• hardek
    1.9k
    Po onom što sam vidio loš je odiza, ali opet nema ništa loše u tome ako je odličan prema naprijed.
  • Mr Anderson
    6k

    Ma da, evo ti si najpametniji, svi drugi su glupi. Fali ti pažnje, pa lupaš bezveze kontra svih nebi li je dobio. A ničim nisi pokazao da si neki znalac.
    Kažu stari ljudi: svaki bedak ima svoje veselje.
  • Ban
    698
    Igrači opravdano poprime kultni status, ali onda ljudima bude teško gledati ih bez ružičastih naočala.
  • Svi na Sjever
    2k
    A ovdje na zoni bi svi htjeli da se igra nogomet kao Manchester City a igrači da budu ljudi koji više ne mogu probit bok i zatvorit svog igrača u fazi obrane,Thompson

    A Moha može sve ovo ?

    Rile ce uvijek odigrat obranu i od njega znaš sta češ dobiti, a Moha je kao kinder jaje samo u više slučajeva crno pače...
  • plavac173
    2.6k
    @Ban Sve pet, nemam nista protiv tebe. Ali mozes li mi reci nesto pozitivno u Dinamu ali od tebe u zadnjih godinu dana? reci osvajanje naslova prosle sezone, cisto da smirim dusu da znam da nisi najveci pesimist u hrvatskoj.

    Prema postovima na Zoni, ja bi se na tvom mjestu krenuo baviti trenerskim poslovima jer ocito znas nesto sto mi ne znamo.
  • K3p
    132


    Daj ne kenjaj...
    Najgori dinamo u xy godina... malo smo razmaženi postali
  • Thompson
    52


    Upitna je ta kvaliteta da se *dominira* Hnlom, svi danas igraju nogomet. Ja trenutno u sportskoj politici ne vidim da se gleda dugoročno na projekt izgradnje momčadi već panično dovođenje onog što možeš jer za bolje nisi kapacitet(uprava). Jedino gdje je bolje je što smo počeli kopat po tom japanskom tržištu i što se još može dovest dobrih igrača, ali mislis da drugi nece ici slijediti Dinamo na tom putu? I nekad će Osijek ili hajduk ubost boljeg igrača od nas na tom tržištu pa ce biti i oni jaci za tu kvalitetu. Mi jednostavno moramo kako jedan igrac odlazi zamjenu trazit pola godine prije, već sad bi trebale postojat neke 2 ili 3 primarne opcije za zamjeniti Petka u napadu i da se s njima polako dogovaraju uvjeti i pregovara.
  • Ban
    698
    Sve pet, nemam nista protiv tebe. Ali mozes li mi reci nesto pozitivno u Dinamu ali od tebe u zadnjih godinu dana, reci osvajanje naslova prosle sezone, cisto da smirim dusu da znam da nisi najveci pesimist u hrvatskoj.plavac173

    Prodaja Ademija. Dovođenje Takura.
  • Thompson
    52


    Moha još uvijek može probiti bok jer ima dovoljno brzine za to i u većini slučajeva zatvorit svakog krilnog u obrani. Njegov centaršut je lošiji od Riletovog ali to je nešto na čemu je trebalo poradit i moglo se ispraviti.
  • austrijanac
    3k
    Jedina zamjerka danas malo Sergeju što ne proširi svoje vidike.

    Probaj drugu formaciju, stavi igrače na svoje pozicije, testiraj svoje limite ili nešto.

    Najbolja prilika ikad ti je sad bila u drugom poluvremenu.

    Ozbiljna momcad, a imaš lufta.


    A ti opet pošaljes 4231 sa igracima van pozicije i dobiješ beskorisnih 45min (mimo malog Mikića).
  • Ban
    698
    Sad čekaj da Mikića nakon priprema pošalje u juniore.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Rile gotov..:lol:

    @Ban niže hitove danas.
  • plavac173
    2.6k
    Puno minuta nece dobiti sigurno, u to budi siguran. Da je drugacije stanje na ljestvici mozda, a ovako nemamo ni vremena ni prostora trpiti greske koje ce on morati imati.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Hoxha driblingom prije izborenog penala pokazao vise od svih lijevih krila nakon Orsica, a tek se krenuo uigravat. Sad vise i ne zelim Brekala, steta ovakvog Hoxhu uskracivat za minutazu :joke: Ne cudi me strah Bare...
  • dumitrumitu
    966
    Mikiću bi trebali naći neku dobru posudbu. Ima potencijala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.