• SAS1987
    13.2k
    Moraš shvatiti da je prosječnom čovjeku nogomet jako nisko na listi prioriteta prilikom izbora.xavier

    Pa ako kradu samo dinamo a preostanak drzave funkcionira kako treba onda super. Ovo je već offtopic...
  • NORTE
    8.9k
    Hoće li se Zoki oporavit od Covida do tekme u Osijeku? Jer usput može odradit koje ročište na sudu, da ne gubi vrijeme na putovanja i novac za benzin.
  • serbus
    3.5k


    Nije mi jasno zašto kao brat ne sudjeluje putem videolinka na ročištu , ušteda za benzin i kruh za familiju.
  • SAS1987
    13.2k
    Izgleda da Zoki opet nece docekati proljece na klupi Dinama :smile:
  • Infinity
    15.2k
    Ako ode onako rekreativno posjetiti brata bas dan prije presude bit ce nam sve jasno.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja ću mu benzin pokriti... Toliko sam izgubio volju da bi me i taj scenarij zadovoljio....
  • NORTE
    8.9k
    29.01. je superkup, taman dan prije bi trebala bit presuda? Ili ta sjednica žalbenog vijeća ne predstavlja pravomoćnu presudu? Nepravomoćno je već osuđen, ne bi li ovo na Vrhovnom sudu trebala bit pravomoćna odluka?
  • Bosna86
    11.5k
    28 je rasprava na temu presude..: Može biti gotovo za 2 dana, a može se i odužiti
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa moraju se sastati da bi donijeli presudu.
  • SAS1987
    13.2k
    Proljeće će biti jako zanimljivo.

    (navodan) natječaj za stadion, odluka o Mamićima, bitka za prvaka s Osijekom, možda europsko proljeće i za dinamo jako važni lokalni izbori.

    U slučaju da Mamiće osude ide najavljena odštetna tužba DTSM prema upravi kluba i skupštinarima pa bi u klubu mogla nastati panika. I uz to će se sigurno pojaviti ljudi unutar kluba koji će željeti imati veću moć (vjerni vojnik Antolić) i struje izvan kluba (jedan član jedan glas i razni ostali interesantni). Ne bi me niti čudilo da se tada probudi i sportska inspekcija i donese odluku da Barišić zbog propusta mora napustiti funkciju pa bi u klubu mogao nastati potpuni kaos, jer bi to značilo da skupština bira novog predsjednika a Mamići su obezglavljeni.
  • Dudu
    2.6k
    Koja bi to romantika bila da Dinamo prezimi u Europi, a Zoka u Remetincu :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ak ništa, makar će imat redovan obrok i di spavat :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kad se pojavi neka bolest zbog koje ne može na odsluženje kazne.
  • NORTE
    8.9k
    Proljeće će biti jako zanimljivo.

    (navodan) natječaj za stadion, odluka o Mamićima, bitka za prvaka s Osijekom, možda europsko proljeće i za dinamo jako važni lokalni izbori.

    U slučaju da Mamiće osude ide najavljena odštetna tužba DTSM prema upravi kluba
    SAS1987

    Od svega toga najvažnija je presuda. I ona i lokalni izbori su za mene jednosmjerni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.