• Mr Anderson
    8.4k

    Lupaš bezveze, ali na najjače. Što ti uopće gledaš kad gkedaš? Kakav Mikić ispred Ristovskog? Jesi ti i za Rukavinu pisao da mora u prvih 11?
  • Ban
    698
    Meni je Rile već godinu i pol na otpisu. Zadnjih pola godine je baš loš.
  • mokoxax468
    723
    ban: "Hmm, što da napišem sljedeće s čim se nitko drugi ne slaže da budem u centru pažnje"

    Inače, ok utakmica, prvo poluvrijeme sigurno bolje, drugo ok. Nisu neke poštene prilike slovenci napravili čitavih 90 minuta.
  • plavac173
    2.6k
    Nisam ni rekao da ce netko moci umjesto Petka od njih dvojice. Na ljeto ces dovoditi zamjenu za Petka a ne na zimu tako da nepotreban dio recenice.
    A cuj fali na stoper kao Sutalo, fali nam igrac kao Olmo i Ivanusec... Daj pare pa uzmi takvog stopera, a za sve ostale karakteristike u vecini imas u KTC-u Zivkovicu i Pericu.
    A za Vidovica se ne slazem, njegova pozicija nije krilo i nismo ga vidjeli na Baturininom mjestu i tjt.
  • plavac173
    2.6k
    Rile neka se snalazi, on je gotovBan

    Strašno sa velikim S.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Inače, 2. poluvrijeme stoperi OK, Sučić i Halilović jako dobri.
  • Orc123
    8.2k

    I ti bi bio kad bi godinu i pol igrao van svoje pozicije i zrtvovao se za momcad...
  • Ban
    698
    Lupaš bezveze, ali na najjače. Što ti uopće gledaš kad gkedaš? Kakav Mikić ispred Ristovskog? Jesi ti i za Rukavinu pisao da mora u prvih 11?Mr Anderson

    Pitanje je što vi gledate?
  • hardek
    2.9k
    Što se Ristovskog tiče, za njega je idealno da u izgradnji napada se spušta u sredinu na 3. Stopera ili dodatnog veznog jer uz liniju ne može ništa više. Tim više što mi ovaj japanac Ogiwara djeluje totalna truba u obrani pa bolje njega gurnut visoko uz liniju a Ristovskog spustit više centralno kao dodatni osigurač. Nije za otpis kao što Ban kaže ali mora mu se prilagoditi rola malo više da bude korisniji
  • NitkoBitan
    17.9k
    Tim više što mi ovaj japanac Ogiwara djeluje totalna truba u obranihardek

    Nije ni igrao danas...
  • plavac173
    2.6k
    Tim više što mi ovaj japanac Ogiwara djeluje totalna truba u obranhardek

    Kako volim navijace Dinama to mi je fascinantno :cool:
    Informativno da je Ogiwara natrag dobar kao i prema naprijed, ubuduce prati malo pa komentiraj a ne trkeljat sta ti padne na pamet...
  • Thompson
    52


    Kolega ja se slažem s tobom za Rileta, Rile je vojnik klub i uvijek može odigrat na stoperu kad treba bio je solidan uvijek. A ovdje na zoni bi svi htjeli da se igra nogomet kao Manchester City a igrači da budu ljudi koji više ne mogu probit bok i zatvorit svog igrača u fazi obrane, dosta nerealno da se onda očekuje nekakav rezultat i puno golova.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Dosta se kritizirao rad akademije ,nisam to toliko pratio, al ako dobiješ Živkovića i Mikića to je vec dosta ove sezone.

    Mikić ima definitivno nešto i krajnje je vrijeme da se rješimo Mohe.

    Rile na 70 % je bolji igrač od Iranca,ostalo sve je pričaj mi priču koju čekamo godinama,a Moha u 5 godina ima jedan suvisao centaršut i izboren penal protiv cirkusa sa juga.
  • Orc123
    8.2k

    Kak ti znas da Ogiwara truba u obrani...gledso si ga ili sta?
  • Ban
    698
    To bi moglo biti prekomplicirano za Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.