• Majki2111
    2.6k

    Kaj je reko? Ko kuži njemački?
  • Krizy
    35k

    Natjerao si me da pogledam, da vidim kakav sam s njemačkim pa evo otprilike nešto ovako:

    Čestitke mojoj momčadi. Jedina smo momčad u Europskoj ligi koja nije primila pogodak. Jako sam ponosan i naravno da smo presretni, ali još nije gotovo. Imamo još 2 utakmice i moramo skupiti još bodova da bi prošli skupinu.

    Uz sav respekt prema Wolfsbergeru, imamo bolju momčad i kad smo ovako trčali i igrali pokazali smo da smo bolji.
  • Kwedi
    3.8k
    Kaj je reko? Ko kuži njemački?Majki2111

    Seit ich in Sarajevo bin, suche ich Walter und finde ihn nicht. Und jetzt, wo ich gehen muss, weiss ich wer er ist.
    - Sie wissen wer Walter ist!? Sagen Sie mir sofort seinen Namen!
    - Sehen Sie diese Stadt? Das ist Walter.
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala
    Ne razumijem. Čak sam i na prevoditelj otišo. Nisam te skužio.
  • Markelo
    2.5k
    Majki, vidiš Walter i vidiš Sarajevo to ti je dosta da zaključiš
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam stvarno o čemu je riječ... Nisam upućen.
  • The Undertaker
    3.9k
    Kolega, radi se o citatu iz završne scene "kultnog" ex Yu filma "Valter brani Sarajevo".
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam gledo
  • deda
    27.3k
    Pogledaj
  • vjeko1701
    5.9k
    Imaš remake...

    293233-274409222575670-4205477-n.jpg
  • Neki tip
    18.8k
    Ne bih htio coprat, ali nije mi nezamisliv crni scenarij..

    Onako, po sistemu - bivši/stari trener = bivši/stari Dinamo.

    Uzmemo bod u Rotterdamu, CSKA riješi Austrijance. U zadnjem kolu nam treba bod za europsko proljeće na ledenom Maksimiru.

    Međutim, kasnim golom Vlašića ostajemo bez toga, jer je WAC izgubio od Feyenoorda u 2. tekmi. Imamo 9 bodova kao i CSKA i Feyenoord, ali najlošiji smo međusobno zbog najmanjeg broja bodova u trokutu i ispadamo.

    Kad artikuliraš neke "strahove" na pola si puta da ih se riješiš pa se nadam da će tome poslužiti ovaj moj trtaroški post.

    Nek riješe Feyenoord za 6 dana pa da ne beremo brige. :cool:
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Standardna pojava. Užas čega se nakotilo po "forumima" i komentarima. Onaj polubolesni ante slijepčević od "njihovih komentatora" djeluje najnormalniji.

    Ovi provokatori mi djeluju ko jako loša kopija jednog našeg trola kojem sam nažalost zaboravio ime. Znam da je imao sliku glumca i potpisu je pisalo nešto tipa: doručak u antunoviću.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Tako je, gospodin Kličko. Bilo mi je na vrh jezika.
    On je fkt bio zanimljiv i hrabar.

    Ovo su drske, bezobrazne i nekvalitetne kopije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.