• Guinness
    2.2k
    Neće mi uploadat; Lipovac iz Jutarnjeg veli da je prodaja Konđora 3 milje vrijedna. 1,5 odšteta, a 1,5 koliko Dinamo bude ušparao na plaćiKwedi

    Genijalno.
    Ajde nek se onda i sinoćnja utakmica predstavi u brojkama koliko je klub zaradio;
    -prolaskom
    -ušteđenim novcem igrača koji nisu igrali a imaju klauzulu di dobiju dodatno po nastupu
    -ušteđenim novcem igrača koji nisu zabili gol a imaju klauzulu di dobiju dodatno po golu
  • The Undertaker
    5.5k
    A tek ušteda na igračima koje nismo doveli? Tako štedi i moja žena kad za pola cijene kupi stvar koju ne trebamo.
  • Infinity
    16.5k
    Zamislite ustede da smo ispali. Sve te premije koje smo morali dati za sinoc i za sve ostale utakmice :chin:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Gle dečki ovo je godina štednje, uštedili smo i na treneru, na plaći More i Konđora. Čekamo da vidimo gdje ćemo još uspjet uštedit! :D
  • Crusades1986
    12.7k
    Imamo i istu osobu kao sportskog direktora i trenera. Umjesto dvije plaće dajemo jednu :smile:
  • xavier
    12.1k
    Za početak štedimo jer Zdravko radi od doma.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Štedimo i na stadionu, ionako nam ne treba kad se ne igra s navijačima.
  • Krizy
    44.3k
    Očito i Jutarnji štedi na novinarima
  • Kwedi
    3.8k
    Ista pjesma (kao i pozicija igrača) bila i prije dve godine kad je Olivari za Soudanija procijenio kako je Dinamo za 5 milja eura u plusu jer godišnja plaća od milje i odšteta: win-win!
  • deda
    32.8k
    Poštovani forumaši,

    cijelo jutro sastavljam obraćanje vama, napisao sam 3 stranice i sve na kraju bacio u koš. Što više riječi to ću manje reći. Zato ću biti kratak.

    Zona Dinamo za glavni cilj ima promicanje ljubavi prema Dinamu, njegovoj povijesti, ali sadašnjosti i budućnosti. Tužan sam i razočaran, iskreno suze su mi u očima jer imam osjećaj da ne uspijevamo tj. da gubimo bitku.

    Ukoliko smatrate da Zona Dinamo nije potrebna u eteru molim vas da nam kažete kako bismo ugasili cijelu ideju.

    Hvala lijepa,

    Deda
  • Krizy
    44.3k
    Meni je ovo fantastičan projekt, u koji je par ljudi očito uložili jako puno vremena, truda i novaca. Među prvima sam pozvan ovamo i odmah sam se registrirao, vidjelo se da ima puno više kontrole i manje spama nego na nekim drugim forumima, jer ste se vi ljudi potrudili da tu budu samo istinski navijači Dinama. Ali s vremenom dospije poneki provokator ili puno više onih koji nisu za Dinamo zbog Mamića iako mislim da bi trebali biti za klub i u dobru i u zlu. Nemojte dopustiti da vas takve stvari izbace iz takta i bilo bi lijepo kada bi se ova priča nastavila.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ovo je definitivno dobar projekt. Deda znaš i sam da s Dinamom uvijek ima dobrih i loših dana, zato ga i mi svi i dalje pratimo i volimo. Nisam siguran što je izazvalo ovakvu rekciju od tvoje strane (osim nešto sitno zajebancije možda jučer što kojom smo se trudili neki da razbijemo monotoniju i živce jučerašnje tekme), ali po meni je Zona zakon i da nije ne bi visio tu skoro svaki dan u uživo u događajima oko Dinama i raspravama. Uvijek će bit par ljudi koji će imat nešto svoje za prigovorit, pričat gluposti, itd., no bolje je da ih ima jer tako vidimo sve strane (a ne samo dobru) i zato bar nije dosadno. Situacija oko kluba je takva kakva je i možda trenutno vlada nekakav pesimizam i negativa, ali ja vjerujem da će opet po ko zna koji put prevladat plavo srce! :)
  • Crusades1986
    12.7k
    Ne da ju ne treba gasit nego Zona ima jako puno potencijala za još napretka.
  • IstokKa96
    703
    Mjesecima sam ovdje kao 'gost', dnevno 10-ak puta i sad gasenje...'pusti nek traje'...
  • cron1ck
    1.7k

    Ne znam sto je tocno bilo i koji je razlog, ali mogu samo reci da sam PROTIV gasenja Zone. Ovo je jedino mjesto na internetu gdje je ovolik broj ljudi koji vole Dinamo isto kao i ja, ako ne cak i vise. Ovo je mjesto gdje se moze dati svoje misljenje i ono sto je najvaznije i promijeniti jer ovdje stvarno ima ljudi koji imaju uvijek odlične argumente. Za sebe mogu reci da sam vise promatrač ali se stvarno trudim sto vise sudjelovati. Za kraj ne mogu se zamislit da ujutro uzimam mobitel i ne idem na Zonu i vidim sto ima novoga. Mozda je trenutno glava vruca jer se razmisljas o gasenju, ali stvarno bi bila velika steta da se ovakav odlican projekt ugasi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.