• Građanski1911
    329


    Prema "mainstream" predviđanjima, cjepivo će biti dostupno tek u drugoj polovici 2021., što znači da gledatelja na stadionima, barem u "uobičajenom" obliku, neće biti do kraja 2021.

    Takva predviđanja daju i sportski analitičari.

    Ja se (kao i svi normalni :D ) nadam pronalasku rješenja puno ranije, no trebamo se pripremiti da bi ovakva situacija mogla biti još najmanje godinu dana.
  • Kwedi
    3.8k
    rus je već otkrio cjepivo! čemu briga? :cool:
  • xavier
    12.1k


    A kako znamo da će cjepiva uopće biti? Stalno se piše kako virus jako brzo mutira i imamo slučajeve gdje su se ljudi koji su prebolili covid, nakon nekoliko mjeseci opet zarazili.

    I HIV je virus za koji se cjepivo intenzivno traži već 35 godina pa i dalje nema nikakvog komercijalnog cjepiva, a razlog je što HIV, upravo kao i covid, prebrzo mutira i niti jedno cjepivo ne može "pokriti" sve mutacije.
  • Infinity
    16.5k
    Zar ne ide odabir domaćina kupa redom po središtima? Zadnja 4 su, ako se ne varam, Šibenik, Vinkovci, Varaždin, Pula. Red je na središte Zagreb (Karlovac, Sisak, Zaprešić...).The Undertaker

    To nisam znao, ali mi nekako nema logike kad gledam povijest. Osijek je prema tome bio dva puta i to dva puta u tri sezone, odnosno dva puta u prve cetiri sezone u kojima se jos ubacio Zagreb i Varazdin.

    U sest finala kupa cetiri sredista su imala po jedno finale dok je Osijek imao dva. Ako ce to gledati onda finale moze biti bilo gdje osim u istocnoj Slavoniji. Ako bude u Zagrebu nadam se da ce to biti Kranjceviceva.
  • Crusades1986
    12.7k
    Možda su uveli takav način odabira od kad se finale igra na jednu utakmicu na neutralnom terenu
  • The Undertaker
    5.5k
    Možda su uveli takav način odabira od kad se finale igra na jednu utakmicu na neutralnom terenuCrusades1986
    Mislim da je tako iako to nigdje nije formalno navedeno, barem koliko ja znam. Vidim da obično ide nekim manjim sredinama pa im još usput malo srede travnjak i stadion, itd... Meni je to dobar pristup.
  • Crusades1986
    12.7k
    Meni također, uz onu obnovu travnjaka, ovo sa finalom kupa na jednu utakmicu i svake godine na drugoj lokaciji su rijetke pozitivne stvari od HNSa.
  • Infinity
    16.5k
    Možda su uveli takav način odabira od kad se finale igra na jednu utakmicu na neutralnom terenuCrusades1986

    O tom i govorim. Igrano je vec sest finala na jednu utakmicu. Dvije su bile u sredistu Osijek i ostale cetiri su se rasporedila na ostala sredista.
  • Crusades1986
    12.7k
    fakat da, ono finale kaj smo igrali sa Belupom u Osijeku je isto bilo na jednu tekmu.
  • Infinity
    16.5k
    Da, a jos se prije toga igralo sa Splitom na Maksimiru. Ta su dva finala pomalo zaboravljena, tek Varazdin i ovo kasnije se bolje pamti.
  • Mališan
    1.8k
    Bilo bi zanimljivo da stave finale kupa na stadion Kamena u Velikoj
  • xavier
    12.1k


    Nema tamo više "stadiona".
  • The Undertaker
    5.5k
    Ja tipujem na Sesvete. Njima je dogodine 80 godina postojanja, u središtu Zagreb su a i dobro kotiraju u HNS-u.
  • SAS1987
    14.8k
    da, igra se u Sesvetima na novom stadionu.

    4qlf175z9s7fwg1j.jpg
  • xavier
    12.1k


    U Sesvetama mogu na ovom stadionu...trebao je biti gotov prije 2 godine :blush:

    N.K.-Sesvete-380x370.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.