• NORTE
    9k
    Da li je kupio tko bijeli dres?Eduardo

    Jedan zonaš je stavio katalog i u njemu stoji da se dres zove Blue, zato ga je Dinamo i uzeo ili mu je ponuđen iz kataloga. More u pozadini, više je svijetloplavi nego bijeli, nekako sivkast.
    y0ktj2m1ovvdeedb.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Naletio sam na fotku pa da podijelim anegdotu.

    Izrael-Hrvatska, Tel Aviv, listopad 2010, kvalifikacije za EP Poljska/Ukrajina.

    Hodamo po dućanu i svi prodavači imaju Dinamove dresove. Pitamo ih da li su ih obukli zbog utakmice, a ovi nas blijedo gledaju. Znači, ne znam kak su došli do tog kontingenta, ali je radna uniforma ekipe u tom sportskom dućanu u Tel Avivu bio Dinamov dres.

    l30tja4s07ryrroo.jpg
  • Rama86
    36
    9uttxlgpqsvdwobu.jpg

    Upravo listam po instagramu i vidim prodaju se Dinamovi dresovi za 400 kuna.. jel ima netko iskustva sa ovima i kakvi su ti dresovi uopce, kakva je kvaliteta? :grin:
  • NORTE
    9k
    Upravo listam po instagramu i vidim prodaju se Dinamovi dresovi za 400 kunaRama86

    Naruči si iz webshopa. Ako ti je preskupa poštarina neka ti netko kupi u fan shopu u Zagrebu.
  • Eduardo
    17.2k
    ako imaš 400kn da kupiš neku črčkariju s Instagrama onda riskiraj još 150kn i uzmi iz službenog shopa. Za 450kn imaš i ovaj novi gostujući.
  • Rama86
    36

    Ma uzimam dresove uvijek u shopu, al evo sad vidim ove na instagramu i zanimalo me otkud sad to za 400 kn i odmah pomislio da je nesto lose.
    Vjerojatno je i 400 kuna puno dat za njega
  • Navijač Dinama
    7.3k
    539 Hrk. je po meni sasvim ok cijena za original dres.

    U europi dresovi klubova su 90/95 eura čak i više, dakle minimalno 720 /730 kuna.

    A tu je 400 kuna, još dok platiš dostavu. I pitanje da li je original dres.
  • Dino
    2.2k

    Ta stranica je zapravo dosta pouzdana, frend je suradival s njima, sam ne znam kak to da su jeftiniji dresovi. Imaju i garniture stranih klubova, cak i neke starije, retro, “oldschool” modele.

    I ne reklamiram nikog... :smile:
  • flexXy
    1.9k

    Pozdrav, novi sam na forumu pa evo da te odmah uputim za dresove. Ovo je pretpostavljam jedan od onih laznjaka koji se mogu naruciti na dhgate.com . Ovdje ih preprodaje po 400kn ali se na toj internet stranici moze naci za oko 100kn. Cista preprodaja da se zaradi na neupucenim ljudima. Ja sam prosle godine narucio dres preko dhgate-a i bio je vrhunske kvalitete.
    Edit: https://www.dhgate.com/product/new-2020-gnk-dinamo-zagreb-soccer-jersey/574890238.html?d1_page_num=1&yangfaninfo=yf.showplan.23.2e4MVo5ge8DMwsrRf.0-44.I9i9w5aSdinamoBqfqp9xC46O-Es&dspm=pcen.sp.list.1.x8fgu6TeAWQzvAyDzmX5&resource_id=574890238&skuid=759361781093630023#gp-1-14|1:03f07e03545549739de25580f0273705:1
    da evo kao sto sam rekao, stranica je cisti scam, na sliku je fotosopirao adidas znak i prodaje za 400kn dres od 100kn
  • Rama86
    36

    Da, zivim u Njemackoj i znam da se dresovi bundesligasa ne mogu naci ispod 80 eura pa su cijene u shopu po meni dosta korektne al jedini minus je eto ta njihova "cudna" dostava u inozemstvo..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    dostava u inozemstvo..Rama86

    To apsolutno.
  • Rama86
    36

    Znaci ako sam dobro razumio lik samo nalijepi adidasov znak na dres od 10 eura i proda ga za 5x vise?
    Cudi me bas jer ko sto je @Dino , a evo i sam gledam imaju sve moguce vrste dresova, od nogometnih pa do NBA.
  • Dino
    2.2k

    Nisam vidio taj dres uzivo nit ga imao pod rukom, al frend mi je bio zadovoljan. Mozda nije visok standard :lol:
  • flexXy
    1.9k

    Msm da mu narucen dode sa adidas znakom, jer je meni tak dosao prosle godine. Na tom dhgateu imas i NBA dresova vrhunskih. Uzeo sam Bogdanovicev ove sezone i skoro se ne primjeti razlika od originala, a kosta 18 dolara. Ovaj link kaj sam u edit stavio je ista slika kao sa dhgatea, tako da pretpostavljam da si je lik bolestan biznis napravio sa preprodajom.
  • Rama86
    36

    Al opet vjerujem da se "njegovi" dresovi ne mogu mjeriti po kvaliteti sa ovima iz shopa haha al biznis sa dresovima je ozbiljno napravio sta je je :up:


    Sve je moguce.. mozda i sluzbeni shop narucuje od njega dresove :gasp: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.