• vjeko1701
    5.9k
    Pa nitko ne kaže da je siguran da ispadamo. Objektivno gledano, mi jesmo favoriti grupe. Svi ili većina barem samo piše da imamo jako bogato iskustvo doživljavanja najgoreg spleta okolnosti i rezultata koji su eto baš uvijek dovodili do našeg ispadanja. Bilo da se usrala ključna utakmica, bilo da su svi rezultati bili najgori po nas...itd.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Pa nisam ni ja napisao da je netko siguran.
    Napisao sam da je kvota 13 super ako je netko siguran da ispadamo :wink:
  • Krizy
    35k
    43 glasa, 72% vjeruje u prolazak grupe. 51% s prvoga mjesta i 21% s drugoga mjesta.
  • Carrasco
    4k
    To je kvota da će CSKA biti prva. Kvota na prolaz je 3,50
  • xavier
    11.1k


    Ma nema ovo veze s prošlom sezonom nego s desecima godina raznih nesretnih ispadanja.

    Prošle sezone nam je svima još na stadionu bilo jasno da su šanse za prolazak realno male nakon što je Šahtar izjednačio jer je Dinamo imao još dvije utakmice u kojima su protivnici bili apsolutni favoriti. Znači na papiru je izgledalo da bi mogli proći, ali jasno je bilo da je daleko najizgledniji ishod upravo ovaj koji se na kraju i dogodio. Ove godine to nije slučaj i realno bi trebali proći, ali to je već onaj strah da ne "ureknemo"...znači ono kad bi trebali proći, ali se bojimo da se ne dogodi nešto što nije najrealnije.
  • immerwieder
    1.2k
    cska osvaja grupu ako pobijedi jirgene i nas, i uz 3 kombinacije od 9 za ostale dvije tekme, a mi prolazimo u dvije od te tri, najgore kaj to i nije baš nerealno, pogotovo jer mora i rujkama negdje procuriti, a i mi moramo po običaju nekaj zajebati
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma stvaj je u tome da ako se gledaju čista imena, nije nerealno da mi i WAC izgubimo obje do kraja u kojem slučaju ispadamo. Ako će nam barem bod protiv CSKA u zadnjem kolu biti pod mus, dajem nam manje od 20% za uspjeh (mada je to valjda opet sindrom zadnje odlućujuće tekme na minusu na maksimiru)

    Rekao bi da nam je iduća ključna i sad se vidi koliki je kiks nerješeni protiv njih doma s igračem više skoro cijelo poluvrijeme. Najgore od svega, kako god to zvučalo, najviše se bojim da nas na kraju baš Vlašić ne izbvaci jer mi se ne da sljedećih godinu dana slušati južne vertikale kako se s tim naslađuju pošto nemaju nijednu drugu radost u životu.
  • markoli
    1.6k
    Pa nisam ni ja napisao da je netko siguran.
    Napisao sam da je kvota 13 super ako je netko siguran da ispadamo :wink:
    marcio amoroso

    Koeficijent na CSKA da će biti prvi ili drugi je 3,50 (na osvajanje skupine je 15), a na Feyenoord 1,45. Kada bi se to kombiniralo odigralo koeficijent je 5,08. Na naš prolazak je 1,15.
  • SAS1987
    13.2k
    Pesimizam postoji jer smo protiv Feyenoorda i CSKA imali puno srece.. promasen penal i crveni Feyenoorda i promasene prilike CSKA.

    Daj bog da osvojimo grupu ali smo bili jako blizu toga da izgubimo prve dvije utakmice. Hvala bogu da se ekipa dize, sve je hrabrija pa vjerujem u pobjedu protiv Feyenoorda:cool:
  • vjeko1701
    5.9k
    Prati ko njihove forume? Kaj navijači naših protivnika misle o svemu tome?
  • Neki tip
    18.8k
    Najgore od svega, kako god to zvučalo, najviše se bojim da nas na kraju baš Vlašić ne izbvacivjeko1701

    Ne bih htio coprat, ali nije mi nezamisliv crni scenarij..

    Onako, po sistemu - bivši/stari trener = bivši/stari Dinamo.

    Uzmemo bod u Rotterdamu, CSKA riješi Austrijance. U zadnjem kolu nam treba bod za europsko proljeće na ledenom Maksimiru.

    Međutim, kasnim golom Vlašića ostajemo bez toga, jer je WAC izgubio od Feyenoorda u 2. tekmi. Imamo 9 bodova kao i CSKA i Feyenoord, ali najlošiji smo međusobno zbog najmanjeg broja bodova u trokutu i ispadamo.
    Neki tip sa Zapada

    Mislim da bi svaka definicija Dinamovog navijača/simpatizera morala uključivati nešto tipa "Kronično i kolektivno istraumatiziran.." :monkey:
  • vjeko1701
    5.9k
    A gle, meni je rođendan 5.11., europske utakmice u grupi se skoro uvijek igraju 4.11., 5.11. ili 6.11...uvijek oko tog nekog datuma i skoro svake godine sam dobio "prekrasni" poklon od Dinama baš u to vrijeme (čast nekim iznimkama)

    Drugo, neovisno o tome, zbilja smo naviknuti na to da kaj se tiče Dinama u europi, kaj god može poći po zlu, obično prođe.

    Kao šlag na tortu sveg toga, zadnje kaj hoću da se južni trolovi naslađuju time da je neki njihov igrač zakucao zadnji čavao u novu traumu i figurativno ošamario sve dinamovce. Jasno mi je da je to tako jer zbilja nemaju niš drugo za veselit se nego navijat za svoje bivše igrače u europi...ali i dalje zna neugodno upiknut.
  • Krizy
    35k
    Što se tiče europskog iskustva, Feyenoordovi igrači su kombinirano u LP-a i EL-i odigrali 444 utakmice, 32 908 minuta i upisali 53 gola.
    Igrači Dinama su odigrali 616 utakmica, 47 136 minuta i upisali 64 gola.

    Imamo više iskustva u europskim utakmicama ali naravno da to ništa ne znači, samo malo statistike dok čekamo utakmicu.
  • Neki tip
    18.8k
    kaj se mene tiče, niš' ne moraš objašnjavati.. nažalost, razumijem te savršeno. Uostalom, i ja sam rođen u studenom, samo "u idućem kolu". ;)
  • vjeko1701
    5.9k
    xD srodna duša...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.