• Jurki
    9.7k
    Jebo me konj zakaj sam otvoril ovu temu i pocel citati komentare o igracima i tekmi.
    Samo se sere po igracima vise manje.. a igrali prijateljsku utakmicu.
  • dumitrumitu
    966
    Ne seru svi, samo ovih par "stručnjaka".
  • San Lorenzo
    12.8k
    Hoxha driblingom prije izborenog penala pokazao vise od svih lijevih krila nakon OrsicaNitkoBitan

    Ivanušec je prošle sezone valjda badminton igrao...
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Danas su Hoxha i Perković bili obrambeno dosta odgovorni i osjeti se razlika u obrambenoj fazi kada tu stranu pokrivaju oni a ne Ljubičić i Vidović.

    Teren je u Rovinju sve gori i gori što se vidjelo par puta kada je igračima lopta krivo dskočila pa su je prilikom šuta poslali u svemir. Meni je najbolje djelovala utakmica protiv Rogaške na Maksimiru kada se igralo na dobrom terenu koji je dopuštao bržu igru.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Vec sam zaboravio na Ivanuseca haha :monkey:

    Hoxha mi se cini konkretniji i okomotiji i od Ivanuseca koji je "plivao* izmedu ofenzivno vezne i krilne pozicije. Ivanusec ima jednu dobro odigranu sezonu za Dinamo (poslije koje je odmah zbrisao), a s Hoxhom cemo vidjet. Vrlo lako Hoxha moze ostavit upecatljiviji utisak.
  • Krizy
    38.6k
    Meni je Rile već godinu i pol na otpisu.Ban

    Evo pošto zagovaraš neki atraktivni nogomet, s napadački orijentiranim bekovima, a kažeš da je Ristovski godinu i pol za otpis, jel mi možeš objasniti kako je Ristovski prošle sezone s 4 gola i 5 asistencija ofenzivno najučinkovitiji Dinamov bek u zadnjih 15 godina?
  • bongo
    722
    Proljetni dio sezone 2022/2023 Rile bio na top razini, osim dojma bio je tu i učinak.

    Donosio nam je pobjede golovima protiv Istre, Lokomotive i Rijeke. Imao je još i neku asistenciju, ali ne mogu sad iz glave izvući točno.
  • Zagi
    5.9k
    Da bi naši bekovi imali iole ozbiljan učinak , netko treba stajati u 16, a ne na 16.

    Inače da je Rile u padu, je jbg.
    Trubim već 3 prijelazna roka da treba dovesti mladog desnog beka , a uvjeravaju me da je Moha nasljednik. Ok
  • plavac173
    2.6k
    Moha je i dalje medju boljim ako ne i najbolji desni bek u ligi poslije Rileta, gore je dobar a natrag los jbg da je kompletan bek ne bi igrao u Dinamu
  • Zagi
    5.9k
    Ak bumo se s ovom ligom uspoređivali, daleko bumo dogurali.
    Moha je R U P A .
  • sport
    2.5k
    Ristovski prošle sezone 28 utakmica 4 gola 3 asistencije i jedan od naših boljih igrača, ove polusezone je malo pao kao i ostatak ekipe ali je na to utjecalo puno i nenogometnih faktora.Tako da ne stoji ona teza o sezoni i pol
  • San Lorenzo
    12.8k
    Mene kod Ristovskog najviše smetaju neke gestikulacije nezadovoljstva prema Kaneku u situacijama gdje je krivica zapravo njegova...i danas je imao jednu.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ristovski je takav igrač, malo živčaniji, ali da, nije uvijek upravu. Makar, iako nije bio u formi, svakako mi je puno sigurnija opcija od Mohe, jedino što ne možemo osporiti Mohi su njegov odličan trk i dribling, ali kad se sve zbroji i oduzme mislim da je jasno tko mora biti prva opcija tu. Moha jednostavno previše ispada u obrani i ne može biti prva opcija. Moha je više za wing-backa kada bi igrali sa 3 stopera. Ali, naravno, za HNL izvanredna zamjena. Na budućnost se na toj poziciji lagano mora gledati svakako, ali mislim da Rile ima još itekako za ponuditi. Mikić je jako velik potencijal i zato treba paziti s njim i ići polako, makar ja bih ga već na ljeto poslao na posudbu negdje gdje će ga se moći istrpiti i gdje će sigurno igrati (Bilo bi odlično da imamo Dinamo 2 i da već sada krene tamo skupljati iskustvo, ali tako je kako je).
  • Mr Anderson
    6k
    Rile je jedan od naših najvažnijih igrača, ali evo, ima "stručnjaka" koji bi ga se riješili. Lošiji je nego prošle sezone? Je, ali opet, koji naš igrač nije?
    Rile daje svoje i u obrani i naprijed, a uz to daje impuls ekipi ko i Ademi. Trebamo se polako spremati na život bez njega za godinu dvije. Možda je Mikić taj, dečko obećava svakako. Ali gurnuti ga sad u prvih 11 ispred Rileta i Mohe nije oocija. To može pasti na pamet samo nogometnom analfabetu.
  • Jurki
    9.7k
    Mikica definitivno treba zadrzati u krugu prve ekipe. I polako ga uvađati u seniorski nogomet.
    Dozirati mu minutazu protiv slabijih ekipa i kad je rezultat povoljan za nas.
    Moha nazalost me nije uvjeril da moze biti pouzdan prema natrag, previse i precesto ispada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.