• xavier
    11k


    Pa ovo o čemu pišeš sa policijom baš i nema previše veze nego sa USKOK-om i kažem ponovo, svi mi sve "znamo", ali sasvim je drugo to dokazati.

    Mislim na politiku na gradskoj razini jer je klub udruga građana i kao takav spada pod gradski Ured za opću upravu. No trenutno samo jako daleko od toga.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Bez pravomoćne potvrde (i nove gradske vlasti) nema ni promjena u klubu. Naravno da sam optimist po oba pitanja, dugo smo i čekali to. Ljeto, pune tribine, Europa, braća daleko od kluba, bjegunci gledaju tekme na tv-u u Poganoj vlaki, Zdravko nije ni savjetnik uprave jer je pravomoćno osuđen za pljačku kluba, predsjednik dobio zabranu obnašanja dužnosti u sportu, grad ima novu politiku. Sve mi se čini realno, samo još malo pričekati.NORTE

    Meni se čini kao SF. :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ono kaj mene najviše brine je dal postoji šansa da se osudi jednog a drugog oslobodi? Stariji preuzme svu krivicu a mlađi nastavi business as usual.
  • Kwedi
    3.8k
    Razumijem ali mi je zbilja totalno suludo da se "vođe" osudi za takvu krađu a da podanici nastave sa svojim poslom kao da se ništa nije dogodilo. Ne vjerujem da ne postoji nijedan dokaz ili svjedok da su oni znali točno kaj se radi, da su neki dobivali i svoje udjele od toga...kažem, da ih se malo stisne na informativnim razgovorima u policiji...mislim da bi svašta tu još izašlo van a oni svi bi si pozabijali noževe u leđa samo tak...vjeko1701

    Upravo si u svakom segmentu naveo modus operandi državotvorne stranke koja je na vlasti uz nekoliko prekida već tri desetljeća.

    Očekivati promjene u Dinamu, makar i blagi pomak kurca kao što se dogodio Georgeu Costanzi kad je bio na masaži kod muškog masera - žali bože truda.

    Nasadite i naoštrite vile i motike, jedino tako se može riješavati problem Dinama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma dobro, da, ali trenutna uprava Dinama je mali miš u odnosu na kriminalne HDZ a i SDP mafije. Meni se osobno čine kao savršene mete da se kroz strogi proces i kažnjavanje svih njih demonstrira da ipak ova država ima funkcionalne pravosudne organe i barem prividno vrati vjera prosječnog građanina u efikasnost istih. Tzv. scapegoats...realno svi su oni jako male ribe u tom mulju i ne vidim kakvu korist bi itko imao da ih štiti. Ovdje ne govorim da bi se provela demokratizacija Dinama, više mi smrdi na instalaciju druge garniture podobne nekome...
  • NORTE
    8.4k
    Ministar pravosuđa sucima: Ako ne morate, sad ne šaljite nikog u zatvor.
    :party: :party:
  • Crusades1986
    9.3k
    Četvrti put odgođeno suđenje. Vrbanović je jos uvijek pozitivan na covid, a Nikky je upućen na testiranje za covid...
  • SAS1987
    13k
    Još malo pa će ta kriminalna organizacija imati kolektivnu imunost :smile:
  • Mališan
    1.7k
    Vrbanović navodno pozitivan a viđen u centru grada...
  • SAS1987
    13k
    Vrbanović navodno pozitivan a viđen u centru grada...Mališan

    Slikati, snimati pa poslati svim novinarima na kugloj zemaljskoj.
  • Stihl
    3k
    "locirati, identificirati, uhititi, transferirati"  :lol:
  • Mališan
    1.7k
    Prošeto je petrinjskom bez maske di je policijska uprava, to govori kolko ga boli kurac
  • Eduardo
    16.8k
    Čekaj, zbog Vrbanovića tj. njegove bolesti odgođena su tri posljednja ročišta? Hebena neka bolest, ima smisla za tajming.
  • NORTE
    8.4k
    Prošeto je petrinjskom bez maske di je policijska uprava, to govori kolko ga boli kuracMališan

    Ništa od suđenja još dugo dugo...
  • mniokl
    247
    Presuda bi mogla možda donjeti i političku volju za rješenje situacije,ali to je jako klimavo.Sigurno bi barem malo vjetrovi drugačije zapuhali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.