Noel
Jel samo ja rifrešam HNS webshop čekajući da izbace te fantastične Infinite Legacy majice, imam taman 70 eura, nadam se da će biti dovoljno, Luka je to ZASLUŽIO jer nas je sve ZADUŽIO :love: — Paggini
CerealKiller
Mlađi referent
Livi
Valincic Galesic Sutalo Goda
Stojkovic Misic Sucic/Baturina
Lisica Beljo Vidovic
Koliko bi daleko otisli? — jakov1
ZG plavi 01
jedan u nizu
lukaoj
DrRatoljub
Paggini
Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobiti — CerealKiller
Jaro
pa to i je problem kaj ne prate nogomet. Mi koji pratimo smo manjina kad je repka u pitanju — ZG plavi 01
CerealKiller
dzg7
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.