• scooniepenn
    2.3k

    Nismo mi nista pokusavali, vec smo ih presingom tjerali na pogreske. Iz takvog pritiska se i dogodila greska slovenskog reprezentativnog beka Karnicnika gdje smo nakon toga odradili prebrojavanje i onda je Kaneko “slabijom” nogom to realizirao na razini svoje kvalitete. Drugi gol odlicna individualna akcija Hoxhe i u situaciji gdje se s 11, 12 metara po sredini spremao pucati igrac Celja ga rusi. Sto je tu kod oba gola smijesno, to samo ti vidis. Potcjenjujes sve sto odigramo i pokusavas to upakirati u svoju strucnost. Opcenito smo u 1. dijelu igrali jako dobar presing i cijelo vrijeme pokusavali odmah po gubitku lopte sto prije vratiti posjed. Celje nije nas rang, ali nisu bas ni takvi jazavci kakvima ih pokusavas prikazati, trenutno najbolja momcad u Sloveniji. Silom pokusavas svima ovdje dokazati da je Rukavina novi Perisic ili Orsic s boljom tehnikom, a da je zapravo Bulat krivo koristen. Kako bi to trebao biti koristen? Za 6-icu je i prespor, i premalo agresivan i nedovoljno dobar u duelu, u odnosu na Misica sigurno nema vise aduta da preuzme njegovu poziciju, a na 10-ki pored Baturine nema sto traziti. Mozemo jedino pricati je li kao buduca zamjena za Batko bolji on ili Vidovic i to je to.
  • Orc123
    6k
    Jel ce klub osigurati kakav tekstualni prijenos posto je zatvorena za javnost?
  • jedan u nizu
    6.8k

    zasto bi davali tekstualni prijenos ako je zatvorena za javnost?

    Pa zatvorena je jer se ne zeli da u javnost dodu detalji, zadnja uigravanja i takticke pripreme prije nastavka sezone.
    Sta bi dobili time ako bi dali tekstualni prijenos gdje se moze vidjeti tko igra, koju poziciju, kako igra i kako igra napreduje?
  • Orc123
    6k

    Hehe pa frende kako ti mozes vidjeti na tekstualnom prijenosu takticke zamisli? Dobijes postavu, a to ces dobiti i nakon utakmice jer ce je objaviti ovako ili onako kad ce dati izvjestaj iz tekme, zar je ovo prva nasa zatvorena utakmica za javnost!? Sta ti mozes iz tekstualnog prijenosa skuzit neku taktiku? Ili mislis da nece objaviti ni koji je rezultat bio i tko je dao golove ako ce ih biti?

    Edit: prvo sta sam se sjetio je bilo protiv Brava prosle godine isto na zimu, zatvorena za javnost i bio je tekstualni prijenos i bio je izvjestaj s tekme. Da te podsjetim, ako si zaboravio, mozda se sjetis po tome kaj je travnjak bio uzasan i mislim da se Petko tad ozlijedio.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    budem ti ja textualno prenosio čisto da budeš zadovoljen
  • Orc123
    6k

    Cemu posprdan komentar? U cem je problem? Pitao sam jer sam mislio da netko zna vise...
  • Doktor Kunić
    2.9k
    ispričavam se kolega
  • dinon7
    554
    Imamo li ikakvih informacija oko sastava?
    EDIT: DINAMO: Nevistić - Mikić, Bernauer, Cvetko, Graonić - Sučić, Bulat - Špikić, Ljubičić, Vidović - Kuleović. Trener: Sergej Jakirović.
  • mali M
    4.1k
    jel imamo kakvu špiju iz Rovinja da nam javlja šta se događa
  • mali M
    4.1k
    hvala dino al ne klikčem na index. svejedno hvala
  • Krizy
    38.4k
    11' Brzi napad Dinama. Ljubičić je fino našao Špikića, koji je vagao par sekundi i onda pucao, ali je lopta skoro izletjela sa lijepog stadiončića u Rovinju. Malo je reći da je to bio promašaj... :grimace:
  • mali M
    4.1k
    al ne kužim, dinamo je tražio da nema prijenosa, a momčad je živi kupus... ovo baš i treba dat da gledaju protivnici jer neće imat pojima niti tko je u prvoj momčadi, niti koja je taktika, a kamoli šta uigravamo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.