• immerwieder
    1.2k
    mislim da možemo i na proljeće računati da se bude igralo na jednu utakmicu,
    pogotovo sad kad je pritisak trenera na nonstop igranje, a ima i dosta tekmi za reprezentaciju,
    možda bude i zbog toga bitno da si nositelj jer bi mogli onda oni biti domaći, pogotovo u prva dva kola koja s obzirom na količinu utakmica nisu vjerojatna u nekom balonu kao završna faza, koju možda opet prebace za poslije prvenstva
  • Krizy
    35.4k
    Svi igrači su negativni na corona virus. Gavranović ide u Rotterdam ali bez treninga je pa će vjerojatno biti na klupi.
  • Infinity
    15.2k
    Predictor:

    Feyenoord - Dinamo
    22% - 32% - 46%

    Orsic i Petkovic - 26%

    1-2 - 20%


    Prilicno smo optimisticni. Izmedju ostalog, 28% ljudi vjeruje da necemo primiti gol, a s druge strane 22% vjeruje da necemo zabiti.


    Jos jedna napomena svima koji nisu prognozirali. Rok je sutra u 12.30h.
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno Majer je u podkastu rekao da ekipa puca od samopouzdanja i da ne pamti bolji atmosferu. A i intervjui na youtubu mi se čine takvima. Mogli bi nas dečki pozitivno iznenadit.
  • Markelo
    2.5k
    Samo nek ne bude pristup "idemo po bod i prolaz". Imamo kvalitetnu momčad,možemo uzet sva tri boda u Rotterdamu i tako se trebaju postavit od početka
  • Infinity
    15.2k
    Samo nek ne bude pristup "idemo po bod i prolaz".Markelo

    Nece biti, jer s bodom ne prolazimo, osim ako nam se ne poklopi rezultat u Moskvi, a tamo ako bude X onda mozemo i izgubiti.
  • Markelo
    2.5k

    E dobro, tim više treba jurit pobjedu u Rotterdamu
  • serbus
    3.5k
    Dan d

    Prognoza ja ću kao čiro prognozirat poraz pa neka me opet miniraju igrači.
    Po zakonu brojeva gol moramo primiti a pošto je i u prvoj bilo knap da Livaković nije skinuo penal sumnjam da možemo zabiti dva ako oni povedu. Kako bi c(p)apak rekao iduća dva tjedna su važna a prvi gol je ključan. Sumnjam da ćemo mi zabiti prvi danas pa prognoza je 3:1.
  • Infinity
    15.2k
    Ja imam neki osjecaj da ce se ponoviti Bruxelles. Neki penal i 0-2.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Također ko @Infinity, 2-0 naša pobjeda, to sam i prognoziro na predictoru :razz:
  • marcio amoroso
    31.9k

    I ja :grin: 0-2 i Petko :strong:
  • r1oma
    1.5k
    Također stavio 0-2 :grin:
  • serbus
    3.5k
    Također ko Infinity, 2-0 naša pobjeda, to sam i prognoziro na predictoru :razz:Navijač Dinama

    Nakon ove tvoje prognoze sam ziher da će faynord dobiti. haha :)
  • marcio amoroso
    31.9k

    @Navijač Dinama nije tako loš na predictoru :wink:
  • serbus
    3.5k


    Moguće je na predictoru opušteniji, ipak je u onoj temi veći pritisak na igračima :) :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.