• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bome Aki leti :fire: izgleda da se radi dobro na pripremama
  • Olmic
    3.2k
    ti si lud
  • Olmic
    3.2k
    Hoxha bolji prema iza, ali za prvu tekmu solidnk
  • plavac173
    2.6k
    Sa loptom se ne možemo sastavit. Svaki treći pas na blef ili u noge ovima.Ban

    Najbolje da vrate Rukavinu u zapisnik i da bude prvih 11, on je ta karika koja nam nedostaje
  • Ivdzo11
    3.5k
    https://scsport.live/match/11940641/nk-celje-gnk-dinamo-zagreb

    Tu ima zvuk i dobar je stream.... Inace ovaj scsport imate sve prijenose skoro
  • Noel
    4.4k
    Solidno poluvrijeme.. Živković impresionira.
  • Ban
    698
    Možda sam ja lud, ali ovo definitivno nije bio nogomet.
  • dinon7
    560
    Ne sumnjam da ćemo dominirati u proljetnom dijelu sezone.
    Razlika je očigledna. Još kad se Hoxha i Ogi uigraju, bit će to opet plavi moćni stroj
  • Praskaton
    2k
    Sasvim solidan Hoxha trebat ce tu vremena da se uigra sa ekipom pogotovo kad dode Ogi na beka.
    Vidimo da Rile i Kaneko nisu jos kliknuli.

    Ok poluvrijeme vidi se naznaka brže okomitije igre.Teren je jako los,bacio sam oko na tovare jucer puno bolji travnjak.

    Iskreno vise me veseli vidit ovu drugu postavu da vidimo sta mogu.Osobno ocekujem puno od Ljube,Kulena al najvise od Halilovica za kojeg mislim da je jako podcjenjen.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Živković odličan u pozicioniraju i dobar s loptom, s obje noge.

    Ademi se nakon 2 i pol godine vratio na veznog, ne glumi špicu.

    Mišić i Baturina dosta rastrčani i pokretljivi.

    Petko kida živce tupim i zahrđalim škarama.

    Hoxha nazad sve zatvorio, prodor kod penala odličan.
  • Orc123
    6.1k
    Zagi, risto,zivko,ktc,perkovic,ademi,misic,baturina,hoxha,petko i kaneko. .suma sumarum noge su jos teske ali ja sam i vise nego zadovoljan...3 ciste prilike 2 gola..petko isao 1na1 i normalno pimplao ali i bolje jer bi ga ovako kupio netko a nama je 50% momcadi. Kaneko lijep gol desnom, jedan fini prodor i skoro asist za Baturinu, jedna prekrasna peta...Baturina odlican, jak na lopti, strasan igrac...Miske par puta pogrijesio ali inace povezuje cijelu igru i jako dobar, Ademi se digao trkacki i stvarno daje zadnji atom snage jedino sta vec znamo slab je u kombinatorici, Zivko dobar i bit ce odlican stoper, Ktc jednom pogrijesio jer jednostavno je sirov stoper, nema tehnike ali ulijeva povjerenje u duelima i bio je solidan, perkovic odlican defenzivno i jedva cekam ga vidjeti u psru sa zivkom jer ce biti odlican stoper! Hoxa malo impresioniran ali defenzivno odlicno odradjivao posao, naprijwd 2 prodora karakteristicna, predriblao 2 igraca i treci ga rusio za penal, zagi siguran.....ovdje bi nam savrseno dosao Wakizaka koji bi igrao umjesto Ademija ili neki drugi motorican igrac a opet jak u pas igri....za mene i vise nego solidna pripremna tekma, puno pritiska u reposjedu, jednu priliku slozili Celjani koji uopce nisu losa momcad....evo ukratko... Heh
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    HalilovicaBožo0

    Nazalost nema mjesta za njega jer je konkurencija prevelika u veznom redu
  • Praskaton
    2k
    da vidim da je stav vecine da nema mjesta za njega.U slucaju odlaska Bulata nadam se vecoj minutazi.Ako sam dobro upratio ima ugovor do kraja godine,ja bih ga definitivno ostavio u rotaciji
  • plavac173
    2.6k
    ali defenzivno odlicno odradjivao posaoOrc123

    Jel se sjecas kad sam ti rekao da su mu je to jedno od glavnih vrlina a ti si rekao da je tu los :joke:
  • emilperska
    4.4k

    Znaci Ademi ispred Bulata i Sucica, to mi de ne svida bas..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.