• Mr Blue
    3.3k
    Nakon prospavane noći i svih detalja koje sam saznao u međuvremenu, mijenjam svoje mišljenje. Plavi ostaje katastrofa, rezervni je očajan, a monokromatski bezvezan. Bolji od prošle sezone, ali i dalje bezvezan. Ove slogane kojim su popratili prezentaciju dresa trenutno nemam živaca komentirat. U najmanju ruku izgledaju kao da su ih generički sastavili ljudi iz Adidasa. S obzirom na generičke dresove možda i jesu.
  • Cosey
    433
    Nisu ovo prvi generički dresovi. Ne kužim čemu se toliko ekipe zgraža.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mi smo Maksimir.

    :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Kako bi lijepo bilo da su naš najveću problem ružni dresovi :halo:
  • Crusades1986
    9.5k
    Veći problem od ružnih dresova je loš marketing.
    "Mi smo Maksimir." Stadion je odvratan, bunar korupcije i bačenih novaca, nesiguran, opasan za sve koji borave u njegovoj blizini, neupotrebljiv.
    Kad malo bolje razmislim, kao da su sami sebe opisali :chin:
  • NORTE
    9k
    Danas su predstavili Jakića, prinovu iz Lokomotive koji je pozirao u Dinamovom dresu iz ove sezone a danas momčad igra u novim dresovima.


    Gostujući dres Ipswich TownaTuba1986

    Grb im je inače crveno-plav, oni su dobili takvu verziju gostujućeg, ali zašto smo mi dobili istu tu
    zelenkasto-plavu boju adidasovog loga i crta na rukavima to mi je nevjerojatno, kao da je problem bio uzet s plavom bojom tih crta i adidasovog loga. Šta bi falilo, nego se uvijek guraju boje koje nemaju veze s klubom.
  • SAS1987
    13.3k
    Ponuda za stedljive. Kupis jeftiniji dres ITFC i preljepis sa grbom Dinama :rofl:

    https://itfcshop.com/20-21-kit/pre-order-adidas-2020-21-away-shirt-adult

    Zanimljivo da su im dresovi jeftiniji. Tko doloci cijenu? Klub ili adidas?
  • Infinity
    15.2k
    Vjerojatno kroz neki dogovor ide cijena. Dosta to ovisi od velicine kluba, trzista i slicno. Logicno je da dres Dinama bude skuplji nego dres Ipswicha. S druge strane, model je isti, klasa mozda i nije.
  • NORTE
    9k
    zašto smo mi dobili istu tu zelenkasto-plavu boju adidasovog loga i crta na rukavima to mi je nevjerojatno, kao da je problem bio uzet s plavom bojom tih crta i adidasovog loga.NORTE

    Ispravit ću se, dres jednostavno dolazi u ovakvim bojama i nema drugačije! Sivkasti dres s tim zelenkasto-plavim crtama. Ipswich je puno lošije prošao jer su im i grb stavili u toj boji adidasovih crta koja automatski ide na dresu. Mi možemo bit sretni što nakon 13 godina sramote Dinamo više nema narančaste, žute ili zlatne dresove.
    h96y1mzfw0wbawln.png
  • Nolifer
    6.5k
    mene zanima treći dres, dal je to isto od nekog kluba ili?
  • Infinity
    15.2k
    Netko ima takav dres 100%, ali to nije 'dres nekog kluba'. Adidas posalje katalog svim klubovima kojim radi dresove, klubovi izaberu i isporuce im se takvi dresovi. Netko je sigurno izabrao isti kao nas treci. Neke specijalne dresove koje nema nitko drugi dobiju Manchester, Real i slicni. Mi im nismo dovoljno zanimljivi da bi se nama tako zabavili.
  • gio
    107
    https://www.teamsportshop24.de/mediafiles/Sonstiges/adidas_D.pdf

    Adidas nema bas nekog izbora ove godine, moglo je i gore :grin:
  • xavier
    11.1k


    Sve je stvar ukusa, a kako smo mogli vidjeti, o ukusima se ne raspravlja. Kako sam više puta napisao, meni su dresovi zadnjih godina, ne samo Adidasovi, grozni, ali očito je trend da svake godine mora biti nešto "novo" i onda naravno da veoma brzo ponestane "normalnih" dizajna. No meni recimo ovdje na tvom linku ima puno ljepših dresova od ovih maskirnih. Bijeli maskirni mi je možda i najgori dinamov dres ikad.
  • ZGV
    3.1k
    @gio...Moglo je i gore, ali moglo je i bolje...pogledaj ponudu na 51 stranici kataloga
  • Tuba1986
    67
    Negdje sam pročitao da je Dinamo imao mogućnost izabrati dva dresa iz kataloga te jedan specijalni, kojeg nema u katalogu. Tako da je moguće da je europski dres jedinstven
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.