• Omake
    2.9k
    Bog i Batina
    Statsbomb taman objavio njegov radar, pa da podijelim,

    YTP5BC5.png
  • Igor VG
    77
    Ja takvu utakmicu sanjam i s 50+. Jednom me stara probudila prije nekih 22-25 godina kada su me je do osvajanja Kupa UEFA dijelile sekunde! jebenih 6 ujutro i diž' se sine...
  • scooniepenn
    3.3k

    This didn't age well :lol:
  • Mali Zeus
    13.5k
    This didn't age well :lol:scooniepenn

    Vratit će se on prvom prilikom.
  • DiddyGuela
    2k
    Pa zapravo ovo je prva prilika za pohvalu. Ovo mu je zapravo najbolja utakmica u zivotu. S obzirom na protivnika i pozornicu.

    Nadam se da je ovo standard a ne samo dobar dan.
  • Maxova dijagonala
    634
    Sad čitam da su ga opet gledali skauti Manchester Uniteda protiv Monaca. Taj interes je očito ozbiljan...radije bi ga prodao Leipzigu za 20 nego Unitedu za 25 zbog njegova razvoja,trebamo mu bit zahvalni što nije plakao da želi ić odma na prvu ponudu kao neki.
  • Zagi
    7.9k
    Plakanje je normalna praksa da bi mi trebali biti zahvalni kaj Martin nije?
    Oni kojima se plače neka svoje suze liju na tribini. Kaj smo mi , karitas?
  • Maxova dijagonala
    634
    pa ja sam mu zahvalan jer bi 95% dvadesetogodišnjaka plakalo da želi ić nadmetat se sa Juveom,Interom ili Milanom pred 50000 ljudi a ne tu trčat po oranicama i čekat da ti neki mesar tipa Blagojević,Pukštas ili Selahi polomi noge.
  • Zagi
    7.9k
    Ja nisam. Bez nas nebi se imao priliku pokazati na takvoj pozornici da za njega budu zainteresirani ti klubovi.
    On nama treba biti do kraja karijere zahvalan.
  • Nousername
    667
    Ja mislim da u United sad doslvno niko normalan nebi otisao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.