• plavac173
    2.6k
    Bas gledam sazetak, lijepo smo se mi ispromasivali danas
  • Dudu9
    445
    u tome i je problem 1:0 je zajeban rezultat, a nikako drugi zabit i onda mozes izgubit bodove da protivnik samo jedan dobar udarac uputi, pa jučer je Hajduk zamalo 1:1 da je onaj udarac Rudeš na kraju utakmice završio u golu, a taj Rudeš jedva prelazio centar a mogao uzet bod
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    @plavac173na ka jakir sugerira da smo se is promašivali pa nije trener kriv što igrači ne znaju dat zicer. Pa čovječe najveće šanse su oni fulali, kakvi crni promašaji. Jad i čemer. Hvala Nevi za tri ne zaslužena boda doma protiv jebenog varazdina
  • Brusa
    726
    Ja sam zadovoljan :grin: lijepo ispunjenjen stadion. pobjeda, kakva takva, ali 3 boda su tu. "Teško" je igrati nakon pobjede u Europi, često je znao dinamo na takvim utakmicama gubiti bodove. Sjever je grmio, lijepa koreografija, sjećanje na Gavrana. Nevistić sjajne obrane penale i one mrtve prilike, baš ono nešto što treba golmanu u njegovoj situaciji. Tako da, sve skupa :up:
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam tocno sta si htio rec u prvom dijelu ali sam razumio ovaj drugi dio... I meni se cinilo da nismo imali prilika kroz utakmicu ali kad vidim sazetak i kad je naslagano jedno na drugo, uz bolju zavrsnicu smo mogli par golova dat... Varazdin nije imao nikakve sanse izuzev penala i onog u prvom poluvremenu kad je Nevistic malo previse naprijed otisao, i da ono na kraju i to je to.
  • veselko tenžera
    1.3k
    ne znam šta si ti gledao, al ja sam vidio njihov promašen penal i zicer koji je 3 puta bolji od naše najbolje šanse na utakmici. Kod nas je Rile opalio s 25 metara, osim toga Zelenika neocijenjen.

    hahahahahaha nisu imali nego penal, mrtvi zicer i još jednu super priliku. Alo, Varaždin?!?! Dodao bih i akciju iz koje je taj korner nastao, kad je Max glavom skrenuo loptu par cm iznad prečke.

    Šta smo to mi imali? Petka i Vidovića 3 puta blokirali i Rile "sa parkinga".
  • Dudu9
    445
    Imas sažetak utakmice pa u miru pogledaj, nakog gola Petković pogodio stativu, neznam koji to zicer bolji od toga ili Kaneko umjesto udarca povratna i loših šuteva iz odličnih situacija
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kako to da Perković nije igrao jučer?
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Dudu9 Bas gledam sazetak, lijepo smo se mi ispromasivali danasplavac173

    Osim šuta Ristovskog koje smo prilike imali?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni je smijesno vec po ko zna koji puta citat Jakirove zalopojke nakon utakmica. Trenercino, pa tko bi trebao trazit od ekipe da vise puca? Ne slusaju te? Pa sta ces nam onda? Eto, glavno je iz danasnje utakmice da oni cekaju analizu penala :lol:
    Lik se ponasa kao komentator, mozes se pridruzit Toplaku slobodno.
    Stvaranje situacija za udarce je dio treninga, a to se kod nas ne vidi. U 6 mjeseci smo vidjeli jedan uigran korner protiv ekipe koju trpa ko stigne..
  • San Lorenzo
    11.6k
    Stvaranje situacija za udarce je dio treninga, a to se kod nas ne vidi. U 6 mjeseci smo vidjeli jedan uigran korner protiv ekipe koju trpa ko stigne..Efes Pilsen

    Meni ta izjava da samo trebamo više šutirati i da će to rješiti problem realizacije ima vibru ovog videa dolje.
  • rioda
    2.5k
    Pogledao sam sad sažetak, lijepo je vidjeti reakcije kod obrane penala Nevistića. Skaču igrači na njega, Kulenović podivljao na klupi, vatrogasac iza gola diže štap u zrak...
  • Praskaton
    1.8k
    Smijesno mi je citat kako ekipa piše da su najvaznija 3 boda idemo dalje.Oni ce bit prvi koji ce trazit promjene kad kiksamo.Sve bi to bilo super da je ovo prva utakmica u kojoj mi jedva prolazimo.
    Doslovno svaku se provučemo i to ce kad tad stat.Onda ce bit kasno za trazenje krivaca.
  • Danko
    586

    Vatrogascu iza gola je više stalo do dinama nek vlatki,podnaru i tomačiću zajedno
  • Boysica
    457
    Prvo pohvale svima koji su sudjelovali na bilo koji nacin u koreografiji i organizaciji oko iste jel punooo je tu truda i rada ulozeno, svaka cast deckima na strpljenju sat vremena prije utakmice svaku minutu govorit ne dirajte papirice svako na svoje mjesto ... Respect svima kapa do poda svi vi koji mislite da je lako uhvatite se organizacije pa onda nes recite...
    Hvalaaaaa punoooo ko god mi je nasao mobitel koji je ispao gore u hodniku dok smo skakali i ostavio ga na sanku i decku koji mi je dao da nazovem , naj vise hvala teti na sanku morala sam i ako je off topic sorry ...
    Hvalaaaaaa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.