BIVŠI KLUBOVI: HNK Hajduk Split, RNK Split
  • Carrasco
    3.9k
  • deda
    26.3k
    Slažem se kolega. Mali mora u roku odmah postati dio prve momčadi. Naravno, ne prvih 11, ali zasigurno pevih 15-16.
  • Neki tip
    18.3k
    Što sam malog vidio, strašan talent, ali govorimo o igraču od 55kg...

Znam da ne igraju kile, znam i tko je i što je Luka Modrić, ali ljudi, to je kilaža stasom osrednjeg učenika viših razreda osnovne škole..

Imajte na umu da je lagani, fizički malo slabiji igrač, od recimo 70ak kila, 15kg teži od Baturine.

Zaista mislite da igrač njegove konstitucije već sad ima mjesta u rotaciji prve momčadi?

Možda ja precjenjujem fizikalije..
  • Neki tip
    18.3k
    od svih ovih podataka (jako dobrih), najviše me veseli vidjeti postotak dobivenih duela..

Pogotovo s obzirom na ove kilograme na koje sam se gore referirao.

Bravo za Martina!
  • Carrasco
    3.9k
    Već treći asist Martina u HNL-u ove sezone.
  • deda
    26.3k
    Mali raste, uz malo sreće bit će vrhunski igrač.
  • Majki2111
    2.5k
    Fali mu ubrzanja malo
  • Beowulf112
    301
    Ovog decka kopic treba vise gurat u vatru..bar u ovim slabijim utakmicama..vec ga vidim za godinu ili dvije u prvoj postavi
  • Carrasco
    3.9k
    Možda i najbolji igrač na pripremama, a dosad je dobio samo 5 minuta. Mogu slobodno reći da je već prerastao drugu ligu i da treba dobiti više prilika u prvoj momčadi, a pogotovo sad nakon što je Majer otišao.Carrasco

Stvarno žalosno da je dobio samo nekih 400 minuta ove sezone, još ako uzmemo u obzir da je Ivanušec bio ozlijeden jedno vrijeme...