• marcio amoroso
    31.9k

    Kad se za pare igra mnogima klecaju noge :wink:
  • serbus
    3.5k
    Kad se za pare igra mnogima klecaju noge :wink:marcio amoroso

    Ne kažemo da je navijač takav ako se danas popravi ima još šanse za napredak. :)
    Lijepo da je veselo od jutra,nemojte kaj zamjerit za malo spama.
  • og1986
    2.9k
    Ovo igraju ipak oni doma, moja prognoza 1:2 pobjeda Dinama, (Oršić)
  • marcio amoroso
    31.9k
    nemojte kaj zamjerit za malo spama.serbus

    Ništa ne brini :up:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ja sam na predicotu 4. ako se ne varam, bio bi i prvi da sam na vrijeme stupio u kontakt s ljudima iz uprave :razz: :razz:
  • deda
    27.5k
    Dobar si navijač, dobar... :sweat:
  • Krizy
    35.4k
    Posljednjih dana na društvenim mrežama krenula je priča da je Haps, koji je nestao iz Feyenoorda od sredine studenoga, u zatvoru. Prema Advocaatu, bolest je razlog odsutnosti beka. "Dosadno mi je što ljudi to misle ili pišu. Dečko je stvarno bolestan i trebao bi biti s nama za 2-3 tjedna pa ako želi može pričati o tome", rekao je Advocaat kad su ga u srijedu pitali o tome tijekom njegova tiskovnog razgovora uoči utakmice Europske lige sa zagrebačkim Dinamom.

    Advocaat opravdao prezime :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    "U avionu za Rotterdam nije bilo Atiemwena, igrača koji je riješio utakmicu s Wolfsbergerom u Maksimiru. Još uvijek osjeća posljedice jednog udarca kojeg je zaradio na treningu. Zapravo, iz aviona ga je izbacio mladi momak koji je stigao iz Arsenala, Robbie Burton. I to na zaista bizaran način. Burton je glavom nenamjerno udario Atiemwena u nogu!"
  • gh0c
    256
    Advocaat opravdao prezime :rofl:Krizy

    A i Haps ako su tvrdnje na društvenim mrežama točne :lol:
  • deda
    27.5k
    Realno, ovaj Feyenoord je slabiji nekih 20-25% od svojih optimalnih kadrovskih mogućnosti. Dakle, moralo bi se dati igrati.
  • Majki2111
    2.6k
    Šteta što nisam pratio tekmu protiv Utrechta. Ima li igdje sažetci?
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala

    Jako kvalitetni sažeci. Koliko grešaka Feyenoorda u organizaciji napada, čudo jedno. Plus ovi ih na kontre ubili, al golman je bio na razini. Iskorištavaili su prostore iza bekova koji su bili visoki.
  • Mali dioničar
    14k
    Fora je ova činjenica da je Željko Petrović igrao sa Maradonom u Sevilli. Znači dva igrača Dinama su igrali s njime u istoj ekipi.
  • Mali dioničar
    14k
    Izgleda da je Lokomotivin twitter admin dobio posao u Dinamu.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.