• Mr Anderson
    6k

    Naravno, pravilno Mikića razvijati i pomalo mu davati prilike. Moha je već jako dugo kod nas i već mu je vrijeme da krene dalje.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Meni je Moharrami najbolji nogomet igrao nedavno, kad je Bišćan tek stigao, tih 5-6 utakmica na kraju sezone kad je dao i gol Rijeci...nakon toga kao da je totalno poglupio, pa sad pak igra najgori nogomet otkad ga znam.
  • Dinamosaur
    1.1k
    nakon toga kao da je totalno poglupioSan Lorenzo

    Ja pak mislim da nije nista gluplji nek je bil i prije, samo kaj sad i svi ostali to znaju pa to iskoristavaju
  • plavac173
    2.6k
    Ak bumo se s ovom ligom uspoređivali, daleko bumo dogurali.
    Moha je R U P A .
    Zagi

    U kojoj ligi mi igramo? Jel ga trebamo usporedjivati sa premijer ligasima? Za HNL prema naprijed je dobar, a bio je u losoj formi neko vrijeme kao i cijela ekipa ovu jesen
  • Zagi
    5.8k
    Između naše i premier lige ima 20 (slovima dvadeset) liga samo u europi.
  • scooniepenn
    2.3k

    Ti si se stari stvarno pogubio, o cemu ti pricas. Protiv najbolje slovenske ekipe smo izdominirali u 1. poluvremenu pa ovi nisu doslovce mogli nista. Covjek bi pomislio da doslovno Bara osobno komentira, kad covjek procita sto ti napises u jednom danu.
  • Zagi
    5.8k
    Miško odličan danas.
  • Jaro
    6.1k
    Vidio onaj let kroz zicu... pa koji debil placa da bi igrao na tom terenu? Jbt onaj zidic je stvoren za nesrecu... A nije da je teren nesto vrhunski i bez zidica i ograde...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    meni je nevjerojatnije da je neko u stanju na pripremnoj/prijateljskoj utakmici onako gurati igrača u onoj situaciji
  • mali M
    4.1k
    meni je nevjerojatnije da je neko u stanju na pripremnoj/prijateljskoj utakmici onako gurati igrača u onoj situacijiDoktor Kunić

    Meni je nevjerojatno da ga nitko tamo nije bacio preko te ograde! I meni nije jasno da sudac nije isključio igrača čisto uz riječi "ovo je pripremna prijateljska utakmica i ti nisi normalan". Čisto da uspostavi autoritet... Znam dečka koji je tako proletio kroz žicu i izrezao si kapke i pola lica...
  • BornaPŽ1986
    1k
    meni je nevjerojatnije da je neko u stanju na pripremnoj/prijateljskoj utakmici onako gurati igrača u onoj situacijiDoktor Kunić

    Upravo to, taj zid je tu oduvijek i moramo biti svjesni da mu nije mjesto uopce uz teren ali i da 80% stadiona u drzavi u zupanijskim ligama ima takve ograde ako ne i gore (metalne). Kamo srece pa je tu jos bila zica a ne beton. To je sad prica za sebe ali nepotrebno guranje kao i onaj start na Brodica u jednom trenutku.
  • Ban
    698
    Ti si se stari stvarno pogubio, o cemu ti pricas. Protiv najbolje slovenske ekipe smo izdominirali u 1. poluvremenu pa ovi nisu doslovce mogli nista. Covjek bi pomislio da doslovno Bara osobno komentira, kad covjek procita sto ti napises u jednom danu.scooniepenn

    Ne slažem se da smo izdominirali. Mislim da smo pokušali igrati brže i okomitije, ali da smo imali jako lošu progresiju. Ako predajemo dio kontrole nad loptom da bismo igrali okomitiji nogomet onda kroz protivnika treba rezati kao kroz putar. Mi smo teško dolazili u opasne zone i bespotrebno smo predavali loptu suparniku kroz cijelu utakmicu. Mnogi ovdje hvale Mišića, ali on je barem desetak lopti prodao kroz te neforsirane tehničke greške i on tu nije bio jedini. Mi smo na pola pripema i ovo ne izgleda ni blizu kako treba, izgleda traljavo. Na ovim pripremama izgledamo lošije nego što smo dosad izgledali u HNL-u.

    Zabili smo dva smiješna gola na račun nekvalitete suparnika, a van toga nismo stvorili ništa. Bio je onaj jedan bijeg Petkovića, ali Petković do kraja sezone više nikome neće tako pobjeći. S druge strane, Slovenci su dosta dobro držali loptu protiv nas. U redu, nisu imali kvalitete da ozbiljno zaprijete, ali druge će momčadi imati: Betis, Hajduk, Osijek, Rijeka.

    Najbolje situacije koje smo mi sustavno stvarali su dolazile preko Mikića. Kada sam rekao da Mikića treba ostaviti u seniorima kao drugu opciju iza Mohe svi su skočili na mene. Kako sad to? Pa neće Rile sustavno probijati bok na taj način. Uz svo dužno poštovanje Riletu, on više nema snage za to. Rile je jako plemenit bek, ali fizički je sve suprotno od onoga što Jakiru treba. Ako ga Jakir misli forsirati na račun imena kao što radi i sa Ademijem, donekle i sa Mišićem, onda smo najebali. Svom srećom barem bi lijevo taj problem trebao biti riješen dolaskom Ogija.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Mi smo na pola pripema i ovo ne izgleda ni blizu kako treba, izgleda traljavo. Na ovim pripremama izgledamo lošije nego što smo dosad izgledali u HNL-u.Ban

    Pa nije bas, ne znam kakve parametre imas za procjenu ali ja sam popratio sve i drugacije to izgleda, i na treninzima igraci rade punom parom, atmosfera je stvarno ok. Ove pripreme su bas i zato dobro dosle da se malo resetiraju i osvjeze pred sezonu, meni izgleda da je pristup totalno drugaciji naspram jeseni.

    Zabili smo dva smiješna gola na račun nekvalitete suparnika, a van toga nismo stvorili ništaBan
    Moram se isto ne slozit, ne postoje smijesni golovi (osim kad to stvarno jesu) vec smo iskoristili sanse koje su nam se ponudile. Da nismo ni to dali onda bi netko rekao da su debili koji ne mogu iskoristit ni te poklone.

    U redu, nisu imali kvalitete da ozbiljno zaprijete, ali druge će momčadi imati: Betis, Hajduk, Osijek, Rijeka.Ban

    Taj ajduk je jedva dosao do gola protiv nas u zadnjem derbiju. Normalno da ce Betis ozbiljno zaprijetit jer je klub iz vrha spanjolske lige, nemojmo se zavaravati da su losi.


    Kuzim da imas svoje argumente ali prestrogo je ovo, po meni su pripreme stvarno dobre zasad, vjerujem da ce dobiti jos vecu fizicku snagu za sezonu i da ce letit terenom. Uvjerljivo smo dobili sve, nismo gola primili jos, ne mozes ocekivat sad svemirski brod od ovih priprema. Od svih igraca eto otkrili smo i da imamo desnog beka u Mikicu i to je naspram svih tih igraca na priprema stvarno dovoljno jer ionako imamo vec podosta igraca u veznom redu i napadu. To bih isto ocijenio prolaznim.
  • Ban
    698
    Znao sam da imamo desnog beka u Mikiću i bez priprema. Pripreme su pokazale da je već spreman za seniorski nogomet, ali tome se na ovoj temi uglavnom pruža otpor.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Spreman je za seniorski nogomet, ali ne u Dinamu nego negdje gdje će garantirano igrati svaku utakmicu i gdje će ga se trpit. A teško da će neko uzet na posudbu i razvijat našeg kadeta samo tako, on bi kroz Dinamo 2 da i dalje postoji sad skupio iskustva i napravio ogroman napredak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.