• De Oliveira
    817
    Pozdrav svima. Osobno sam pobornik klasicnih opcija, dakle prvi dres dinamova modra, drugi bijela, a za treci bih se slozio sa necijim prijedlogom da to bude dres Gradjanskog. Sto se tice novih dresova, prvi ok, drugi mi je neobican, ali vuce na bijelu, pa mi je ok, a treci bezveze kao u Diadorino vrijeme.
  • Nolifer
    5.9k
    Po meni na sva tri dresa su trebali dodati bilo kaj od naše zastave, trobojnicu u adidas crtama kako imaju francuzi, šahovnicu na kragni bilo kaj, e to bi onda značilo da je dizajnirano baš za nas u kombinaciji iz kataloga.. a ovako mi se čini da je dinamo baš izgubio taj štih, čim kombinira sa drugim klubovima i samo praktički dres u boji u plavo i ostalo kak im paše i to e odprilike to
  • immerwieder
    1.1k
    gledam sad cardiff-fulham, i jedni i drugi adidas, bolji od ovog našeg maskenbala za klasu, pogotovo fulham, ako netko može složiti taj dres u našoj boji, hvala
  • Kwedi
    3.8k
    Pozdrav svimaPatrice Kwedi - 25

    Pozdrav i tebi. Stvarno zanimljiv nadimak. Unikatan i nikad viđen :shade:
  • xavier
    11k


    Što je to? Ovaj drugi stolnjak/zavjesa je nešto najružnije što sam ikad vidio :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Inspiracija je vise nego ocita. :lol: Mislim da je cilim u cast svih bosanaca koji su prosli kroz klub :lol: Meni je smijesan, ali opet cak i dobar. Ovaj zuti :love:

    zfetl5v1z1p6x7iq.jpg
  • Dino
    2.1k
    Meni su zuti i bijeli bas bas dobri, a ovaj prvi plavi tak tak. Zanimljivo dosta :grin:
  • De Oliveira
    817
    Ne znam kako bi se Kovacic,Lovren, Gavranovic, Leovac, Sunjic, Mandzukic, Corluka i mnogi drugi pronasli u tom cilimu :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Ja bih cilim kupio bez imalo razmisljanja, a oni nek se pronalaze u cemu hoce :cool:
  • De Oliveira
    817

    Prva i treca opcija su jako zanimljive.
  • Infinity
    14.9k
    Meni prvi nezanimljiv, al zuti mi je top s ovim d. Bijeli mi je sve bolji sto ga vise gledam.
  • xavier
    11k
    A koja bi uopće bila namjena ovom plavom dresu? To nije dinamova plava boja za prvi dres...takav je bio prošli treći.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Plavi "ok"n bijeli stolnjak ili mozda da je xxxl da bude kakva zavjesa za neki omanji prozor :razz:
    A zlatni je ljepši nego sva 3 koja Dinamo ima za iduću sezonu
  • Infinity
    14.9k
    Ma dobro, to je netko odradio dizajn rekreativno. Nit je hrvat, nit je navijac Dinama, ali je covjek pored svega prije ovih iz kluba shvatio da ovo malo d treba progurati i da je marketinski jace nego klasicni grb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.