db-izbjeglica
Neki dan si me prozivao za sram, al evo i ti si došao na to :smile:
Slažeš li se sad da bi bila sramota ne proć u ovom formatu u ovoj grupi? — Noel
Chempers
Taj stroj je stvorio Bilic, usavrsio Čačke, a vrhnje pobrala ova teska prevara — Jurki
ElDorado
Medvedgrad
Slažem se da smo odigrali loše ali ovi komentari da će nas Gana sigurno dobiti mi ne idu u glavu. Ljudi pa oni su na teški krump izvukli x protiv Paname u 90 i nekoj minuti. Trebali su izgubiti u toj utakmici. Dakle nit su oni nešto dobri nit smo mi tako loši. Garantiram da ćemo to dobiti — CerealKiller
Jurki
Bilic veze nema s tom generacijom ama baš nikakve — Chempers
NVKOD
crophantom
Dzoni
Sibirski plavac
rioda
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.