• xavier
    12.1k


    Evo iskreno, ja i dalje ne razumijem u čemu je točno problem.

    Zapošljava li firma ljude i daje im plaće? Plaćaju li na to porez? Ako su oba odgovara da, onda je to apsolutno pozitivna stvar.

    Kakav GNK?! :yikes:
  • Kwedi
    3.8k
    Pa dobro, o čemu mi raspravljamo ovdje? Odakle nama tajna informacija da on "zapravo" proizvodi baterije, ako se on predstavlja kao proizvođač automobila?

    Kako to da smo baš svi ovdje znali i znamo da proizvodi baterije i razvija tehnologiju, a da ne možemo otić do Zubaka i uz nešto keša i kredit na 5 godina kupit njegov auto?

    Ili mu taj PR radi za k ili smo mi ovdje svi hebeno natprosječno upućeni u tajne automobilske industrije..

    Ili jednostavno nema tajni, a sva "prevara" u cijeloj priči je u tome što je dio ekipe mislio da ćemo uskoro imati hrvatsku daciju, a ona nikako na traku.
    Neki tip sa Zapada

    pa u tom je poanta - gdje su automobili? nek on proizvede hrvatskog sandera, super stvar.

    same shit s njegovim biciklima, nitko u medijima ne veli da je taj biznis propao, a i oni koji se bolje kuže u te bajkove vele da su preskupi, a preformanse bezveze.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Znači najveći problem je što on tvrdi da radi autombile, a ne radi?

    Ajd dobro.
  • Kwedi
    3.8k
    Evo iskreno, ja i dalje ne razumijem u čemu je točno problem.

    Zapošljava li firma ljude i daje im plaće? Plaćaju li na to porez? Ako su oba odgovara da, onda je to apsolutno pozitivna stvar.

    Kakav GNK?! :yikes:
    xavier

    pa nema problema. jedino je problem ako se kaže da mate od početka kalemi minus, da prodaje automobile, čak je rekao mislim nekih 160 prodano, nemoj me držat za riječ za broj i samo što se to nigdje fizički i financijski ne vidi.

    GNK je samo u PR-ovskom smislu naveden.
  • deda
    32.8k
    Kwedi, dok ne sisa državni novac nek radi gubitke. Možda samo pere lovu vanjskih giganata. Meni ok. Bolje da ju pere kod nas nego u Međugorju.
  • Kwedi
    3.8k
    jel 52 milijuna kuna iz EU fondova koliko ima na jednom projektu naš ili europski novac s obzirom da i mi punimo europsku kasu?
  • deda
    32.8k
    Nek mi svi povučemo po par milja tko sretniji od mene
  • Gelipter
    3.7k
    U ranijem komentaru sam napisao kako je ova tema malo zapostavljena. Sad se bome oživila, ali nevjerojatno je koliko se skreće u tisuću i jednu digresiju u većini tema i odmiče se od glavne teme. Kaj se Rimca tiče on je klasičan primjer kako Hrvati od svega najmanje podnose kad netko uspije. Kolike teorije zavjera su se u zadnje vrijeme mogle čuti u kontekstu Rimca. Čovjek je zapravo zadnji besprizornik, ništa nije napravio nego mu je sve stari omogućio, a soroševi ga mediji guraju iako radnička fronta na primjer sere po njemu na svakom koraku. Kak je netko napisao čovjek zapošljava u Hrvatskoj, posao napreduje, ali valjda on sam nebi smio zarađivati.
  • Kwedi
    3.8k
    slažem se
  • Neki tip
    21.3k
    pa u tom je poanta - gdje su automobili? nek on proizvede hrvatskog sandera, super stvar.Kwedi

    A zašto tebe ili ikoga muči gdje su automobili?

    I zašto bi proizveo hrvatskog sandera? Pa proizvedi ga ti, ako uočavaš nišu i imaš znanja.

    Rimac ne želi proizvesti hrvatskog sandera nego baterije. I ne vidim kako je to problem.
  • markoli
    1.7k
    Ne razumijem ovo za EU fondove. Smeta ti sam koncept EU fondova ili ti smeta što je Rimac povukao EU fondove?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Da se vratimo na temu. Radio Sljeme i dalje briljira, slušam danas intervju s Bandićem. Sve lijepa pitanja da se može pohvaliti. Onda zovu građani sa pitanjima tipa gdje je nestalo cvijeće u toj i toj ulici ili treba postaviti znak na to i to križanje. Sve on odgovara, riješit će se, raspitat ću, hvala na tom pitanju, naši građani su savjesni... Divota. :heart:
  • markoli
    1.7k
    Da radi s velikim profitom onda bi priča bila - zarađuje ogromne novce, a radnike u skladištu i čistačice plaća samo xxx...
  • Neki tip
    21.3k
    52 milijuna kuna iz EU fondova koliko ima na jednom projektuKwedi

    Tko misli da je lako povuć lovu iz EU fondova, nek napiše projekt pa proba..
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ima netko mišljenje o Otti Bariću? To je po meni bio jedini za sada smisleni nastup...guglajući se mogu naći stare vijesti da bi on bio SDP-ov kandidat Josipovićeve struje.

    Ovaj intevju mi izgleda smisleno...

    https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2210941/otto-baric-zeli-biti-gradonacelnik-bandica-ce-rijesiti-uskok-a-kumova-se-ne-plasim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.