• deda
    32.8k
    Gosp. Zoki upisao 100-tu pobjedu na klupi protiv Istre. Jebiga, statistika je :groan:
  • Infinity
    16.5k
    Ne cita :lol: Ma na 3-4 sam do sad, al jutros sam malo pretjerao :lol:
  • nkdz
    887
    maloInfinity

    :D
  • deda
    32.8k
    Dinamo je izgubio položaj prvog nositelja u sustavu Hrvatskog nogometnog kupa. Prvi put od kada se igra po ovom sistemu s nositeljstvom. Rijeka je preuzela primat.
  • Infinity
    16.5k
    Rijeka u HK kao Sevilla u EL
  • Crusades1986
    12.7k
    Uzeli 3 od zadnja 4 kupa, njihovo natjecanje s razlogom
  • NORTE
    11.6k
    Dinamo je izgubio položaj prvog nositelja u sustavu Hrvatskog nogometnog kupa. Prvi put od kada se igra po ovom sistemu s nositeljstvom. Rijeka je preuzela primat.deda

    Fino je to Mamić započeo poklanjanjem igrača 2013. Dinamova pretjerana dominacija je ionako dosadna pa čak možda i loša za klub.
  • Infinity
    16.5k
    Pet godina se racuna, a u one dvije godine sto nisu osvojili su igrali polufinale.

    Bolesno je to da smo u posljednjih sedam godina igrali tri finala s njima i sva tri popusili. Jos smo se tri puta susretali u ranijoj fazi natjecanja i dva puta smo ih prosli dok smo jednom ispali.

    Inace, kad smo vec kod tog kupa. Znam da je jos rano, al kruzel ikakve price o mogucem domacinu zavrsnice ove sezone?
  • Kwedi
    3.8k
    @Infinity prerano je.

    d2et8ep53m9ws1ha.jpeg
    hbjy5408d6ti2ruu.jpeg
    pqvaquhgumxu6e6l.jpeg

    Olivari se vratio s člancima oko Dinama, napunio baterije na godišnjem
  • xavier
    12.1k
    Inace, kad smo vec kod tog kupa. Znam da je jos rano, al kruzel ikakve price o mogucem domacinu zavrsnice ove sezone?Infinity

    S obzirom da je finale kupa na samom kraju sezone, trebao bi do onda biti gotov Pampas. Meni je logično da se finale odmah odigra tamo ako sve bude gotovo na vrijeme.
  • Infinity
    16.5k
    S obzirom da je finale kupa na samom kraju sezone, trebao bi do onda biti gotov Pampas. Meni je logično da se finale odmah odigra tamo ako sve bude gotovo na vrijeme.xavier

    I ja sam kontao da bi tamo trebalo odigrati prvo moguce finale. S obzirom da ce se i tad mozda igrat bez gledatelja onda bi radije da se igra negdje drugo i da Pampas dodje na red kad budu gledatelji.

    Iz Osijeka si najavili da ce stadion biti spreman za novu sezonu, a to bi moglo znaciti da nece biti dovrsen do kraja ove, tj. da bi to neko finale tamo moglo biti u sezoni 21/22.

    Tipujem na Dugopolje. Tamo se jos nije igralo.
  • xavier
    12.1k
    S obzirom da ce se i tad mozda igrat bez gledateljaInfinity

    Ako će se u 6. mjesecu 2021. i dalje igrati bez gledatelja, onda mogu početi razmišljati i o ukidanju nogometa kao takvog.
  • Crusades1986
    12.7k
    Možda Rujevica ili Varaždin... ali i Dugopolje bi bilo dobro.
  • The Undertaker
    5.5k
    Zar ne ide odabir domaćina kupa redom po središtima? Zadnja 4 su, ako se ne varam, Šibenik, Vinkovci, Varaždin, Pula. Red je na središte Zagreb (Karlovac, Sisak, Zaprešić...).
  • Crusades1986
    12.7k
    Uh da, Varaždin je bio 2017. Niš od toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.