• Mali Zeus
    18.2k
    Bemti kao da Krušelja čitam.
  • NB86
    16.9k
    Ako se ide po plug and play kupnju u hnl-u da netko moze mjenjat misica po meni pršir daleko najbolji izbor, nekad prije bi rekao nejasmic al njega nema, prsira se moze dovest za 1 mil, spreman na ulogu rotacije a u hnl-u iza misica najbolja sestica
  • ZrnTSCHeZ
    1.2k
    Pod uvjetom da bu se nekoga sad još kupovalo zbog ozljede Mišića, mene zanima tko bude taj koji bude "stručno" presjekel i odredil da se uzima ovaj ili onaj (bez obzira dal je to Belcar/Selahi/Soldo/Dantas/netko peti).

    Jer situacija je sljedeća:

    SDa nemamo
    Člana uprave za sport nemamo
    Za predsjednika se od mnogih ističu statutarne ovlasti prema kojima nema kaj miješati u krojenje sportske politike (a nije se nikada ni dokazal kao uspješan SD kroz karijeru)
    Uprava i IO nemaju po stručnosti veze sa sportskim sektorom više nego većina nas odavde (ekonomisti, IT, biznismeni, profesori, policajac...)

    Tko nam ostaje da prosudi da je XY "the chosen one"?

    Sandro Perković?
    Skaut Šokota?
    Trener Cannavaro koji je samo Soldu vidjel uživo?
    Sugestija Boromise kao SDa drugog kluba?
    Skauti Andya Bare?
    Omake?
  • Jurki
    18.3k
    Osobno smatram da bi optimalno imati D2 i filijaluvjeko1701

    To bi bilo super.. tko zna mozda jednog dana.
    Idealno za filijalu Slovenija, zadovoljavajuce u 2.hnl.

    ako mislis da mozemo s Valincicem, Jurisicem i Frukom u ligu prvaka.. onda svaka cast na optimizmu.
    Iskreno takav popis me podsjetil na ligu za bedaka.. kad je nasmrkana budaletina pokupoval sve igrace u21 pa se sposral svjetski.
  • njurci10
    108
    al.je trenutno ozlijeđen?
    čim pročitam da neko piše Jurišić, Matković,Fruk mi dođe slabo.
    Koliko milijuna bi za to troje tražili preko 10?
    :lol: uz to što je to sve sami flop
  • rioda
    9.1k
    Dinamo se ponašao vrhunski, korektno i galantno, u maniri velikog europskog kluba, međutim izgleda da je tako bilo suđeno. Dinamo i Feyenoord dogovorili su posudbu do ljeta, čak s opcijom kupnje. Ja sam za Luku dogovorio njegove uvjete s Dinamom, Feyenoord i Dinamo su također sve riješili po tom pitanju. Feyenoord je poslao u Dinamo draft ugovora o posudbi te na e-mail podatak da će Luka krenuti u Zagreb za nekoliko dana, sjećam se da je bio ponedjeljak. U tom trenutku to je izgledalo kao praktično gotova stvar. No, baš u tih nekoliko dana Feyenoordu su se počeli ozljeđivati igrati jedan za drugim pa je potegnuo ručnu kočnicu. Shvatili su da imaju kratak roster.

    U isto vrijeme govorilo se o smjeni trenera i na kraju su prelomili da Luka mora ostati. Nisu se mogli miješati u trenerov posao, ali u klubu imaj uvelike simpatije prema Ivanušecui stalno su se nadali da će dobiti prostor za igru. U konačnici se dogodilo to da su dali otkaz treneru Priskeu jer nisu bili zadovoljni rezultatima.


    Ivanušecov menadžer Naletilić u SN o njegovoj posudbi u Dinamo. Izgleda da je s naše strane odrađeno sve kako treba, čak je bila dogovorena i opcija otkupa. Šteta.
  • Laugreano
    4.4k
    Vjerujem kako se nece naigrati ni sada. Pa ga mozemo na ljeto otkupiti i bez posudbe ,pogotovo ako Baturina ode. Zapravo ako baturina ode , to bi trebao biti prioritet
  • ElDorado
    4.6k
    "Dinamo se ponašao vrhunski, korektno i galantno"
    Zato smo i popušili mjesec dana natezanja. Jbga iskreno tako se posao ne radi. Zato nam je za Cordobu trebalo 2 mjeseca, za Galešića 6 mjeseci itd itd. Nekad se treba okrenuti i reći hvala lijepo. I onda te taj isti nazove sutradan.
  • keppi
    420
    Slažem se da su njima cijene visoke (prije bi rekao 6-7 milja), ali htio sam reći...2, 5 milje za cordobu + plaća, plaća Maaeea, plaća Kange, eventualna odšteta plus plaća Mbukua ...i još nekih ...plus plaće nekih senatora (Ademi, Perić, Rile pa i Rog.....) .
    Kada sve to zbrojiš nije sigurno mala brojka.
  • Crni86
    12.3k
    uf steta ako je bila i opcija otkupa unutra
  • NVKOD
    5.7k
    https://www.24sata.hr/sport/dinamo-zeli-dovesti-belcara-varazdinci-jos-nisu-popustili-evo-koliko-traze-za-veznjaka-1033024

    Varaždinci ne žele spuštati cijenu, oni za svog igrača traže između 1,2 i 1,6 milijun eura (a ne kao što neki pišu 2 miljuna eura), ovisno o postocima od sljedeće prodaje igrača. A toliko bi Dinamo trebao pronaći, čak je i predsjednik uprave Zvonimir Manenica u prosincu na javnoj tribini pričao kako novci u Maksimiru nisu problem. I samo je pitanje koliko "modri" žele Belcara. Ako su zagrizli, taj im novac neće i ne smije biti nikakav problem.
  • plavi devet
    553
    očekujem desno RPG, što bi značilo da će doći napokon kvalitetan lijevi bek, nikakvi Jurišići i Valinčići. Zar bi ti stvarno s njima napadao ligu prvaka.

    Uostalom nebitno uopće o imenima, ove igrače koje si ti nabrojao može dovesti i Manenica, ne treba nam SD.

    Neka dovede najkvalitetnije iz HNL, a ne svakog ko par kola odigra nešto ajmo u Dinamo. Tako ćemo i ostati ovakvi kakvi jesmo i strahovati za naslov.
  • Paggini
    57.5k


    Ako je istina, dosta korektno s Varaždinove strane, svakako bih pokušao uglaviti i par juniora u deal na posudbu, primarno Pavića i Mikića, a možda i Perkovića ovu i iduću polusezonu.
  • ElDorado
    4.6k
    nevjerojatno da je Marić i to zajebao. U istom prijelaznom roku mi dovodimo igrača jer smo zakasnili s reakcijom. I onda se čudimo kae Manenica potjerao lika pod "odmah".
    Dajte 1.4 i sve pet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.