• Boogieman
    307
    Nisam uspio naći, ali pretpostavljam da se referirate na dres Man Utd iz 2012/2013. Imali su ti dresovi svoju priču, prvo kao tribute tekstilnoj industriji koja je stvorila današnji Manchester ("forged in industry, striving for glory, made of Manchester"), a drugo u čast zadnjoj sezoni Fergusona na klupi je napravljeno da baca malo i na škotski tartan.

    Sad je li priča ispričana na najbolji način je druga stvar.
  • Mali dioničar
    14k
    Dres možete probati, ne i kupiti. Nije im u sustavu. :clap:

    Na sreću, Lana nije otisnuta.
  • Infinity
    15.2k
    Kao sto je i nas narancasti imao pricu, ali to ne mijenja cinjenicu da je vecini bio ocajan.
  • NORTE
    8.9k
    Dres možete probati, ne i kupiti. Nije im u sustavu. :clap:Mali dioničar

    Pa kako ih nije sramota? :rofl:



    ne bi kupio samo zato što je Diadora odnosno Hummelxavier

    Da. Diadora je talijanska firma i zato su ju prije nosili neki talijanski klubovi, poput Rome, tako su se valjda i uspjeli prodat Dinamu koji je tada bio marketinški nula, ali generalno Diadora je dokazano užas koju van Italije valjda nitko živ ne koristi. Hummel je super, ali i njima je logo odvratan, ne bih to nosio, nema šanse.
  • xavier
    11.1k
    ali pretpostavljam da se referirate na dres Man Utd iz 2012/2013Boogieman

    Govorimo o novom dresu Uniteda za iduću sezonu koji je užasan:

    8q0mrwttsmtxdim9.jpg
  • Boogieman
    307
    Aha, pardon, nisam skužio.
    Nigdje ne vidim da je to službeno, a pojavljuje se nekoliko varijanta.
    Ovo je užas, u svakom slučaju.
  • Nolifer
    6.4k


    Moram intervenirati, nije to novi dres Uniteda, to su krive špekulacije samo. Ovo su im novi dresovi


    5h4q2t3i5l702aiy.jpg
    y1gr5pqmsb4oqa3p.jpg
    ms89v6brfzqqm3dr.jpg


    Možda su i ovo špekulacije, jer još nigdje nisu službeno ništa objavili
  • xavier
    11.1k
    Ovo su im novi dresovibbbjura

    Nadam se da je tako. Ovaj crveni mi je jako dobar. Jednostavan i prepoznatljiv. Točno kakav bi i dinamov trebao biti, samo naravno u plavoj boji...ali ne, oni izaberu maskirni uzorak :monkey:

    Uzorak na drugom mi se baš i ne sviđa, a treći je još lošiji, ali danas je to tako.
  • Infinity
    15.2k
    Tesko je nama s jednom bojom napraviti nesto prepoznatljivo od kataloskih dresova. Da mi, Chelsea i Schalke imamo istog dobavljaca opreme i da nam daju svima isti model svi bi rekli kako je to 'nas' dres, al to nije nista prepoznatljivo s obzirom da ga koristi jos klubova. Skini mu grb pa vidi okolo koliko ljudi prepoznaje Dinamo, a koliko Chelsea ili Schalke. Taj dres Uniteda gore moze komotno u plavoj boji proci kod sva tri kluba. Nama Adidas ne moze dati nista prepoznatljivo. Cak da su nam dali taj model koji ima United to i dalje nije nista prepoznatljivo s obzirom da dres mogu imati i drugi korisnici Adidasa. Mozda Unitedov nije iz kataloga i to je ono sto nama treba. Prepoznatljivi mozemo biti samo ako nas dres ne bude iz kataloga, tad je uzorak i nebitan, jer ce biti uzorak koji koristi samo Dinamo. Taj slucaj nikad necemo imati s Adidasom, nego s nekim manjim nabavljacom opreme. Ne volim ih, al pogledajte dres Hajduka. Sto nekih detalja, reljefni gb na lijevoj strani ispod rukava, to je dres radjen specijalno za jedan klub i to je prepoznatljivo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    To je to. Manji proizvođač bi se potrudio oko dresa. Ovako smo dobili ovo što smo dobili. Nije problem što je to Adidas poslao, problem je što je netko u klubu rekao da je to ok. Možda zvuči predramatično, ali ovo je uništavanje imidža kluba. Kakav maskirni prvi, kakve su to gluposti. Reći da su rezervni i gostujući ružni malo bi bilo. To je čista katastrofa od dresova. Odvratno. Bijeli je kao neka majica koju više ne nosiš pa ju koristiš za šljaku ili je odneseš na selo.
    Treći može proći, ali je više kao trening majica kao i prošle godine. Općenito meni je ta koncepcija s euro dresovima idiotarija.
  • Nolifer
    6.4k
    Kolko para tolko dresova... dok god smo u tom paketu sa njima, Dinamo nažalost neće imat "svoje ja" al to je tako nažalost... Može kaj se mene tiče i Adidas, al pod uvjetom da se i Dinamo nešto pita. Ja se samo nadam da ostale artikle nećemo dobivat na kapaljku, kao prošlih godina...
  • xavier
    11.1k
    Skini mu grb pa vidi okolo koliko ljudi prepoznaje Dinamo, a koliko Chelsea ili Schalke. Taj dres Uniteda gore moze komotno u plavoj boji proci kod sva tri kluba.Infinity

    Meni uopće toliko ne smeta što još netko ima isti model dresa. Dres uvijek ide s grbom i kao takav ga nema nitko drugi. Smeta mi što je ružan.
  • Infinity
    15.2k
    Meni uopće toliko ne smeta što još netko ima isti model dresa. Dres uvijek ide s grbom i kao takav ga nema nitko drugi. Smeta mi što je ružan.xavier

    To je onda vec druga stvar i stvar ukusa. Jbg, nekome se i svidja. Meni je prvi onak OK, da je tamniji bio bi top. Neki dan sam SLASK-ov prebacio u plavu boju i izgledalo je jako dobro, u najmanju ruku bolje nego ova nijansa koju smo dobili. Gostujuci mi se svidja jer konacno imamo barem pokusaj bijele, ako vec nije bijeli. Treci mi je top. Mnogima se ne svidja jer ce se u njemu igrati Europa, a tu je i grb u negativu koji se mnogima ne svidja.
  • Tuba1986
    67
    Gostujući dres Ipswich Towna.
    Attachment
    away-shirt.webp (48K)
  • Nolifer
    6.4k


    Imaš možda za treći Europski?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.