• The Undertaker
    5.5k
    Taman dobar razlog da dobiju novi teren i ušminkaju tribine.
  • xavier
    12.1k


    U isti trenutak :rofl:
  • The Undertaker
    5.5k
    Zar nisu lokalni izbori tu negdje sa datumom? Idealno da se opet izvade stare makete i renderi.
  • deda
    32.8k
    Dakle od trenutnih prvoligaških stadiona ispucani su Maksimir, Aldo Drosina, Herjavec, Šubićevac, Gradski vrt. Ostaju u igri Rujevica, Poljud, Kranjča, Gorica, Apaš.
  • SAS1987
    14.8k
    veliki umovi razmisljamo na slican način :cool:
  • Građanski1911
    329


    Ma ok, ne želim ulaziti u to jer nisam epidemiolog ni virolog...

    No, ako se već i ne pronađe cjepivo, teško je da će se dopustiti publika na tekmama dok se god ne pronađe adekvatna medoda liječenja bolesti koju virus uzrokuje...

    Lova se u sportu vrti i bez gledatelja na tekmama i bojim se kako odgovorni neće reći "ko ga jebe, pustit ćemo ljudi ne tekme nauštrb broja zaraženih", kao što se već napravilo u nekim drugim industrijama...

    To je moje pesimistično gledanje na situaciju, iako optimist u meni govori kako će se brže od očekivanog (druga polovica 2021.) pronaći adekvatno rješenje...
  • Mali dioničar
    15.5k
    Lova se u sportu vrti i bez gledatelja na tekmamaGrađanski1911

    Da, vrti se i u e-sportu, a gdje neće ovdje.

    Dijelim tvoju skepsu, a i nadu da sam u krivu.
  • deda
    32.8k
    Nemojmo se zavaravati, Matchday income je značajan udio u prihodima svih europskih klubova.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Šubićevac i prije koju godinu Vinkovcima kad je bilo finale kupa, e sad ako netko zna pa da mi odgovori ako može , jel se klub mora pobrinuti za stadion: travnjak,tribine(stolice) i sve ostalo ili to savez riješava na svoj račun ?
  • xavier
    12.1k
    Šubićevac i prije koju godinu Vinkovcima kad je bilo finale kupa, e sad ako netko zna pa da mi odgovori ako može , jel se klub mora pobrinuti za stadion: travnjak,tribine(stolice) i sve ostalo ili to savez riješava na svoj račun ?Navijač Dinama

    Klub sigurno ne mora s obzirom da su stadioni u vlasništvu gradova. Teško mi je zamisliti da jedan Šibenik ili Cibalia troše svoj novac (kojeg ionako baš i nemaju) na uređenje gradskog stadiona da bi na njemu utakmicu odigrali recimo Dinamo i Rijeka.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    aha, zato i pitam, jer mi čudno da oni upicare stadion i sve a ne igraju to finale na njemu a imaju domaćinstvo, inače hvala na odgovoru. :up:
  • Mali dioničar
    15.5k
    Matchday income je značajan udio u prihodima svih europskih klubova.deda

    Ako je projeciranih 6% u slučaju engleskih klubova za sezonu 2020/21 (prije pandemije) značajno, onda je.

    am1ub3e6k44avfps.png

    Sad zamisli da klubovi ponude gledanje preko Zooma - dvosmjerna komunikacija.

    Recimo Barcelona-Real gleda uživo 100.000 ljudi po cijeni 100 eura. Kaj ako se nadje 5.000.000 ljudi koji bi se ulogirali i derali preko Zooma da se čuje “navijanje” i to plate 10 eura svaki. Nemoguće?
  • deda
    32.8k
    Projiciraju 6% jer ne znaju kad će se pustiti gledatelje, možda će biti 0%. Ali vidiš po prethodnim godinama da je to na razini cca. 13%, s tim da ti je kod većih klubova taj udio oko 20%.
  • Cosey
    515
    To je moje pesimistično gledanje na situaciju, iako optimist u meni govori kako će se brže od očekivanog (druga polovica 2021.) pronaći adekvatno rješenje...Građanski1911

    Realna je mogućnost da se cjepivo ne nađe u narednih 5 godina. I kaj bumo onda?

    Prilagoditi se virusu i vratiti gledatelje, uz mjere, čim prije.
  • Guinness
    2.2k
    Pa treba ponoviti, valjda milijunti puta već, da gledatelje ne dopušta savez a ne stožer. Savez je taj koji brani gledatelje iz njima isključivo znanih razloha.
    Ovi iz stožera su naglasili da je dopuštena 1/3 kao do sada i da se po tom pitanju ništa ne mijenja za sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.