scooniepenn
    1.9k
    Jakirovu sudbinu će odrediti Rijeka. Ako to dobije sigurno ostaje jer tada prednost Rijeke spuštamo na 3 boda uz utakmicu manje. U slučaju da još Hajduk ne dobije u Varaždinu mi smo potpuno u igri. Ima čovjek sto života, tako da se i dalje može izvući, sve je na njemu.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Jakirovu sudbinu će odrediti Rijeka.scooniepenn

    Kao što mu je odredio i Balkani,Gorica,Lokomotiva,Plzen,Rijeka,Hajduk,Sparta...
  • Mr Anderson
    5.4k
    U slučaju da još Hajduk ne dobije u Varaždinu mi smo potpuno u igriscooniepenn

    Varaždinci će se po običaju naguziti Hajduku tako da tu ne očekujem nikakvu pomoć. I ako dobijemo Rijeku, trebati će nam pobjeda na Poljudu, a bojim se obzirom na Jakirov kukavičluk da ćemo opet doći igrati na nulu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nadam se da kao šanse ne brojite šut u blok ili kad netko promaši loptu ili povratna u 16, a tam nema nikog.
  • plavac173
    2.6k
    Pogledaj, takve ti nisam pisao ali sam morao napisat Vidovicev sut koji da nije zavrsio u bloku bio bi gol i mozda na 8-9 metara od gola.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nadam se da kao šanse ne brojite šut u blok ili kad netko promaši loptu ili povratna u 16, a tam nema nikog.Mali Zeus

    Velike šanse jučer:

    Dinamo 2, Varaždin 3

    Izvor: Sofascore
  • SjevernaStrana
    761
    s tim da se na Sofi kao velika šansa vodi i kazneni udarac tako da ostajemo na 1....
  • marcio amoroso
    32.4k

    Da, ali su onda i oni na 2.
  • Boycie
    466
    Samo da zakljucim temu vezanu uz koreo.
    Iz ovog kuta se vidi koliko je koreo zapravo uspjela 100%.

    https://i.postimg.cc/P5qy66MK/Screenshot-20240219-111328-Instagram.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.